Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Junior Member
    anlıyorum cok tesekkurler fakat ekran goruntusunu buradan nasıl paylasacagımı bılmıyorum yardımcı olursanız cok tesekkur ederım

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gizz6426r View Post
    anlıyorum cok tesekkurler fakat ekran goruntusunu buradan nasıl paylasacagımı bılmıyorum yardımcı olursanız cok tesekkur ederım
    Aşağıdaki açıklamada nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

* KSC / Resim Yüklemek

-Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangi bir bölümüne kayıt edin.

- Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Doğrudan Erişim' linkini not edin,

- Not ettiğiniz resim linkini, [img]resim linki[/img] şeklinde konunuza ekleyebilir ya da aşağıda resimde kırmızı ok ile gösterilen 'insert image' butonu yardımıyla konuya ekleyebilirsiniz;

https://www.hizliresim.com/9wpsa0p
    SERVER : DESTAN
    CHARACTER ADI: ZotacC