Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu makrodan çok çektik, utcye bile makro mouse ile tıklayarak giriyorlar, inşallah mouseları Khenarth'ın canlı yayında bozulduğu gibi bozulur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Bu cevaplar ile Gönüllü bir moderatör olarak görev yaptığınız bu forumda, çok fazla sorumluluk alıyorsunuz gibi geldi bana. Oyuncuları bilinçlendirmek yerine, stalklamayı tercih ediyorsunuz ama yaptığınız bu stalklamalar zaten ateşli olan Knight Online oyuncularının daha da birlik içinde hareket etmesine neden olabilir unutmayın
    Forumdan gönüllü moderatörler sorumlu, ScORp_LiON'da bu sorumlu ekibin lideri oluyor
    Yorum bence yerine ulaşmıştır, sizin dert etmeniz gereken bir durum yok.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Forumdan gönüllü moderatörler sorumlu, ScORp_LiON'da bu sorumlu ekibin lideri oluyor
    Yorum bence yerine ulaşmıştır, sizin dert etmeniz gereken bir durum yok.
    Ben bu oyunu oynayan bi oyuncuyum nasıl dert etmem gereken bir durum yok? Mod leaderinizin haklı ya da haksız oyunculara karşı verdiği cevapları, tutumlarını beğenmiyorum. Resmi forumda mahalle abisi gibi üslup kullanarak kullanıcılara cevap veriyor.
    Last edited by KimJongUn; 02-06-2018 at 04:08 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Ben bu oyunu oynayan bi oyuncuyum nasıl dert etmem gereken bir durum yok? Mod leaderinizin haklı ya da haksız oyunculara karşı verdiği cevapları, tutumlarını beğenmiyorum. Resmi forumda mahalle abisi gibi üslup kullanarak kullanıcılara cevap veriyor.
    Farkındayım, o yüzden bu tanıma girmeyen kullanıcıların tamamının dert etmesi gereken bir durum yok. Üsluptan rahatsız oluyorsanız, olayların geçmişine fazlasıyla gitmeniz gerekiyor o vakit.
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kullanıcıları yanıltmaya, aldatmaya, algı yaratmaya çalışan kullanıcılara bugüne kadar fazlasıyla şans verdik. Biz şans verdikçe kullanıcı ve bizleri aptal yerine koyup sadece kendini zeki zanneden onlarca kez banlanıp, hapse giren sonra da burada bozacının şahidi şıracı olur diyerek yazı yazanları direkt uzaklaştıracağız. Aynı şekilde avukatlığına soyunanları da. Sanırım çok açık ve net oldu.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kendimi burada övecek ya da şunu şunu ben yapıyorum diyecek birisi değilim ancak 2011 yılından beri cr ekibine de liderlik yapıyorum. Ayrıca Stko ve Usko discord bildirimlerini de ve burada geçen konuşmaları zaten kendi aramızda konuşuyoruz. Kim biletine ne yazmış, kaç kez hapse girmiş, banlanmış ya da loglarında ne çıkmış. Kullanıcıları kandırmaya çalışan tüm forum üyeleri için yapılan rutin kontrollerden haberimiz oluyor. Burada fake, troll ya da kullanıcıları aldatacak bir bilgi vermiyoruz. Kısaca bilmeniz gerekenler bunlar kabataslak moderatörden 1 2 tık fazlası diyelim.

Aklıma Game of thrones dizisindeki 'hiçbir şey bilmiyorsun jon snow' repliği geldi ama bunu bu konuya bağlamak yanlış olur. Bu yüzden bilmediğiniz ya da bilginizin hiç olmadığı konularda biliyormuş gibi konuşmanız doğru olmaz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kendimi burada övecek ya da şunu şunu ben yapıyorum diyecek birisi değilim ancak 2011 yılından beri cr ekibine de liderlik yapıyorum. Ayrıca Stko ve Usko discord bildirimlerini de ve burada geçen konuşmaları zaten kendi aramızda konuşuyoruz. Kim biletine ne yazmış, kaç kez hapse girmiş, banlanmış ya da loglarında ne çıkmış. Kullanıcıları kandırmaya çalışan tüm forum üyeleri için yapılan rutin kontrollerden haberimiz oluyor. Burada fake, troll ya da kullanıcıları aldatacak bir bilgi vermiyoruz. Kısaca bilmeniz gerekenler bunlar kabataslak moderatörden 1 2 tık fazlası diyelim.

Aklıma Game of thrones dizisindeki 'hiçbir şey bilmiyorsun jon snow' repliği geldi ama bunu bu konuya bağlamak yanlış olur. Bu yüzden bilmediğiniz ya da bilginizin hiç olmadığı konularda biliyormuş gibi konuşmanız doğru olmaz.
    İşte beklediğim cevap buydu teşekkürler belkide biliyorumdur ama bilmemezlikten geliyorumdur. Siz bunları göremiyorsunuz. Nerden nasıl ne yaparızda bizi eleştirenleri bu forumda küçük düşürürüz bunun peşindesiniz. İyi forumlar

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şimdi scorp aslında bir gm'miş diyebileceğinden bile şüphe ediyorum. Yazıma ekleyip eklememe konusunda kararsız kalmıştım yazını okuyunca eklemenin daha doğru olduğuna karar verdim çünkü bir şey bilmiyorsun

Ben gm değilim. Ban ya da hapis cezası veremem, oyun içi yetkim yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Şimdi scorp aslında bir gm'miş diyebileceğinden bile şüphe ediyorum. Yazıma ekleyip eklememe konusunda kararsız kalmıştım yazını okuyunca eklemenin daha doğru olduğuna karar verdim çünkü bir şey bilmiyorsun

Ben gm değilim. Ban ya da hapis cezası veremem, oyun içi yetkim yok.
    Hapis yetkiniz yok mu? Sıradan bir oyuncu iseniz neden CR bakıyorsunuz? Sonra işlem yapılmıyor, her şey ayyuka çıkıyor bugün, harika.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Hapis yetkiniz yok mu? Sıradan bir oyuncu iseniz neden CR bakıyorsunuz? Sonra işlem yapılmıyor, her şey ayyuka çıkıyor bugün, harika.
    Pardon anlayamadım?

Senior Member
    İnsanlar kanit istiyor,deyin ki biz makro mouseleri barindirmiyoruz,utc videosu atti gecen birisi foruma,gelde o videoyu gordukten sonra git utcye, zaten girilmiyor birde makro utc videolari paylasiyorlar.Kopy peyst yapabiliriz ;Rutin kontrol disinda gozden kacanlar oluyordur veya kanitlarinizla cheat reportsa bildirim yapabilirsiniz.Bunlarin faydasi yok, Utc ye ne bileyim seri tıklama degilde 30 sny sure koyun veya 5 sny,10 sny,colony zone icin asas ve okcu playerlari icin birsey yapilabilir.Yapimci firmaya bildirildi yazmak yerine sabit yaptirim istiyor insanlar.