Results 1 to 10 of 10

Oyundaki Problemlere Sessiz Kalma Sorunsalı

Merhaba knight açıldığından beri yeri geldi farm yeri geldi pk herşeyi yapıyoruz oyuna artık resmi olarakta para yatırmadan oynayamıycağımızın farkındayız, bizi buna bağıl kıldınız sesimizide çıkarmıyoruz . Ama öyle bir işgüzarlıktır ki artık foruma bakıyorum hep aynı seyler hep aynı sitemler yapılan hiç bişey sıfır sıfır sıfır bu kadar paragöz bir çalışma düzeni olamaz . Oyunun Paytowin tarzı yaptınız insanlar zevk almak icin paralarını yatırıyo , farmı zorlaştırıp premium almaya zorladınız alıyo , onu sunu bunu kısıp daha cok vakit harcamalarını sağladınız onuda yapıyo. Ama Şahsi fikrim olarak görüyorum ki . Düşünce mantelitesi sizde şu bizim kitlemiz belli oyuna para basıp bize her ay 150 tl cash alan insanlar var cz de her serverda en a 300 400 kişi aradada işte fakir fukara var premium filan cekiyolar onlardanda gelse 3 5 sallanıyoruz, aradada böyle yayın filan açalım orayada youtubede ünlü olmus tutmus 2 3 insan cağıralım biz az onları görelim onlar bizim için biraz reklam yapsın düzen sürsün. MMORPG oyun tarzını sevdiğim gibide MOBA oyunlarıda seviyorum. Ve inanın ki adamlar oyundaki yüzlerce heroyu dengelemeye calısıp eşyaları oyun ici seyleri yapmaya calısırken siz 5 sınıflı bi oyunda dengelemede yapamadınız. hileyide bitiremediniz .Mob oranlarınıda düzenleyemediniz. Skilleride yapamadınız. Kısaca bişey yapmadınız tek dileğim şudur ki az size hitap eden kitleye saygınız olsun zaten şurda forumu kullanan en fazla 10 bin user varsa aktif 20 de biridir belki yazılanları hiç mi not almaz hiçmi üstüne çalışmaz hiç mi ya bunuda böyle ya burdada böyle bi problem olmaz demiyorsunuz emin olun ki başka oyunlarda bir yamada ne olcak diye insanlar heyecanlanırken oyun 10 senelikte olsa merak uyandırmayı hala başarırken ,siz başarısızsınız . oyunda hediye çark yapmayın etkinlikte az olsun tekki şu bi yama yapıcaksanız düzgün yapın .2 ay evvelindeki 30 görev bugundan millet gb kasıp 83 char yaptı .pelerinin bugundan millet 1 günde inanılması imkansız oyuna para soktu . söylemiyoruz diye salakmıyız ya el insaf bi hareketlenin
    Last edited by Khenarth; 02-07-2018 at 10:29 AM.

Banned
    1 % yüz haklisin
    2 % yüz haksizsin neden haskiz olduğunu aşağiya yaziorum krdş.
    ( premium + cash aliorsunuz , sonra oyun elden gidiyor bi ton sorun var oyunda neden düzelmiyor diyorsunuz haklisinizda ama biraz dirayetli olun 3 5 ay almayin PUS cart curt bakin sonra herşey nasil düzeliyor.)

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LoarDez View Post
    1 % yüz haklisin
    2 % yüz haksizsin neden haskiz olduğunu aşağiya yaziorum krdş.
    ( premium + cash aliorsunuz , sonra oyun elden gidiyor bi ton sorun var oyunda neden düzelmiyor diyorsunuz haklisinizda ama biraz dirayetli olun 3 5 ay almayin PUS cart curt bakin sonra herşey nasil düzeliyor.)
    Bunlar eğitilmezdir vallax. Ağlıyolar sabah akşam, esn kod geçmişine baksak 46357567 tane pre cash almıştır kesin. Tabi bu bir genelleme
    Evrim Namustur

Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Bunlar eğitilmezdir vallax. Ağlıyolar sabah akşam, esn kod geçmişine baksak 46357567 tane pre cash almıştır kesin. Tabi bu bir genelleme
    çözüme oyunun bişey getirmesini beklemek gerekirken oyuncudan performans bekliyosun . sen sandın ki burası bi fabrika grev yapalım burası reel değil sanal bir ortam olduğundan kimseyi organize edemezsin dostum keşke olsada etsek herşey düzelse oyunda düzelse senden cok isterim. cok yanlıs düşünceler içerisindesin.ben yönetime sesleniyorum sen ise benden birşey bekliyorsun

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Priide View Post
    çözüme oyunun bişey getirmesini beklemek gerekirken oyuncudan performans bekliyosun . sen sandın ki burası bi fabrika grev yapalım burası reel değil sanal bir ortam olduğundan kimseyi organize edemezsin dostum keşke olsada etsek herşey düzelse oyunda düzelse senden cok isterim. cok yanlıs düşünceler içerisindesin.ben yönetime sesleniyorum sen ise benden birşey bekliyorsun
    Genel olarak burda ağlayanların çoğu düzenli olarak pre ve cash alan tipler. Madem memnuniyetsizlik var almayın kendinizce protesto edin. Sen kimsin ki burda bir postun var diye seni dinlesinler?

burası reel değil sanal bir ortam olduğundan kimseyi organize edemezsin dostum

Nasıl bir kafada olduğunu anladım bu sayede, ağlamaya devam kardeş.

Her devrim küçük bir kıvılcımla başlar
    Evrim Namustur

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Genel olarak burda ağlayanların çoğu düzenli olarak pre ve cash alan tipler. Madem memnuniyetsizlik var almayın kendinizce protesto edin. Sen kimsin ki burda bir postun var diye seni dinlesinler?

burası reel değil sanal bir ortam olduğundan kimseyi organize edemezsin dostum

Nasıl bir kafada olduğunu anladım bu sayede, ağlamaya devam kardeş.

Her devrim küçük bir kıvılcımla başlar
    Boş boş konuşma yahu. Adamın söylediklerinin post sayısıyla ne ilgisi var? Adam düşüncelerini dile getirmiş, kimseye hakaret etmeden. Yönetime yaranmak için yapmadığınız şey kalmadı. Senin gibiler yüzünden bu hallerdeyiz. Adam yine de seviyor belli oyunu, mecbur alıyor ne yapsın?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Boş boş konuşma yahu. Adamın söylediklerinin post sayısıyla ne ilgisi var? Adam düşüncelerini dile getirmiş, kimseye hakaret etmeden. Yönetime yaranmak için yapmadığınız şey kalmadı. Senin gibiler yüzünden bu hallerdeyiz. Adam yine de seviyor belli oyunu, mecbur alıyor ne yapsın?
    Post sayısı? Ha ordan bunu anladın yani

Mecbur alıyor diye bir şey olamaz. İkinizinde algı problemleri var ya.

Sen git moderatör şansına 2 parça krowaz kazandı diye senaryolar üretmeye devam et.
    Evrim Namustur

Senior Member
    Haklı bir eleştiri diğer oyunlarla karşılaşma yapınca daha da güzel bir eleştiri olmuş tebrik ederim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Böyle derler ama pre cash çekerler pk atarlar

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Lütfen karşılıklı sert atışmalar olmadan tartışalım arkadaşlar, seviyeyi bozmayalım.