Page 10 of 12 FirstFirst ... 89101112 LastLast
Results 91 to 100 of 118
    Banned
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Amacımız Hep Anti İllegalliktir Genie Kalkarsa Macrocular Koxpcular Alır Başını Gider Sonra Her Gün Konu Açılır CR Bakılmıyor GM İş Yapmıyor Genie Olmadığı Zamanlarıda Biliyorduk Party Yer Var mı? Koxp Varsa Alırım Kardeş.. Cevapları Dolaşıyordu Oyun İçersinde Etkinliklere Katılan Oyuncu Sayısı Az Exp Kasacak Görev Yapacak Adam Genie Olduğu Halde Yokken Sen Manuel Exp Kasacağız Diyorsun Ozaman 8 Manuel Arkadaşını Topla Party Kur Sana Slotu'da Genieliler Alıyor Dersen KS Serbest Manuel Arkadaşlarınla Slota Çöküp Exp Kasabilirsin Zorla Genie Aldırmıyorlar.
    genie kaldırılmasi gm lerin işine gelmez sürekli online olmak zorunda kalacaklar.
    genie ile k0xp nasil bağladin helal sana ! genie alti k0xp denen bişi var açan hertürlü açiyor !
    sana şöyle bişi söyleyeyim genie kalkarsa k0xperlar kabak gibi ortaya çikar işler kolaylaşir .

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Öncelikle Genie bir hile değildir. Genie sadece elinizle oynayabildiğiniz derecede otomatik oynayabilir. Genie ile uçamaz, kaçamazsınız, skilleri saniyede boşaltamaz ve hile programlarındaki gibi farklı şeyler yapamazsınız. Genie pay2play bir ürün olduğu için free2play kullanıcılara üstünlük kurması normal bir durumdur. Yine de sizlerin eliyle oynamasına engel bir durum yoktur. Genie'nin kaldırılması düşünülmemektedir, aksine eksik ve beğenilmeyen tarafları geliştirilecektir.
    Genie hile değilse msn k0xp ta hile değil neden banliorsunuz !!!
    bu saydiklariniz msn k0xp içinde geçerli msn k0xp çok daha basit kalir sizin genie nizin yaninda fakir kalır !!!

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LoarDez View Post
    bu saydiklariniz msn k0xp içinde geçerli msn k0xp çok daha basit kalir sizin genie nizin yaninda fakir kalır !!!
    kesinlikle haklı bir yakarış. Msn kxp yıllardır olan ve zararsız bir şeydi sırf genienin gelirini maksimize etmek için kaldırıldı bari o geri gelsin.

Senior Member ardinal's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Öncelikle Genie bir hile değildir. Genie sadece elinizle oynayabildiğiniz derecede otomatik oynayabilir. Genie ile uçamaz, kaçamazsınız, skilleri saniyede boşaltamaz ve hile programlarındaki gibi farklı şeyler yapamazsınız. Genie pay2play bir ürün olduğu için free2play kullanıcılara üstünlük kurması normal bir durumdur. Yine de sizlerin eliyle oynamasına engel bir durum yoktur. Genie'nin kaldırılması düşünülmemektedir, aksine eksik ve beğenilmeyen tarafları geliştirilecektir.
    Genienin özeti şudur;
    Yıllarca koxp engellenemedi. Yazılım olarak başarılamadı. Ekip olarak sürekli kontrollere gücünüz yetmedi. Bunla savaşmaktansa legal hale getirip kazandınız ya da kazandığınızı zannettiz. Akan paralar da cabası. Konuyu genienin wall hack vb barındırmadığı argümanıyla savunmak, insanların akıllarıyla dalga geçmektir. Onu da koysanız tam olur zaten.

Her oyunda hile, hack mümkündür. Microsoft bile işletim sistemlerine güncelleme geçiyor sürekli.

Şirket olarak asıl ve doğal amacınız para kazanmak. Dolayısıyla şu saatten sonra genie kalksın demek abes olur.

Genienin hiç bir zaman olmayacağı bir server açmak, kontrolleri sıkılaştırmak amacınıza uygun olur. Aşırı kontrol gerektiren sadece 1 serverınız olur. Para kazanırsınız bana güven. Başlamaya hiç niyetim yokken tekrar başlayabilirim oyuna.

Not : Hata listesini yapımcıya çözdürmeden genie falan tartışmayalım arkadaşlar. Çok uzun süredir hiç bir hareket yok. Anladık nttgame ve mgame utanmıyor, oyunu oynayanların utanması lazım bence harcadıkları vakit için.

Selametle.
    Last edited by ardinal; 02-02-2018 at 08:28 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ardinal View Post
    Genienin özeti şudur;
    Yıllarca koxp engellenemedi. Yazılım olarak başarılamadı. Ekip olarak sürekli kontrollere gücünüz yetmedi. Bunla savaşmaktansa legal hale getirip kazandınız ya da kazandığınızı zannettiz. Akan paralar da cabası. Konuyu genienin wall hack vb barındırmadığı argümanıyla savunmak, insanların akıllarıyla dalga geçmektir. Onu da koysanız tam olur zaten.

Her oyunda hile, hack mümkündür. Microsoft bile işletim sistemlerine güncelleme geçiyor sürekli.

Şirket olarak asıl ve doğal amacınız para kazanmak. Dolayısıyla şu saatten sonra genie kalksın demek abes olur.

Genienin hiç bir zaman olmayacağı bir server açmak, kontrolleri sıkılaştırmak amacınıza uygun olur. Aşırı kontrol gerektiren sadece 1 serverınız olur. Para kazanırsınız bana güven. Başlamaya hiç niyetim yokken tekrar başlayabilirim oyuna.

Not : Hata listesini yapımcıya çözdürmeden genie falan tartışmayalım arkadaşlar. Çok uzun süredir hiç bir hareket yok. Anladık nttgame ve mgame utanmıyor, oyunu oynayanların utanması lazım bence harcadıkları vakit için.

Selametle.
    Merhaba,
    Oyunun paketlerine müdahale ederek normal bir oyuncunun yapamadığı onlarca şeyi yapabildiğiniz bir illegal yazılımla, oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmiş bir programın karşılaştırılması gerçekten ilginç. (Yazılımsal makrolar için de aynı durum söz konusu) Genie'nin oyuna eklenme amacı ortada.

genie kaldırılmasi gm lerin işine gelmez sürekli online olmak zorunda kalacaklar.
    genie ile k0xp nasil bağladin helal sana ! genie alti k0xp denen bişi var açan hertürlü açiyor !
    sana şöyle bişi söyleyeyim genie kalkarsa k0xperlar kabak gibi ortaya çikar işler kolaylaşir .
    Genie altında kullanılan illegal yazılımlar da çok kolay bir biçimde tespit ediliyor, o yüzden kabak gibi ortaya çıkma gibi bir durum olmaz.

Ben elimle saatlerce yaratığı seçeceğim ya da oyuncular tarafından gelen talep sonucunda yapımcı tarafından oyuna eklenmiş genieyi kullanacağım. Bazıları da msn (görev yöneticisi) bug (Bug neden engellendi diye sorulması da ilginç tabii) ile hiçbir zahmete girmeden kasılacak. Neden?
    Last edited by Daeso; 02-02-2018 at 08:48 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Oyunun paketlerine müdahale ederek normal bir oyuncunun yapamadığı onlarca şeyi yapabildiğiniz bir illegal yazılımla, oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmiş bir programın karşılaştırılması gerçekten ilginç. (Yazılımsal makrolar için de aynı durum söz konusu) Genie'nin oyuna eklenme amacı ortada.
    Nasıl çalıştığının bir önemi yok bence. Oyunun paketlerine müdahale ya da değil. Genie de aynı mantıkla çalışıyor ancak oyuna entegre. Çoğu koxpun genieden ekstra özellikleri var doğru ancak diyelim ki genie ile tamamen aynı özelliklere ve aynı atak hızına sahip bi program yapıldı, sizce bunu kullanmak serbest olabilir mi? Bakın ortada genieden üstün hiç bi durum yok. Diğer oyuncuların yapamayacağı bişeyi yapan program da değil. Buna yönetim müsade eder mi? Elbette ki etmez. Neden? Çünkü o program kullanılnnca parayı oyun kazanmıyor da o yüzden. Demekki genienin amacı oyuncuyu düşünmek değil gelir sağlamak

Senior Member
    Quote Originally Posted by nsssvol3 View Post
    Nasıl çalıştığının bir önemi yok bence. Oyunun paketlerine müdahale ya da değil. Genie de aynı mantıkla çalışıyor ancak oyuna entegre. Çoğu koxpun genieden ekstra özellikleri var doğru ancak diyelim ki genie ile tamamen aynı özelliklere ve aynı atak hızına sahip bi program yapıldı, sizce bunu kullanmak serbest olabilir mi? Bakın ortada genieden üstün hiç bi durum yok. Diğer oyuncuların yapamayacağı bişeyi yapan program da değil. Buna yönetim müsade eder mi? Elbette ki etmez. Neden? Çünkü o program kullanılnnca parayı oyun kazanmıyor da o yüzden. Demekki genienin amacı oyuncuyu düşünmek değil gelir sağlamak
    Önemi var tabii ki, öncelikle koxptan hiçbir farkı yok demişsiniz arada uçurum var. (Saymaya çalışın isterseniz, makrolarla bire arasında bir hayli fark var) Yayın hakkını aldığım (NTTGame) ya da geliştirdiğim oyunun (Mgame) paketlerine benim bilgim ve iznim dışında müdahale ediyorsun.
    Hayır, olamaz. Yukarıda da farklı bir kişinin yorumuna verdiğim cevap sizin sorunuza da cevap içeriyor aslında. Bir yapımcının ya da oyunun yayın haklarını alan bir yayıncının kendi hizmet sağladığı oyundan para kazanmasının neyi garip? Ticari şirketlerden bahsediyoruz, hayır kurumlarından değil. Ticari bir şirketin de para kazanmasından daha doğal bir durum yok.
    Oyuncuyu düşünmüyorsa, neden oyuncu taleplerini dikkate alsın ya da hizmet versin
    Last edited by Daeso; 02-02-2018 at 09:01 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by nsssvol3 View Post
    Geninenin koxptan hiç bir farkı yoktur. Adaletsizliğin temelidir. Millet kendini char kasmaya vakit bulamıyoruz diye kandırıyor ancak bu bir oyun, vaktin oldukça oynayacaksın zaten. Herkesin 83 reb 5 charı olmak zorunda değil. Ayrıca bütün farmer sorunu genieden kaynaklanmaktadır. Millet 8 10 pc alınca Genie ile farma çöküyor hep. Eğer genie olmazsa slot kapatan olmaz. Böylelikle droplar eski haline döndürülebilir. Herkes de bir kaç saat farmla charını yavas yavas dizebilir. Genie kesinlikle ama kesinlikle kaldırılmalı. Gerekirse exp eventi ayda 2 kere yapın (parasız exp event) exp isteyen eventta kasar yine. Görevler var bir sürü. Çoğu oyuncu görevlerin bi kısmını bilmiyor bile. Alıyor exp preyi genieyi çöküyor bi slota 10günde 83. Böyle oyun mu olur. Görevleri yaparak kassın millet ya da elle kassın. Bu genie saçmalığı nedir. Eğer hiç mi hiç vakti yoksa versin parayı ringli 83 char alsın. Genienin kapatılmasının en büyük faydası slotlara çöken çetelere olacak. Sıkıldık artık her slotta aynı isimleri görmekten.. Lütfen gmler bunu ciddi ciddi değerlendirip yetkili kişilere iletsin. Elle farmın yolu açılsın. Genie kaldırılsın droplar düzeltilsin. 2 3 hafta sonra gelmesi muhtemel serverda bu şekilde bir sistem olursa güzel olur. Gm ler her ne kadar server gelmeyecek dese de, yapımcının attığı adımlar yeni Server habercisi gibi. Belki gm lere bile net bişey söylemediler bu konuda ama benimkisi bi tahmin.
    Sana destek verirdim ama senin amacın başka çöp slotlarının ne olursa olsun geri gelmesini istemek oyunu TL için oynayanların isteğidir.
    Lwl mevzusuna gelirsek o iş karışık genie kalktı diyelim o zaman bronz,silvery,gold premimum düzeninde gelen az orandaki exp miktarına razı olmalısınız zamanı olmayanların zamanı olanlara karşı ezilmesi adil değil eskiden kolay lwl kasılmazdı herkez 62 lwl de bırakırdı expi bu sisteme dönülecek ise genie o zaman kalksın derim.
    Last edited by PowerDamage; 02-02-2018 at 09:00 PM.

Banned
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Önemi var tabii ki, öncelikle koxptan hiçbir farkı yok demişsiniz arada uçurum var. (Saymaya çalışın isterseniz, makrolarla bire arasında bir hayli fark var) Yayın hakkını aldığım (NTTGame) ya da geliştirdiğim oyunun (Mgame) paketlerine benim bilgim ve iznim dışında müdahale ediyorsun.
    Hayır, olamaz. Yukarıda da farklı bir kişinin yorumuna verdiğim cevap sizin sorunuza da cevap içeriyor aslında. Bir yapımcının ya da oyunun yayın haklarını alan bir yayıncının kendi hizmet sağladığı oyundan para kazanmasının neyi garip? Ticari şirketlerden bahsediyoruz, hayır kurumlarından değil. Ticari bir şirketin de para kazanmasından daha doğal bir durum yok.
    Oyuncuyu düşünmüyorsa, neden oyuncu taleplerini dikkate alsın ya da hizmet versin
    Yaptığım değerlendirmeyi ya yanlış anlıyorsunuz ya da yanlış yere çekiyorsunuz. Kar amacı gütmeyen bir oyun düşünmek zaten ütopik. Ki Knight online çalışanlarının da para kazanması hakkıdır. Ancak para kazanması için her yolu mübah sayması yanlış ben ondan bahsediyorum. Nerden nasıl para kazanırım mantığı ile mantıklı oyuncuları düşünmeden sadece kendi çıkarlarına göre hareket etmesi yanlıştır. Ayrıca gördüğüm kadarıyla buradaki moderatör arkadaşlar hep oyunu savunma derdinde. Lütfen biraz mantıklı bakmaya ve yanlışa yanlış demeye davet ediyorum sizi. Zira üstüne ısrarla basarak söylüyorum ki, şuan tüm Serverlarda genieden en çok faydalanan kesim oyunu para ticaretine döken kesimdir. İsterseniz youtube dan videolarda +8 pc ile farm yapanları görebilirsiniz. O kadar bilgisayarı kimse karakter dizmek için almaz. Ayrıca benim önerimde farm slotlarının drop oranlarını eski döndürmek de vardır ki bu da gerçekten oyun oynayan kesime yarayacaktır. Örneğin özellikle vakti olmayan insanlar için genie ile 24 saat bilgisayar açmasındansa, oyunda aktif bi şekilde bi slotta 1 2 saat farm yaparak iyi bir para kasabilecek ve boşu boşuna 24 saat bilgisayarını açmayacaktır. Yani bireysel farmerlar, kendi charını dizmek isteyenler aktif bi şekilde ortalama bir para kasabilecekler. Ve birden çok hesapla giren bu para çeteleri de hiç bir şey yapamayacaktır. Ek olarak, genie kalkarsa koxp artar diyen arkadaşlar kimse dc premium ve dizili chara koxp açmaz. Açsa da banlanır zaten. Sonuçta aktif bir yönetimimiz var. Tüm bunlara lütfen ütopik cevaplar vermek yerine mantıklı bir değerlendirme yapınız.

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Kardesim burada genie kalkmasin, cok guzel bir sey diyenler neyi savunuyor? Genie size karakterinizin sundugu ozelliklerden fazlasini kazandiramaz, yani ucamazsiniz, kacamazsiniz gibi argumanlar ortaya konulmus. O zaman soyle diyeyim: Ben z1 makro acip, karakterimi ape partiye birakirsam banlanir miyim? Sonucta makroda da ucmayacak, kacmayacak, oldugu yerden z1 ile through shot vuracak. Seri cs de atmayacak, uzaktan uclu besli ok da atmayacak.

Genienin kaldirilmasi veya kaldirilmamasi zoruma gitmiyor. Benim zoruma giden sey bu zimbirtiyi savunurken ''Oyuncunun iyiligini dusunuyoruz.'' diyenlerin samimi olmayan tavirlaridir. Siz burada oyuncuyu dusunuyoruz falan diyeceginize ''PUS gelirinin buyuk bir kismi bu zimbirti uzerinden geliyor, o sebeple akan muslugu kapatmak istemiyoruz.'' deseniz daha samimi bir aciklama olur. Oyunun emek kismini cope atarak idare ettiginiz oyunun ruhunu bitiriyorsunuz.