Results 1 to 5 of 5

Exclamation manes 2 manticore koxper

manes 2 manticore de koxper var okcu mage okcu ustu doldugunda rpr gıdıo mage ceker cekmes dırek kafada genıelı sekılde gelıo adam

server manes 2

nıcklerı :

BU SAHIS LAR KOXXPER DEGILSE BENI BANLAYIN BU KADAR NET KOXPER OLDUKLARI
    Last edited by Daeso; 02-06-2018 at 07:40 PM.

Junior Member JoceIynn's Avatar
    Quote Originally Posted by WARLord31 View Post
    manes 2 manticore de koxper var okcu mage okcu ustu doldugunda rpr gıdıo mage ceker cekmes dırek kafada genıelı sekılde gelıo adam

server manes 2

nıcklerı :

BU SAHIS LAR KOXXPER DEGILSE BENI BANLAYIN BU KADAR NET KOXPER OLDUKLARI
    arkadasım alacagın cevap destek bölumunden kanıtlarınız ıle basvuru yapınız olacak bence bır vıdeo alıp basvurabılırsın
    Last edited by Daeso; 02-06-2018 at 07:52 PM.

Senior Member
    Bildirimlerinizi CR bölümünden kanıtlarınızla, discord hile bildirim bölümünden (bildirim yapabilmek için güvenilir üye statüsüne ulaşmanız gerekli) ise anlık olarak yapabilirsiniz.
    Cheat Reports Kullanımı
    Knight Online Discord Kanalı ile İlgili

Video sunu cektim zaten de suan video editleyemiyorum editleme programinin demo surumu doldugu icin adamlar online zaten gm de online olduguna gore 2 dk bakmasi yeterli olacaktir kanaatindeyim sahsen

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WARLord31 View Post
    Video sunu cektim zaten de suan video editleyemiyorum editleme programinin demo surumu doldugu icin adamlar online zaten gm de online olduguna gore 2 dk bakmasi yeterli olacaktir kanaatindeyim sahsen
    Online anlık bildirimler için Discord kanalını kullanabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread