Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Merhaba,
    Hayır, bunun yerine çok daha fazla caydırıcılığı olabilecek yöntemler kullanılıyor.
    Premium fiyatıyla konunun alakası yok. Yeni hattın 30 tl olmasının da aslında konuyla ilgisi yok. Ban politikasındaki not kısmında bahsedilen işi yapmaya çalışanların kaybı bir hayli fazla oluyor.

Konuyu açıklaması adına bir örnek;
    Oyun içerisinde bir karakter kapatılıyor, hemen akabinde yapılan inceleme sonucu 48 hesabına daha güle güle deniliyor.
    İlk yorumunuzda caydırıcılıktan bahsetmişsiniz. Bende yaptığım yorum ile ban politikalarının caydırıcı olmadığı kanaatindeyim. Nerede alakasızlık?

Bir premium 34 TL.
    3 adet yeni acc için bir hat 30 TL.

Yönetim bu oyunda istediği kadar oyuncu banlasın tel no banlasın İP banlasın ya da ne bilim arkadaşlar diyor ya hani HDD ban felan bunlar hiçbirşeye çözüm değil. Ya da bir caydırıcılığı yok. Şuanda birçok oyuncu bu oyunda, bu oyunu yöneten kişilerden daha fazla para kazanıyor.
    Last edited by KimJongUn; 01-28-2018 at 10:05 AM.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    Şuanda birçok oyuncu bu oyunda, bu oyunu yöneten kişilerden daha fazla para kazanıyor.

Iste buna gulerim dostum sadece ama sadece premium hesapla sv basina 1000 oyuncu hesapla premium fiyatina carp aylik gelirler en kotu ki bunun sclerini walkry pathos pus esyalari hic saymiyorum

Ama tabi asil vurgun yeni sv acildiginda ilk 3 ay yapiyorlar ilk 3 ay deli gibi user hepsi full pus o 3 ay var ya off

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Iste buna gulerim dostum sadece ama sadece premium hesapla sv basina 1000 oyuncu hesapla premium fiyatina carp aylik gelirler en kotu ki bunun sclerini walkry pathos pus esyalari hic saymiyorum

Ama tabi asil vurgun yeni sv acildiginda ilk 3 ay yapiyorlar ilk 3 ay deli gibi user hepsi full pus o 3 ay var ya off
    Orası ayrı. Benim dikkat çekmeye çalıştığım nokta şuanda oyun içerisindeki bir çok oyuncu GM'lerin aldığı maaştan daha fazlasını kazanıyor

Telefon banmış, IP banmış, Yok HDD banmış hepsi hikaye...

Hepsinin yenisi 30'tlden başlıyor Bronze pre'ye 34 TL veren bir adama bu banlar koymaz.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    En azından ceza verilen karakterler modemi açıp kapatarak oyuna giriş yapamıyor. Türkiye'de IP ban bu şekilde işleyecek bir ceza şekli çünkü, o yüzden olmaması gayet doğal.

IP kontrolü, trade kontrolü ve bağlantılı tüm hesaplar?
    Ban Politikası Not 16;
    Diğer oyuncuların güvenliğini tehdit eden illegal hesaplar ile ilgili hesap engelleme işleminin yanı sıra, bu hesapların kullanmış olduğu telefon numaraları da sistemimiz tarafından engellenip, gerek Portal üzerindeki işlemleri gerekse de ICS sistemi üzerindeki işlemleri gerçekleştirmeleri durdurulmuş olacaktır.
    Bu uygulama hem yeni sunucuda hem de bütün sunucularımız da illegal oyuncuların önüne geçmek için getirilmiştir.

Yeterli mi?
    sponsporu olduğunuz GB , Cash, İtem ve karakter satan siteler OTP li karakter satışı yapıyor, bence biraz kendinizi övmeyi bırakmalısınız, Adam gidiyor amcasının,halasının ve komşularının telefonları ile tekrardan alıp geliyor, Ayrıca modemi kapatıp tekrar açınca giremiyor diyorsunuz çok güzel fakat, şöylede bir durum söz konusu belirtmek isterim 444 0 444 aradığınız zaman (TTNET) ıp değiştirmek istiyorum dediğiniz zaman , işlem ortalama 5 dakika sürüyor ve tekrardan giriş yapılıyor, Yanlış biliyorsam düzeltebilirsiniz, çok fazla başıma geldi bu olay.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KimJongUn View Post
    İlk yorumunuzda caydırıcılıktan bahsetmişsiniz. Bende yaptığım yorum ile ban politikalarının caydırıcı olmadığı kanaatindeyim. Nerede alakasızlık?

Bir premium 34 TL.
    3 adet yeni acc için bir hat 30 TL.

Yönetim bu oyunda istediği kadar oyuncu banlasın tel no banlasın İP banlasın ya da ne bilim arkadaşlar diyor ya hani HDD ban felan bunlar hiçbirşeye çözüm değil. Ya da bir caydırıcılığı yok. Şuanda birçok oyuncu bu oyunda, bu oyunu yöneten kişilerden daha fazla para kazanıyor.
    Caydırıcı yöntem önerisini sizden alalım o zaman?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Champion71 View Post
    sponsporu olduğunuz GB , Cash, İtem ve karakter satan siteler OTP li karakter satışı yapıyor, bence biraz kendinizi övmeyi bırakmalısınız, Adam gidiyor amcasının,halasının ve komşularının telefonları ile tekrardan alıp geliyor, Ayrıca modemi kapatıp tekrar açınca giremiyor diyorsunuz çok güzel fakat, şöylede bir durum söz konusu belirtmek isterim 444 0 444 aradığınız zaman (TTNET) ıp değiştirmek istiyorum dediğiniz zaman , işlem ortalama 5 dakika sürüyor ve tekrardan giriş yapılıyor, Yanlış biliyorsam düzeltebilirsiniz, çok fazla başıma geldi bu olay.
    Farklı tartışmalar içerisinde sürekli olarak aynı soruları tekrar etmenin sebebi nedir? Cevapları fazlasıyla forumda mevcut, merak ediyorsanız araştırıp bulabilirsiniz.
    Aynı şeyi söylüyoruz.
    Ben yapılan işlemlerden bahsederek bilgi vermeye çalıştım, övgü nerede onu bilmiyorum.
    Last edited by Daeso; 01-28-2018 at 12:44 PM.

Senior Member
    caydırıcı olması için bir fiilin daha başlarken bitmesi gerekiyor. o fiili 10 gün 20 gün kullandıktan sonra aldığı ceza o kullananı caydırmıyor . bilhakis güven tazeliyor. demek ki o kadar süre bu hileyi yapabilirim güveni . o süre zarfında da zaten gerekli olan meteryali topluyor ve üstüne illegal yollarla kazandıkları cabası . bunun caydırıcı olan çözümü nacizane fikrim belli sayıdaki yetkililerin ( 3-5-7 ..) gibi sürekli online oyun içi kontrol saglamasından geçer. caydırıcı olmak isteniyor ise bir takım kurulacak ve o takımdakiler sadece oyun içinde bu fiili uygulamaya henüz geçmiş kullanıcıları belirleyip cezasını kesecek . caydırıcılık böyle olur . 10 günde kullanıcı istediğini elde ettikten sonra hesap kapanması afedersiniz ama caydırıcı değil .
    not : takımdan kast ettiğim GM takımı değil . sadece bu işi yapabilecek bir takım . tabi planlı programlı bir şekilde finansal yeterlilik önemli burda .

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Caydırıcı yöntem önerisini sizden alalım o zaman?
    Bu sizin işiniz.
    Biz memnun olmadığımız şeyleri belirtmekte özgürüz. Buna göre gerekli adımları siz atmalısınız.
    Ayrıca fikir belirten birine karşı bu üslup çok itici. Söylemek istedim.

Banned
    Nickname
    Apeiron
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Farklı tartışmalar içerisinde sürekli olarak aynı soruları tekrar etmenin sebebi nedir? Cevapları fazlasıyla forumda mevcut, merak ediyorsanız araştırıp bulabilirsiniz.
    Aynı şeyi söylüyoruz.
    Ben yapılan işlemlerden bahsederek bilgi vermeye çalıştım, övgü nerede onu bilmiyorum.
    yanlış anladınız sanırım beni ki bu denli öfkeli bir paylaşım içine giriyorsunuz,belki bir sitem içindesiniz ama size şunu söylemek istiyorum hiç bir şekilde caydırıcı olmuyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bu sizin işiniz.
    Biz memnun olmadığımız şeyleri belirtmekte özgürüz. Buna göre gerekli adımları siz atmalısınız.
    Ayrıca fikir belirten birine karşı bu üslup çok itici. Söylemek istedim.
    Bu forumda kurallar dahilinde düşünce belirtmekte özgür olduğunuz için düşüncenizi belirtebiliyorsunuz zaten.
    Gerekli adımlar zaten atılmış ve eldeki veriler ortada, bu yöntem caydırıcı değil demek fikir olmuyor.

Forum mantığı; Her açılan konuya girip her yapılana muhalefet ol, eleştiri yap değildir maalesef. Tabii ki doğru görmediğiniz yerde eleştiri yapacaksınız, düşüncelerinizi dile getireceksiniz. İnsanlara elden geldikçe yardımcı olmaya çalışmak, yanlış gördüğünüz noktalarda konu açıp fikirlerinizi beyan etmek, yapılan değişiklik/düzenlemenin nelere sebep olabileceği ne gibi durumlara yol açabileceğini belirtmek, düzeltmek için neler yapılabileceğinden bahsetmek gerekiyor. Diğer kullanıcılarla fikir alışverişinde bulunmak, farklı fikirleri değerlendirip yapılanlara farklı açılardan da bakarak düşüncenizi geliştirmeye çalışmak. Oyunla az çok haşır neşir olan kullanıcıların mantıklı ve yapılabilecek konularda da makul önerilerde de bulunabilmesidir.

Quote Originally Posted by Champion71 View Post
    yanlış anladınız sanırım beni ki bu denli öfkeli bir paylaşım içine giriyorsunuz,belki bir sitem içindesiniz ama size şunu söylemek istiyorum hiç bir şekilde caydırıcı olmuyor.
    Yanlış anlamadım, yazdığınız yorum ortada benim verdiğim cevap ortada. Yazdığım yorumda herhangi bir sitem veya öfke de bulunmuyor.
    Last edited by Daeso; 01-28-2018 at 02:46 PM.