Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Adamlar yeni oyuncu için uğraşmıyor emin ol nasil böyle konuşabiliyorsun
    dersen.pvp serverlarda uskodan daha fazla oyuncu olduğunu görebilirsin.Davalarımız devam ediyor dedikleri(Kesinlikle bu bir gecistirme) PvP serverlerda daha cok oyuncu olduğunu biliyorlar çünkü.eğer ki yeni oyuncu çekmeye çalışsalar binlerce oyuncu pvpde olmazdı.

Junior Member
    Evet öyle bir etkinlik olmuştu ozman bende oynuyordum ama suan karakterime giremiyorum ve bi fikir belirttim aslında anket gibi birşey olsa evet hayır gibi keşke.

şahsen bu oyunu hiç bilmesem ve oynamak istesem 34 tl verip bronz prenium almam oyundan vaz geçerim
    oyunu bırakmış bir çok arkadaşımı tekrar oyuna başlamaları için ikna ettim trade kapalı olunca tekrar bıraktılar oyundaki bazı ilegalleri önlemek adına atılan her adım oyuna zarar vermiştir oyunun şahşahlı dönemlerinde bile 3 gunlük bronze pre verilirdı

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Yahu hep yeni geleceklere. Zaten cepte olan oyuncuya kimse bir şey vermesin zaten. Oyuna en başından beri oynadığım hesapla giriyorum DEĞERİ KOCA BİR 0. 10+ yıllık hesap bir faydasını görmedik daha. Bunlara her gün yeni hesap açıp suistimal etmeyen oyuncu asıl kazığı yiyor haberi yok... Bu oyuna değer veren hiç bir kullanıcının değeri yok o yüzden öteki taraftaki elemanlar daha çok arkadaşlar :d

Tags for this Thread