Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Punishmen Stick + Dragon Wing

Ares-

- Wing of dragon + stick.

- Charımın adı : DamnNeverMoore

- Power up storeden yanlıslıkla aldım, ve suanda kullanamıyorum sanırım hapise girmem gerekiyormuş yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler...

Senior Member
    DamnNeverMoore adlı karakter isteğiniz üzerine disiplin zindanına gönderilmiştir.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz;

1. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing” eşyasını [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    2. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    3. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    4. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    5. Dragon Wing Voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

NOT: Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, (çöpe atmayınız), zindan bölgesinden çıkabilmeniz için üzerinizde olması gerekmektedir.

İyi eğlenceler.

Junior Member
    Merhhabalar bende yanlışlıkla bu urunden aldım server diez nıck OohKILLem yardımcı olursanız sevınırım

Senior Member
    Quote Originally Posted by ems0671 View Post
    Merhhabalar bende yanlışlıkla bu urunden aldım server diez nıck OohKILLem yardımcı olursanız sevınırım
    İlgili eşyanın çantanızda olduğuna dair ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ EKLEMEK

Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangibir bölümüne kayıt edin.

Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Doğrudan Erişim' linkini not edin.

Aynı durumu şu an bende yaşamaktayım banada yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
    rosetta

- Charımın adı : WhizKhaLiFaa

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by eke_3gew6c2G View Post
    Aynı durumu şu an bende yaşamaktayım banada yardımcı olursanız sevinirim teşekürler
    rosetta

- Charımın adı : WhizKhaLiFaa
    Merhaba,

Mesai saatleri içerisinde ilgili eşya üzerinizde görünecek şekilde, ekran görüntüsü olarak ve oyunda olduğunuz süre zarfında konuyu güncelleyiniz.

Junior Member
    Merhabalar bende yanlışlıkla wing of dragon + stick aldım bana da yardımcı olursanız cok memnun olurum .
    Altar
    -Wing of dragon + stick.
    - Charımın adı : lTheEndl

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gizz6426r View Post
    Merhabalar bende yanlışlıkla wing of dragon + stick aldım bana da yardımcı olursanız cok memnun olurum .
    Altar
    -Wing of dragon + stick.
    - Charımın adı : lTheEndl
    Yanlış aldığınız eşya gözükecek şekilde ekran fotoğrafı alıp, cuma günü mesai saatleri içerisinde(10.30 olabilir), altarın hangi sunucusunda olduğunu belirtip, karakteriniz çevrim içi olacak şekilde konunuzu günceller misiniz?

Junior Member
    yanlış aldığım eşya gözükecek şekilde derken anlayamadım tam olarak . mesai saatleri 08:00 - 17:00 arası mıdır?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Gizz6426r View Post
    yanlış aldığım eşya gözükecek şekilde derken anlayamadım tam olarak . mesai saatleri 08:00 - 17:00 arası mıdır?
    Tam ekran görüntüsü paylaşmanız gerekiyor. Yanlış eşya aldığınızı görmemiz gerekiyor. Sağ alt tarafta sarı renkte tarih ve saatte gözüksün lütfen. "-" (eksi tuşuna) iki kere basarak tarih ve saatin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

10.30 gibi konuyu güncellemeniz daha iyi olacaktır.