Results 1 to 5 of 5

Angry ##Ardream ve Base Hakkında ##

Bir cumartesi sabahından izin günümün 2-3 saatini oyuna ayırdığım bir vakitten yazıyorum. İnanın artık midem bulanmaya başladı. Base ilk aktif olduğu andan itibaren hep tercihim base oynamak olmuştur.En Başından beri base terkedilmiş bir map güncellemelerden nasibini alamayan hiç bir özen gösterilmeyen bir bölge olarak kaldı senelerdir. Şimdide 59 lvl karakter yani ardream oyuncularının sürekli yarış içinde oldukları atross riote cs kovaladıkları ve bunu her saat başı tekrarladıkları bir alan olmuş durumda. Bildiğiniz kendi alanımıza tecavüz söz konusu. Nasıl base veya ardream karakterlerle Cz'e giriş olmadığı gibi Base içinde aynı hassasiyetin gösterilmesi gerekiyor. +60 +62 her ne ise bence yapılmalı. Ben kendi seçtiğim ezelden beri oynamaktan en çok zevk aldığım map'da sanki dışardan biriymişim gibi yabancı kalmam çok can sıkıcı. Her ay ortalama 2400-3200 arası cash premium+scrollar+red potlar hepsini ben burada harçıyorum. Ama malesef 1 adet atross riotesinden faydalanamıyorum... Saygılar.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-03-2018 at 08:41 AM.

Junior Member
    ardream charın baseye girmesinin önüne geçilmesi lazım artıkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Senior Member Kemo112358's Avatar
    akarada açıldıında ben de orda oynamıştım büyük ihtimal karşılaşmışızdır
    ardream charlar giremezse ardreamde daha dolu gözükür
    base levelinde biri item dizmeden oraya giremiyor şuan
    59 lvllerle yarışamıyor
    dropların değerinin de artacağını düşünüyorum
    bence ayrılması mantıklı
    hatta ilk günden beri istemekte olduğum base war sisteminin olmayışı da base i hep geçici alan yapıyor

Söylediklerinize birebir katılıyorum. Umarım düzenlemeler olur..

Evet her gecen gün artan bir saçmalık olmaya devam ediyor yapılacak çalışma sadece 1 rakam değiştirmek ama burda biz kullanıcısı olduğumuz map'da bizi esir ediyor..

Tags for this Thread