Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Cool Otp char nasil soyulur? Adam gibi cevap veren olmayacakmi?

Bir arkadaşımın OTP si cep telefonunda olduğu halde soyulmasından bahsetmek istiyorum.

Bırakın TWİCTH TV yi insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın KARDANADAMI insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın kış etkinliklerini insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın görev sıfırlamasını insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın 1+1 level etkinliğini insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın drakinin ordularını insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın kule savaşlarını insanların emekleri gidiyor.

Yeter artık bu oyunda Türkiye'de yada İstanbul ilinde ofisiniz varsa bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Haksız yere soyulan olduğu zaman sizden randevu alarak, gerekli bilgileri yanınızda verip işlemlerinin hızlandırılmasını gerçekleştirmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum.

NOT: Bizlere sadece bilet ile destek verdiğiniz sürece çok oyuncu kaybedeceksiniz. Foruma girmem çıkmam konu açmam yorum yapmam. Ama şunu söyleyeyim. 2013 yılından beri oynadığım oyundan bu yana gözlemlediğim özellikle www.forum.nttgame.com sitenizde o kadar çok hırsız MOD ve ADMİN yada POST kasıpta içlerine nasıl enjekte olurum diyen kayıtlı üye varki, Bunu sizler bile tahmin edemezsiniz. O yüzden siz siz olun hırsızları ilk önce içinizde arayınız. [Dost acı söyler, doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar] atasözlerimizin içeriğindeki anlamları çok iyi anlayıp, irdelemenizi rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler
    Server: Diez
    İT.
    Last edited by IBlackWicked; 02-01-2018 at 09:43 AM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Öncelikle geçmiş olsun. Arkadaşınızın telefonuna virüs bulaşmış olabilir. Kişisel bilgilerini herhangi bir kişiyle paylaşmadı ise bilgisayarı da tehdit altında demektir. Konu hakkında bilgi alabileceğiniz tek yer destek ekibi olduğu için bu bölümden maalesef ki destek alamazsınız. Arkadaşınıza tavsiyem en yakın bilişim suçlarına giderek suç duyurunda bulunması olacaktır. Ayrıca farklı forumların linklerini burada paylaşmanız yasaktır.
    Last edited by LiteraryLuckys; 02-01-2018 at 10:06 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Saçma sapan linklere tıklarsan bilmediğin şeyleri indirirsen fake sitelerde kullanıcı adını yazarsan her türlü soyulursun virüs programı olmasına rağmen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Saçma sapan linklere tıklarsan bilmediğin şeyleri indirirsen fake sitelerde kullanıcı adını yazarsan her türlü soyulursun virüs programı olmasına rağmen.
    Post kasıp kendini MOD sanan akıllılardan birisi hemen konuya zıpladı.(ŞEKİL A)

Dilim el vermiyor sana kullanacağım kelimeye ama şunu söyleyeyim. Şuan oyunda çoluk çocuk kalmadı. Herkes yetişkin, kim nerelere nasıl gireceğini senden daha iyi biliyor.
    Last edited by IBlackWicked; 02-01-2018 at 09:46 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by B4b4c4N34 View Post
    Post kasıp kendini MOD sanan akıllılardan birisi hemen konuya zıpladı.(ŞEKİL A)

Dilim el vermiyor sana kullanacağım kelimeye ama şunu söyleyeyim. Şuan oyunda çoluk çocuk kalmadı. Herkes yetişkin, kim nerelere nasıl gireceğini senden daha iyi biliyor.
    Öyle diyorsunda ben niye soyulmadım otp kullanıyorum otp kullanıpta soyulanlar kendinde arasın suçu
    Last edited by IBlackWicked; 02-01-2018 at 09:46 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Arkadaşınız için üzgün olduğumu belirtmek isterim.
    Genellikle hesap bilgilerini başka bir oyuncuya emanet etmek, erişimine izin vermek ve şifre, hesap adı gibi bilgilerini paylaşmak ya da dolandırıcılık amaçlı sahte web siteleri, etkinlikler, hile programları yüzünden bu durumla karşılaşılabiliyor.
    Eğer OTP yüklü cihazınızın güvenliğini sağlamazsanız cihazınız uzaktan izlenebilir ve hesabınız ihlal edilebilir.
    Bunun haricinde bir soyulma yöntemi ya da imkanı yoktur.

Arkadaşınıza tavsiyem bilet göndermesidir. Bu şekilde doğru yönlendirilebilir.

Forumdaki diğer kullanıcılara karşı üslubunuza özen göstermenizi ve farklı sitelere yönlendiren linkler paylaşmamanızı rica ediyorum.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by B4b4c4N34 View Post
    Bir arkadaşımın OTP si cep telefonunda olduğu halde soyulmasından bahsetmek istiyorum.

Bırakın TWİCTH TV yi insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın KARDANADAMI insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın kış etkinliklerini insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın görev sıfırlamasını insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın 1+1 level etkinliğini insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın drakinin ordularını insanların emekleri gidiyor.
    Bırakın kule savaşlarını insanların emekleri gidiyor.

Yeter artık bu oyunda Türkiye'de yada İstanbul ilinde ofisiniz varsa bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Haksız yere soyulan olduğu zaman sizden randevu alarak, gerekli bilgileri yanınızda verip işlemlerinin hızlandırılmasını gerçekleştirmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum.

NOT: Bizlere sadece bilet ile destek verdiğiniz sürece çok oyuncu kaybedeceksiniz. Foruma girmem çıkmam konu açmam yorum yapmam. Ama şunu söyleyeyim. 2013 yılından beri oynadığım oyundan bu yana gözlemlediğim özellikle www.forum.nttgame.com sitenizde o kadar çok hırsız MOD ve ADMİN yada POST kasıpta içlerine nasıl enjekte olurum diyen kayıtlı üye varki, Bunu sizler bile tahmin edemezsiniz. O yüzden siz siz olun hırsızları ilk önce içinizde arayınız. [Dost acı söyler, doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar] atasözlerimizin içeriğindeki anlamları çok iyi anlayıp, irdelemenizi rica eder, iyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler
    Server: Diez
    İT.
    Oncelikle geçmiş olsun ahmet. Burdan yazman bisiyi değiştirmez + böyle bi olay 4 ay önce bi dostumuzun başına geldi Ticket attık bizden bilgi istediler. Doğum tarihi. Hesab kayıt tarihi . ödeme geçmişi. MAİL. Telefon numarasi .
    Sana yardımcı olmak için bu bilgileri istiyorlar hepsi eksiksiz olma şartıyla. .
    Yazıyorsun gonderiyorsun. Cvp geliyo . Üzülerek belirtiyoruz İtem restorasyonu yapmıyoruz felan Vs. Bu durumla tekrar karşılaşmamak için MAİL şifreni değiştirin diyolar seni başından atıyorlar. Ben bu forumda yıllardır her sıkıntılı durumlarda konu açarım hak hukuk için destek olan yok hepde sıkıntılar devam etti. Dediğim gibi ahmet bilişim suçları en iyi kapı.
    Last edited by ABADI; 02-01-2018 at 10:36 AM.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Aynı şekilde ben de soyuldum otp telefonumdaydı telefonum bilgisayara 5 senedir 1 kez bağlanmamıştı. Teamspeak adlı programı kullanıyordum sadece oradan soyuldum. 15 aralık 21,00 gibi 33 gb aldım destanda 16 aralık 00,30 gibi çalındı.Bin tl kadar zararım var. 19 u pazartesi dava açtım.2 hafta sonra bilişim suçlarından aradılar şu an hala sürüyor ne zaman sonuçlancak biz de bilmiyoz boş boş bekliyoz.Bir de ben soyulma anında foruma konu açtım.Restore yapsalar hiçbir kaybım olmayacaktı.
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...erim+soyuluyor
    Ama giden gitti bundan sonra hiçbir teame falan katılmam bu oyunu oynarsam teamspeak kullanan.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Bu konu hakkında bi aydınlatma bekliyoruz yetkililerden. Bizde ona göre biz yol cizelim.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ofislerinin adreslerini verirlerse orayı yıkarlar. Aman ha.

Geçmiş olsun...