Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 105

oyun oyunluktan cıkıp TL ticaretine neden döndü ?

evet arkadaşlar kaç kişi bu oyunu oyun olarak görüp oyun olarak oynamakta...haa şimdi diceksinki ben oyunu oynuyorum...bende derimki o zaman cz de farm zamanı sabah 07/09 da öyleden sonda 15/17 de akşam 19/21 de gece 22/24 de sabahın 03/05 de görüyorum seni bu saatlerde de ne hikmet ise bifros farm saatleri ha birde felankor saatlerinde görünüyosun başka zamanları neredesin ! ?...onuda söyleyeyim sana,o cıkartmış oldugun itemleri satmak ile meşkulsün...savaşa cıkıyorum bakındıgımda 100 kiişiyi gecmiyor,server ın doluluk oranı ne kadar 2000 kişi bu 1900 kişi nerede ? aaaa onlarda pazarda TL peşinde olmasın !..

bu TL peşinde olanlara dur demek için ne gibi önlemer hazırlıyorsunuz

örnegin bu GB yada İTEM alıp satan siteler için ne düşünüyosunuz

bu TL peşinde koşan BUY SELL ciler için ne gibi bir önlemleriniz var

evet GM kardeşlerim acıklama bekliyorum...oyunun kurallarını uygulamıyosunuz TL ile oyun içi yada dışı item gb alıp satanlar neden ban lanmıyorlar bu gb item aracılıgı yapan siteler neden sert birşekilde uyarılmıyor ve halen oyunun resmi yetkili satıcıları bu TL ile gb alış satış item aracılıgı komisyonu yapmaktalar...

bu sorularımı yanıtlarmısınız sayın GM kardeşlerim arkadaşlarım.

Banned
    Böyle gelmiş böyle gider zevk alayıp pk atmak için ev kirası masrafı kadar ödeme yapmak gerekli oda rakip bulursan dediğin gibi TL peşinde herkes oyunda pkcı kalmayınca görecem o TLciler hala olacak mı.

Sistem buna izin verdiği için bu halde kökünü kurutmak ellerinde.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Gordion'u özetliyorum felankor saati felankor, bf saati bf, krowaz saati krowaz.

Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Gordion'u özetliyorum felankor saati felankor, bf saati bf, krowaz saati krowaz.
    kardeş her server bu durumda zaten...ayrıca GM lerin server lara girdigindede görüyoruz 2 server dolu oluyor oda bifros saatine denk getiriyorlar kalabalık görünsün diye...

GM ler gelsinler sorularımıza yanıt versinler BÖYLE BİR YÜREKLERİ VARSA.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Eski serverlar için iş işten geçti ama yeni bir server getirilirken umarım bazı önlemler alınarak açılır. Nedir bunlar? ;

-Disc ve Exp premium haricindeki tüm prelere 1 IP 1 karakter kısıtlaması getirmek. Bu sayede bir evden 20 pc ile pazar/farm yapanların önüne geçilmiş olacak

-VPN ile bağlananlar SteamKO'da olduğu gibi ban yemeli.

-Oyundaki farm slotu ve etkinlik sayılarını düşürmek. (Malumunuz odur ki farm yapan 10 kişiden 9'u kastığı itemi siteye satarken aralarından 1 i karakterini geliştirmeye çalışıyor.)

-Kurianların pazar kurması engellenmeli.

-Pazardaki karakterlere düzenli olarak illegalite taraması yapılmalı. (Koxpları xigncode'a yakalanmayan bir çok pazarcı mevcut, yönetimde bu durumdan haberdar)

-Chaos'a girişte +59 lvl sınırı olmalı.

-Yapılan exp etkinliğinde moblar noah vermemeli.

-JM ve FT'de LVL sınırları ve ödüller düzenlenmeli. (Sırf bu ödüller için normal oyuncuları kanser eden büyük bir farmer kitlesi mevcut)

-Buy pazar hakkında suistimal edilemeyecek tarzda bir düzenleme gelmeli.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Bifrosta da günde 2 defa girilsin , krowaz nasıl günde 2 defa acılıyor , bifrost içinde bu uygulama gelsin.Yabancı knight oyuncularını da mağdur etmemek için sabah 07:00 09:00 aksam 22:00 24:00 saatlerinde bf acılsın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    Eski serverlar için iş işten geçti ama yeni bir server getirilirken umarım bazı önlemler alınarak açılır. Nedir bunlar? ;

-Disc ve Exp premium haricindeki tüm prelere 1 IP 1 karakter kısıtlaması getirmek. Bu sayede bir evden 20 pc ile pazar/farm yapanların önüne geçilmiş olacak

-VPN ile bağlananlar SteamKO'da olduğu gibi ban yemeli.

-Oyundaki farm slotu ve etkinlik sayılarını düşürmek. (Malumunuz odur ki farm yapan 10 kişiden 9'u kastığı itemi siteye satarken aralarından 1 i karakterini geliştirmeye çalışıyor.)

-Kurianların pazar kurması engellenmeli.

-Pazardaki karakterlere düzenli olarak illegalite taraması yapılmalı. (Koxpları xigncode'a yakalanmayan bir çok pazarcı mevcut, yönetimde bu durumdan haberdar)

-Chaos'a girişte +59 lvl sınırı olmalı.

-Yapılan exp etkinliğinde moblar noah vermemeli.

-JM ve FT'de LVL sınırları ve ödüller düzenlenmeli. (Sırf bu ödüller için normal oyuncuları kanser eden büyük bir farmer kitlesi mevcut)

-Buy pazar hakkında suistimal edilemeyecek tarzda bir düzenleme gelmeli.
    hahahahaha evde 2modem var komşuların 10 wifisi var telefonlar var sen kendini kandır boş işler peşindesiniz
    önerilerin hepsi boş öneriler beğenmeyen oynamaz bu kadar basit

Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Bifrosta da günde 2 defa girilsin , krowaz nasıl günde 2 defa acılıyor , bifrost içinde bu uygulama gelsin.Yabancı knight oyuncularını da mağdur etmemek için sabah 07:00 09:00 aksam 22:00 24:00 saatlerinde bf acılsın.
    bu oyunu oynayan gercek oyuncuların tek para kasabildigi yer...sen böye bir öneride bulununca benim aklıma sen TL cimisin diye geliyor aklıma...

sorularıma sizin deyil GM lerin ve oyun yönetiminde kimler bulunuyorsa onların cevap vermelerini bekliyorum.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    hahahahaha evde 2modem var komşuların 10 wifisi var telefonlar var sen kendini kandır boş işler peşindesiniz
    önerilerin hepsi boş öneriler beğenmeyen oynamaz bu kadar basit
    Elbet bir gün adalet tecelli edecek bu suistimalleriniz ceza alacak. O vakitte böyle böbürlenelebilecek misiniz merak ediyorum. 7/24 forumda nöbet tuttuğunuza göre korku da dağları sarmış herhalde.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ElSalvadoreQM View Post
    Elbet bir gün adalet tecelli edecek bu suistimalleriniz ceza alacak. O vakitte böyle böbürlenelebilecek misiniz merak ediyorum. 7/24 forumda nöbet tuttuğunuza göre korku da dağları sarmış herhalde.
    korku böbürlenmek ? cidden o kadar kıskanıyorsunuzki kendi başaramadınız şeyler için millete çamur atıyorsunuz ama sorun yok ben hakkımla paramı kasıyorum hiç bir illegalitem yok olanlar düşünsün ancak daha öneri bile vermeyi beceremiyorsun verdin öneriler son derece basit bunların önüne geçemicek kadar gereksiz bu oyunda pazar olmassa online sayısı 500 ü geçmez kim premium alcak ? sadece 300 500 tane pk cımı bu şirkete para kazandırcak hep kendi çıkarlarınz için konuşuyorsunuz dedim gibi beğenmeyen oynamaz sistem bu eğer değiştirirselerde saygı duyarız oynamayız ve dipnot pazarcılar farmcılar olmasa bi gb 200 tl olurdu o aç gb siteleride milyarları götürürdü zaten alış ile satış arasıdna 5tl gibi bi fark var ama siz pazarcılara farmcılara anca laf yetişridin asıl parayı siteler götürüyor uyanmanız lazım