Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 105
    Member
    Nickname
    IEmiceI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BRATVA
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ne yapayım asgarî ücreti artırıp daha kolay ve ucuz bir yaşam mı sağlayayım? Aynı oyunlar diğer ülkelerde var onlarda neden yok diyorum.
    ıste hıc elestrı yada hıc oyuncu tarafından bakamadın ıcın bu elestırılerı alıosun sabıt hep oyun yonetıcılerı ve gm ler ıncılmesın alınmasın kızmasın gıbı bı tavrın var.
    bız nıe pencereden bakıyoruz onlar baksın bı hıc bunu nıe soleyelım dıyemıosunuz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Gm'lerle ne alakası var
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    IEmiceI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    BRATVA
    Race
    El-Morad
    Gm'lerle ne alakası var
    bıde ısınıze gelıp cevap verebılsenız ana temel e cvp ver anladıgına.

ıste hıc elestrı yada hıc oyuncu tarafından bakamadın ıcın bu elestırılerı.
    bız nıe pencereden bakıyoruz onlar baksın bı hıc bunu nıe soleyelım dıyemıosunuz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Selam,

Ben bu durumun ülkemize has bir özellik olduğunu düşünüyorum. Sadece bu oyun için değil onlarca oyunu kendine meslek edinmiş bir kitle var ve bu kitle aynı oyunlarda dünyanın başka bir yerinde yok. Ben bu kitleyi kesinlikle oyuncu olarak görmüyorum ve bir oyuncu olarak hoşlanmıyorum. Bir de bu pencereden bakınız.
    Bu konuda niye her zaman oyuncu kitlesini sorumlu tutuyorsunuz?
    Sorumlu tutmanız gereken reseller (İş Ortağı) sitelerdir.
    Oyuncuların bu oyundan daha kolay para kazanmasını sağlayan reseller (İş Ortağı) sitelerdir.
    Bu siteleri oyuncular mı iş ortağı yaptı?
    Bu durumu bile oyunu oynayan kitleye yıkmaya çalışıyorsunuz.

Bu da sizin bakmanız gereken bir pencere olsun
    Last edited by KimJongUn; 01-29-2018 at 06:17 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ne yapayım asgarî ücreti artırıp daha kolay ve ucuz bir yaşam mı sağlayayım? Aynı oyunlar diğer ülkelerde var onlarda neden yok diyorum.

Yetkili bayiler sadece Premium ve N-point satmakla yetkilidirler. Bunun dışındaki alışverişleri tavsiye etmediğinizi sürekli söylüyoruz. Ayrıca bu oyunda bayi yokken de item ve oyun parası alış satışı vardı hala da var. İki arkadaş kendi arasında, bir klan kendi içinde yapar yine yapar. Bu tür konular açıldığında hemen bayi bayi diyen değerli kullanıcılarımız onlar olmasa da bu sözleşme dışı durum devam edecektir ve tespiti sizin mağdur olmanıza neden olur. Bu yüzden oyun kuralları ve sözleşme dışındaki her türlü faaliyetten uzak durunuz.
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Bu konuda niye her zaman oyuncu kitlesini sorumlu tutuyorsunuz?
    Sorumlu tutmanız gereken reseller (İş Ortağı) sitelerdir.
    Oyuncuların bu oyundan daha kolay para kazanmasını sağlayan reseller (İş Ortağı) sitelerdir.
    Bu siteleri oyuncular mı iş ortağı yaptı?
    Bu durumu bile oyunu oynayan kitleye yıkmaya çalışıyorsunuz.

Bu da sizin bakmanız gereken bir pencere olsun
    Oysa ki cevap vermiştim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Oysa ki cevap vermiştim.
    Bu oyunda oyuncuların daha kolay para kazanmasını reseller (İş Ortağı) siteler sağladığı sürece, bu durumdan oyuncuları sorumlu tutamazsınız.
    Siz bu sitelere yaptırım uygulayın, daha sonra oyuncular kendi arasında bu işleme devam ediyorsa oyuncuları sorumlu tutabilirsiniz.

Banned

Yetkili bayiler sadece Premium ve N-point satmakla yetkilidirler. Bunun dışındaki alışverişleri tavsiye etmediğinizi sürekli söylüyoruz. Ayrıca bu oyunda bayi yokken de item ve oyun parası alış satışı vardı hala da var. İki arkadaş kendi arasında, bir klan kendi içinde yapar yine yapar. Bu tür konular açıldığında hemen bayi bayi diyen değerli kullanıcılarımız onlar olmasa da bu sözleşme dışı durum devam edecektir ve tespiti sizin mağdur olmanıza neden olur. Bu yüzden oyun kuralları ve sözleşme dışındaki her türlü faaliyetten uzak durunuz.
    Ekonomiyle bir alakası yok oyunu oynayan %90 fazlası Türk buna göre fiyat yapılandırılır yok dolarmış hikaye dolar 1 kruş
    olsa o dolara göre satacaksınız ?

Steam bakın oyunlar Tl ile satılıyor her ülke farklı fiyatlandırma mevcut. Steamko durum bildiğim kadarıyla TL üzerinden satış yapılıyor dolar kuru oynamıyor.

Yeni oyunlarda çok daha masraf harcanmış anında günceleme adil oyunlar var ve ufak ücretlerle oyun oynanabiliyor knight böyle bir oyun olmadığı için (oynanır ama boş boş gezinirsin anca ya da 7/24 işsiz oyun oynarsın) her geçen gün gerçek oyuncu kaybetmekte anca boş TL çoklu pc işgal etmekte. Kaç server vardı kaç kaldı 1 yılda serverlar birleşmeye başladı gerçekler bunlar göreceğiz bu sistemle ileride neler olacak...
    Last edited by IRsc; 01-29-2018 at 06:49 PM.

Senior Member JOHNFORBESNASH's Avatar
    Nickname
    yamyam
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Fakir memleketteyiz isyancılar koxper , çabalayanlar farmer, durumu iyi olanlar oyuncu olur

Junior Member
    Selam,

Ben bu durumun ülkemize has bir özellik olduğunu düşünüyorum. Sadece bu oyun için değil onlarca oyunu kendine meslek edinmiş bir kitle var ve bu kitle aynı oyunlarda dünyanın başka bir yerinde yok. Ben bu kitleyi kesinlikle oyuncu olarak görmüyorum ve bir oyuncu olarak hoşlanmıyorum. Bir de bu pencereden bakınız.
    -Aleykümselam kardeşim konularla ilgilendiğin için teşekkür ediyorum şahsım adına samimice cevap verdiğini düşünüyorum.

-Anladığım kadarıyla sen de item ve oyun parası satışına karşısın bir mod olarak yetkin nedir ne değildir bilmiyorum ama sana birkaç önerim olucak madem tl ile item oyun parası satışını sitelerden engelliyemiyorsun peki neden devalüe etmiyorsun oyun parası cash e bir zarar getirmiyor adı üstünde oyun parası! bilmiyorum eğer bundan bi kazancı olmasa ntt bu dediğimi neden düşünmüyor ya da neden başka bir önlem almıyor??

-Bu arada önceden gb alım satımı oluyordu kabul ama kimse bunu geniş kitlelerce ticarete dökemiyordu %10 luk %15 lik kesimdi.Eskiden gb kasan oyucuya satardı, oyuncu bunu karakterini geliştirmek için alırdı.Şimdi nasıl herkes birbirine bindiriyor GB kasan tl için tlciye gb satıyor,gb yi satın alan bu aldığı gbnin zararını karşılamak için o da gbci oluyor mantık bu...

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kendi Sponsorlarınıza oyun parası ve oyun itemi satma yoksa sponsorluktan çıkarırız demedikten sonra ne anlatsanız boş.Mod. yorumuna bakin birde nekadar manidar; Siteler olmasa kendi aralarında yaparlarmış " bu nasıl komik bir savunmadır yahu ,pes..