Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 153
    Junior Member

Exclamation Mavi kutu ft si forgetten temple düzenlensin. Mage pt ler harici mavi kutu alamıyorz

[IMG][/IMG]

resimde gördüğünüz üzere Mavi kutu ( Forgetten temple ) Mage pt harici Mavi kutu alınmıyor.
    Partylerine 7 şer mage dolduruyorlar meleler mavi kutu alamıyor. sadece magelere özel yapılmış adeta.
    Zaten yaratıklar cıkar cıkmaz. mageler novalarıyla düşürüyor. Wr harici mele iş yapmıyor.
    Buna bir çözüm getirebilirmisiniz..
    Herkez resimdeki gibi mage pt mage pt diye alttan yazıyor. ts basılı halde bende girdim mage sanıp alıyorlar.
    mage olmayınca pt dışı direk.
    Lütfen bu olaya bir çözüm yapabilirmisiniz.. Düzenleme getirilmeli..
    Veya yaratıklara magelerin damageleri düşürülmeli sadece Forgetten temple yaratıklarına..
    Jr ler mage pt lerde. Forgetten temple mage ptlerde. csw savaşları desen aynı. cz felankor desen aynı. bdw desen aynı.
    Eşit olan tek yer choas..
    Önerisi olan arkadaşlar alttan yazsın lütfen

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    konu daha öncede gündeme geldi.Yetkililer hala mele pt'lerin mavi kutu kazanabildiğini düşünüyor.Ben onlara hep şu teklifi sunuyorum.Acın warrıorlarınızı , okcularınızı gelin destan'da ft'ye.Girdiğiniz 10 ft'nin kacında mavi kutu kazanacaksınız acaba ? Tamam bende hep mavi kutu kazanalım demiyorum, ama 1 job'un etkinlikte bu kadar üstün olması gercekten üzüntü verici.

Ayrıca şu konularda ft'de magelerin ne kadar oyuncuyu etkilediğini gösteriyor.

http://forum.nttgame.com/forum/showt...rgotten+Temple

http://forum.nttgame.com/forum/showt...etkinli%C4%9Fi

http://forum.nttgame.com/forum/showt...etkinli%C4%9Fi

neyse bu konular uzar gider.Cevap bekliyoruz

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bir çok kişi tarafından talep edilmesine rağmen yetkililerin etkinlikler konusunda bir düzenlemeye gitmeyeceğini düşünmeye başladım ben. Nacizane önerim 1+1 etkinliği varken hesabınız yan tarafına bir mage açıp kasmanız ve JM/FT/Boss gibi etkinliklere bunla girmeniz.

Member RandomPlayer's Avatar
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Mage oynamama rağmen FT etkinliğinin düzenlenmesini ben de istiyorum açıkcası. Pek giresim gelmiyor. Etkinlik tadı vermiyor bana da.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Benim bir önerim var FT,Chaos gibi olsun herkesin Nova atma skilli olsun aynı zamanda yüzde atma skilli olsun bosslar kesildikçe 30dakikalık undy buf vs gelsin partyler random atansın.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Benim bir önerim var FT,Chaos gibi olsun herkesin Nova atma skilli olsun aynı zamanda yüzde atma skilli olsun bosslar kesildikçe 30dakikalık undy buf vs gelsin partyler random atansın.
    Bu en mantıklısı sanırım.
    Bende oyuna çok para yatırmayan birisiyim bir tek oyuna başlarkene exp premium alıyorum gerisini oyun içi eventlerle para kasarak vs alıyorum oyuna ilk başladığımda warrior oynamayı düşünüyordum fakat hiç bir şekilde eventlerde iş yapamıyorsunuz çar ne koşabiliyor ne uzağa vurabiliyor sonra bende mage açtım eventlerin böyle olması çoğu kişiyi mage oynamaya itiyor yoksa magenin pkda güçlü olduğundan filan değil bu olay

Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Şuanki oyun mantığı;
    Mage ile farm yap, etkinliklere katıl para kazan,
    O paranla ya melee char diz ya da melee charlara satıp TL çevir
    Mage ile pk atmak en az 3 party olmadıkça imkansız bu oyun mantığında

Senior Member
    en mantıklısı ftyi eski haline çevirmeleri bu sistem saçma sapan zaten

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Mage ts basamasın bence olay farklı olur.Mage alan skılı vuruyor.Jrde mage mob bugluyor sadece.Ezık mageleler ft, jr kazanmak allaha emanet.Ezık mageyle pk kalıp kazanan varmı aranızda? Bende bır mageyım ama bf de farm yapamıyorum.Felo mage de demıssın felo yuzdecılerde, lupus atıllada query de yuzdecılerde.Cz bossları zaten melee de, aoc melee de, ft de mage asırı ustun ona katılıyorum.Ama cz bossları, bf slotlarındada melee asırı ustun.Şahsen eger destan2 de gırıyorsanız ft ye benı hep wr tutarken gorursunuz.15 kısı max wr kesıyoruz kalanı ordan ızlıyor.Ben ıtemlı mageyım ıtemsız mageye ft kazandırmak benım daha agırıma gıdıyor..Ben taliayua ihtiyac duymuyorum.Fr taliada kaldırılmalı ezık mageler bı temızlensın.Alıyorlar talıa 4k hp lı charlarla wr yatmadan kac oh.Ama sadce kac ben gıdeym orda wr tutayım, ejder acayım, zehırle ustume alayım..Biz gercek mageler de bunlardan hoslanmıyoruz..
    Last edited by TomMarveloRIDDLE; 01-31-2018 at 08:01 AM.

Junior Member Lothiee's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Ben de bir mage oyuncusuyum ve bu etkinlikte magelerin diğer karakterlere göre çok daha üstün olduğu açık. TS basmak önlenerek bunun önüne rahatça geçilebilir. Herkes için eşit şartlar sağlanmış olur.

'' Acizler için imkânsız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler kahramanlar için idealdir. ''