Results 1 to 7 of 7

BDW Rezilliği !

Öncelikle herkese merhaba bu güzel ve sorunsuz oyunu (!) böyle şeylerle lekelemek hoş olmaz biliyorum ama bu bdw'den amaçsızca insanları atmanıza bir çare bulunacak mı? Üstünde çalışıyor musunuz? Yoksa haberiniz mi yok? Mantıklı bir açıklaması varsa duymaktan memnun olurum en azından bdw'den atıldıktan sonra sövmem artık..
    Last edited by aykutstein41; 01-29-2018 at 07:32 PM.

Member
    Nickname
    IIKuLL
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    afk ları atsın ama mucadele veren ınsanlar neden atılıyor.

Senior Member
    Merhaba,
    Bu durumun bir sorun olduğunu defalarca söyledik. Sorun hakkında bilgimiz mevcut ve yapımcı firmaya iletildi. Şu an için Bdw etkinliği son sefer yapılan değişiklikten sonraki duruma göre (yeni sisteme geçildiğindeki durumdan bahsediyorum) daha iyi durumda, fakat sorun hala devam ediyor.
    Ortada bir sorun varken bahsettiğiniz durumun mantıklı bir açıklamasını da yapamıyoruz haliyle.

Sorun olduğunu kabul etmeniz de en azından iyi bir haber. Umarım telafi olarak bir şeyler düşünülmüştür bu kadar harcadığımız zamana paraya yazık olmasın sonra.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bdw'ye ben de sıkça giriyorum. Kesilenin atılmaması gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

durum güncel. sorun devam ediyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bucelera17 View Post
    durum güncel. sorun devam ediyor
    Daeso'nun yazdıklarını lütfen yeniden okuyunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.