Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Karus oynadığım halde human hesap açtım ve arada bir emc ye gidip uygun bir şey var mı diye pazarları geziyordum.yaklaşık 4 5 sene önce hesap nedenini bilmediğim bir suç yüzünden hapse düştü ticket attım özelden yazdım ama nedenini bir türlü öğrenemedim.Şimdi bu hesabı hapisten çıkarmak benim için kar mı zarar mı onun muhasebesini yapıyorum...Bir yanım diyor üstünde hediye hayli çoğaldı onlarla zararın birazını telafi edersin diğer yanım diyor iki kuruş kar edeceğim diye o kadar para bağlamaya değmez....
    sizce ne yapayım?

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 07KAHiN07 View Post
    Karus oynadığım halde human hesap açtım ve arada bir emc ye gidip uygun bir şey var mı diye pazarları geziyordum.yaklaşık 4 5 sene önce hesap nedenini bilmediğim bir suç yüzünden hapse düştü ticket attım özelden yazdım ama nedenini bir türlü öğrenemedim.Şimdi bu hesabı hapisten çıkarmak benim için kar mı zarar mı onun muhasebesini yapıyorum...Bir yanım diyor üstünde hediye hayli çoğaldı onlarla zararın birazını telafi edersin diğer yanım diyor iki kuruş kar edeceğim diye o kadar para bağlamaya değmez....
    sizce ne yapayım?
    Aynı şekilde 3 çarım farklı idden hapise düşmüştü 1 sene ara verdim o zaman hala hapiste o çarlar İtem yok diye ben de çıkartmadım. Arkadaşıma emanet ettiğim bir karakterde ban yemişti itemliydi acaba af falan çıkar mı

Junior Member
    merhaba iyi çalışmalar daha yeni oyunu kurup girdim uzun bi aradan sonra ve çarım daha 1 levelde maradona ayak basar basmaz hapise düştü bunu bi açıklaması olucağını sanmıyorum bir çok defa ticket attım ve hep aynı hazır cevaplar kopyala-yapıştır şeklinde illegal hiç bir davranışta bulunmadım kendimden bu kadar eminim ve çarım daha 1level altını çizerek söylüyorum 1 level çar nasıl hapise düşer neye dayanarak merak ediyorum. ilgilenmenizi bekliyorum
    Nick : RASKOLNNN
    Server: MANES

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lT0MA View Post
    merhaba iyi çalışmalar daha yeni oyunu kurup girdim uzun bi aradan sonra ve çarım daha 1 levelde maradona ayak basar basmaz hapise düştü bunu bi açıklaması olucağını sanmıyorum bir çok defa ticket attım ve hep aynı hazır cevaplar kopyala-yapıştır şeklinde illegal hiç bir davranışta bulunmadım kendimden bu kadar eminim ve çarım daha 1level altını çizerek söylüyorum 1 level çar nasıl hapise düşer neye dayanarak merak ediyorum. ilgilenmenizi bekliyorum
    Bu tür hesap işlemlerinizi yalnızca destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lT0MA View Post
    Karakterin isterse 342354639432342 level olsun , eğer bilgisayarında Xincode'un alerjisi olan bir program varsa ve bu tespit edilmişse zindana gönderilmen kadar doğal bir sonuç yoktur.

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    birde şu jr ve utc'deki a.f.k charlar için caydırıcı yada iyi bir önlem alınsa fena olmaz.
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad