Results 1 to 7 of 7

Exclamation online gm artık gelıp taramacılara bakacakmı

2 gundur adma lar bos taramayla enemy olmadıgı halde dırek gıdıp bosun cıktıgı yerde bıtıyor enemy nın benden baska sında adım kadar emınım bunu legal bır kesılde yapsalar gam yemıcem ama enemy alırken bızım ptden baskasında enemy alan yok naısl oluyorda adamlar cıkan her bosu tak dıye buluyor kesıldı satı bılmıyor enemy yok ve her gece bosu dam cıktı yerde hıc dolasmadan buluyor

onlıne gm artık gelıp ıngılenecekmı bu durumla bız premıum ı bosamım cekıyoruz ıtemı bosamı dızıyoruz

onlıne gm nın acıl bır sekılde durumla ılgılenmesını rıca edıyoruz adam onlıne ne varsa adamda gelıp kontrolun yapılmasını ıstıyoruz

olympia human eslant

Benim bulunduğum serverda adam bossu tarayıp buluyor, kesiyor ve de 80 lvl olmasına rağmen, elinde +7 ice kerykeion ile draki kulesinde 6:24 ile birinci olup ay başında ödüllerini alıyor. Yani adamı bide ödüllendiriyorlar.

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Benim bulunduğum serverda adam bossu tarayıp buluyor, kesiyor ve de 80 lvl olmasına rağmen, elinde +7 ice kerykeion ile draki kulesinde 6:24 ile birinci olup ay başında ödüllerini alıyor. Yani adamı bide ödüllendiriyorlar.
    Maneste de Draki Kulesinde hileci vardı. Baktım sıralamaya giremiyorum bile, bıraktım ben de. Ama ödüllerin dağıtılmasından önce hileciler listeden temizlendi. İlk 100'e bile girememişken hilecilerin listeden atılması sonucu 11-30 aralığına kadar yülselmişim. 4 Old Draki Supply Box geldi L'den.

kardes bızım burdakı ler ıtmelı olsa 80 lvl olsa gam yemıcem adam kendını gızlemeye ugrasmıs etmıs dıcem de adam elınde 8 wood bıle yok adam bosu tarıo buluo bende enemy cıkıo bosun enemy cıkan bos ortalıkta yok ara ara bosu bulamıoz adamlar bosu nerelerıne sokuolarsa anlamadık gıttı 3 arkadas donuyoruz
    1 mız fl 3 dual fr lıyız 2 mız fll car 3 dual shıoluyuz bız bıle bosu 4 dk altında kesemıyoruz adamlar ıtemsız hallerıyle 2 dk surmuo kesmelerı bıktık artık sabah enemy topluoz oglen oluo boslar ortada yok

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Merhaba,

Şüphelendiğiniz kişileri Cheat Reports bölümüne bildirerek incelenmelerini sağlayabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ice Skilleri Drakide flameden çok çok üstündür ve aşırı damage farkı vardır adamın shioların 3 olduğunu düşünürsek ve iç takısıda varsa bu olay mümkün

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WARLord31 View Post
    kardes bızım burdakı ler ıtmelı olsa 80 lvl olsa gam yemıcem adam kendını gızlemeye ugrasmıs etmıs dıcem de adam elınde 8 wood bıle yok adam bosu tarıo buluo bende enemy cıkıo bosun enemy cıkan bos ortalıkta yok ara ara bosu bulamıoz adamlar bosu nerelerıne sokuolarsa anlamadık gıttı 3 arkadas donuyoruz
    1 mız fl 3 dual fr lıyız 2 mız fll car 3 dual shıoluyuz bız bıle bosu 4 dk altında kesemıyoruz adamlar ıtemsız hallerıyle 2 dk surmuo kesmelerı bıktık artık sabah enemy topluoz oglen oluo boslar ortada yok
    +1 Ellerinde dandik stafflar üstü başı görev chitini adamlar tknın çıktığı an slotta bittiler ve kestiler harika gerçekten

Tags for this Thread