Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Angry Sebepsiz hapis neden atiyorsunuz caniniz sıkılınca hapisemi atiyonuz???????????

Üst clanımdan bir adamla görev yaparken sebepsiz yere hapise atıldım durduk yere bi sebepiniz varsa yazın yoksa neden atıyonuz öğrenciyiz biz her seferinde para yatıracak durumumuz yok bizim neden böyle birşey olur ve neden dc premium çektikten sonra oluyor ?
    KARAKTER=IIFEN1X
    SERVER=DESTAN
    KARAKTER ID=*********
    ALT BİLGİLER=78 Level int atak priest %97 exp human
    Last edited by akoml; 02-07-2018 at 09:02 AM.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kusursuz TBL,Makro,Koxp yoktur.İnceyi kesen Eryures vardır.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisinden bilet göndermeniz gerekmektedir. Kişisel güvenliğiniz açısından herkese açık bölümlerde id vb. bilgilerinizi paylaşmayınız.

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Böyle konular gördükçe zevkten dört köşe oluyorum. Sonra crde bekleyen şikayetim aklıma geliyor hevesim kaçıyor. Benim konum niye bekliyor kaç gündür?

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Lütfen bu konuyu dikkatlice okuyunuz: Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 76

Eğer hala hapise gönderilişinizle ilgili itirazlarınız olursa, support.nttgame.com adresinden bilet gönderebilirsiniz.
    The games we play are deadly, aren't they?

Angry

Quote Originally Posted by jrn_6EwJ8gxV View Post
    Üst clanımdan bir adamla görev yaparken sebepsiz yere hapise atıldım durduk yere bi sebepiniz varsa yazın yoksa neden atıyonuz öğrenciyiz biz her seferinde para yatıracak durumumuz yok bizim neden böyle birşey olur ve neden dc premium çektikten sonra oluyor ?
    KARAKTER=IIFEN1X
    SERVER=DESTAN
    KARAKTER ID=*********
    ALT BİLGİLER=78 Level int atak priest %97 exp human

aynı şeyden bende muzdaribim, chaostan chaosa tıklayıp bıraktığım karakter, ki kaç gündür chaosa bile girmedim. sabah kalkıyorum char hapiste. gm arkadaşlar herhalde oyuncu listesinden rastgele karakter seçip hapse atıyorlar. bu da nttgame 'e yeni bir ek gelir kapısı...

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Murroooooo View Post
    aynı şeyden bende muzdaribim, chaostan chaosa tıklayıp bıraktığım karakter, ki kaç gündür chaosa bile girmedim. sabah kalkıyorum char hapiste. gm arkadaşlar herhalde oyuncu listesinden rastgele karakter seçip hapse atıyorlar. bu da nttgame 'e yeni bir ek gelir kapısı...
    afk kalmak suç senin gibilerini hemen videoya alıp crye bildiriyorum İYİ OLMUŞ
    Last edited by Moffy00; 02-07-2018 at 10:10 AM.
    Evrim Namustur

Senior Member AstaqoraS94's Avatar
    Nickname
    TheAstagoras
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HatersGonnaHate
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Hayatımda bir kere hapise atıldım sebepsiz yere o da humanken savaşta luferi bastık. Ben seri şekilde lufer towna gidebilmek için raon campta skeleten kightların solunda ''hyde'' çıkan tepeyi bilirsin oraya çıkıp tyonlara doğru inerken. Orası hapise atıyormuş nereden bileyim. Oradan geçmek için wall hack tarzı şeylere gerek yok yıllardır oradan geçip dönen insanlardık. Bu dediğim olalı 3 seneyi geçiyor yanılmıyorsam. Bu tarz bir hapise düşme dışında hapse düşen arkadaşlar muhakkak illegal bir şeye bulaşmıştır başka açıklaması yok. Bilgisayarınızda illegal program barındırmak bile buna neden olabilir.
    2005'ten beri değişmeyen lezzet: Spike

Eryudes ve diger yonetici arkadaslar her seyi yapar ama haksiz ne ban atar ne hapise yollar o yuzden bosuna aglamayin

Senior Member
    Quote Originally Posted by AstaqoraS94 View Post
    Hayatımda bir kere hapise atıldım sebepsiz yere o da humanken savaşta luferi bastık. Ben seri şekilde lufer towna gidebilmek için raon campta skeleten kightların solunda ''hyde'' çıkan tepeyi bilirsin oraya çıkıp tyonlara doğru inerken. Orası hapise atıyormuş nereden bileyim. Oradan geçmek için wall hack tarzı şeylere gerek yok yıllardır oradan geçip dönen insanlardık. Bu dediğim olalı 3 seneyi geçiyor yanılmıyorsam. Bu tarz bir hapise düşme dışında hapse düşen arkadaşlar muhakkak illegal bir şeye bulaşmıştır başka açıklaması yok. Bilgisayarınızda illegal program barındırmak bile buna neden olabilir.
    Buglu bölgelerden bahsediyorsunuz, o bölgeler uzun zaman önce düzenlendi şu an için sadece town atıyor.