Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 60 of 60
    pazar sc sine ne oldu bi bilgisi olan rica etsem cevaplayabilirmi?

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Wife ts basılınca warrior cry skilini kullanamıyor çöpe gitti 20 cash Denemek isteyen berserker warrior varsa hiç almasın tsleri.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tweeeeretr12 View Post
    pazar sc sine ne oldu bi bilgisi olan rica etsem cevaplayabilirmi?
    Eşya kullanıldığında karşılaşılan hata düzeltilene kadar bu eşya PUS'ta satılmayacak. Şu an için düzenleme yapılmasını bekliyoruz.

Quote Originally Posted by wickedshame View Post
    Wife ts basılınca warrior cry skilini kullanamıyor çöpe gitti 20 cash Denemek isteyen berserker warrior varsa hiç almasın tsleri.
    Konu hakkında gerekli bildirimleri yaptık, önümüzdeki günlerde yaşanılan sorunun giderileceğini umuyor ve eşyada başka düzenlemelerin de yapılabileceğini belirtmek isteriz.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Oyun içi Çarkıfelek etkinliğinin artık geri gelmesini istiyoruz... Bana kalırsa bu konuya hiç kafa yormadınız çarkıfeleği kaldırdığınız günden sonra üzerinde tek bir çalışma bile yapmadınız kaldı öyle bekliyor. Yarın öbür gün de oyun içi Çarkıfelek etkinliği çeşitli sebeplerden ötürü oyundan tamamen kaldırılmıştır, geri gelmeyecektir diye açıklama yapacaksınız. Keşke beni utandırsanız. Üzerine 1 saat düşünüldüğünde gerekli düzenlemeler kolayca yapılır, 2 ay olacak hala bekliyoruz... Oyuna gelmiş olan en mantıklı, en güzel etkinlikti. İnanılmaz ödüller premiumlar periler dağıtmasına gerek yok, her gün pot verse bile oyuncuya her gün tatlı bir heyecan yaşatan etkinlikti.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Oyun içi Çarkıfelek etkinliğinin artık geri gelmesini istiyoruz... Bana kalırsa bu konuya hiç kafa yormadınız çarkıfeleği kaldırdığınız günden sonra üzerinde tek bir çalışma bile yapmadınız kaldı öyle bekliyor. Yarın öbür gün de oyun içi Çarkıfelek etkinliği çeşitli sebeplerden ötürü oyundan tamamen kaldırılmıştır, geri gelmeyecektir diye açıklama yapacaksınız. Keşke beni utandırsanız. Üzerine 1 saat düşünüldüğünde gerekli düzenlemeler kolayca yapılır, 2 ay olacak hala bekliyoruz... Oyuna gelmiş olan en mantıklı, en güzel etkinlikti. İnanılmaz ödüller premiumlar periler dağıtmasına gerek yok, her gün pot verse bile oyuncuya her gün tatlı bir heyecan yaşatan etkinlikti.
    Merhaba,

Yakın bir gelecekte yenilenen ödülleriyle birlikte çarkıfeleğin tekrar oyuna dahil edilmesi planlanıyor.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Yakın bir gelecekte yenilenen ödülleriyle birlikte çarkıfeleğin tekrar oyuna dahil edilmesi planlanıyor.
    Selam,

Bir başlık açıp, mgame e ilettiğiniz ve düzenleme/iyileştirme beklediğiniz konuları, öneri sunduğunuz ve kabul görmeyen konuları, öncelikle üzerinde çalışılan konuları, daha uzun vadede çözülmesi planlanmış konuları liste halinde belirtebilirseniz oyuncu topluluğu için daha tatmin edici, sizinde oyuncular gözündeki imajınız için daha olumlu bir çalışma olacağı, hemde bu tür soruları daha az alacağınız fikrindeyim.

Ve umarım oyuncu topluluğumuzun mgame/noah ın performansından hiç memnun olmadığınıda, güncelleme sürecinin aşırı yavaş işlediğinide şirketin en yetkili abisine iletiyorsunuzdur. Bu sadık oyuncu topluluğu daha hızlı ve kaliteli teknik hizmeti hakediyor.
    Last edited by Thapseus; 02-09-2018 at 10:38 AM.

gene okçu sorunları ile uzaktan yakından ilgilenilmeyen bir güncellemeyi geride bıraktık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Sayın Khenarth veya diğer yetkili arkadaşlar Dark Knight Silahları yakında dediniz fakat 1 ay oldu halen bekliyorum oyunu oynamak istiyorum artık getirinde DKC +5 imle takılayım az ya

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Teşekkür ederim cevap için. Beklemedeyiz.

Senior Member
    Bu öğrendiğim doğru ise yapımcı ya da yayıncı firmada pazarlama müdürü kim ise direkt istifa etsin. Bugün şu yeni çıkardığınız Cupids Wing i aradım pazarda bulamadım her zamanki gibi Moradon pazarları tasarımı çirkin yarasa kanadı(Dragon Wings) kaynıyor. Geneli Moradon'da bu tür PUS ürünü satan birine sordum galiba tradesi 72 saatte geçse olmuyormuş. Yani ""can not be sold ürünüymüş"". Nitekim üründe de ""buy only N Points"" yazıyor. Şimdi Sevgililer Gününe arkadaşımıza N-Point hediye edemeyiz sayın NTT Game çalışanları. Madem sevgililer gününe özel bir kanat çıkardınız biz bunu alacağız ki birine tradeden hediye edebilelim. O zaman anlamı oluyor.