Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan

Question DC Premium kırdırma hk.

Merhabalar, Destan sunucusundaki BLackRain nickli priest hesabımın birkaç saat önce premiumu bitti ve DC Premium kırdırmak için oyuna maalesef giriş yapamıyorum. Bildiginiz üzere haftaiçi normal saatlerde giriş dahi çok zorken cumartesiyi pazara baglayan bu gecede hem de jr saatiyse premimsuz giriş yapmak mümkün degil. Oyuna girip premiumumu kırdırmak için 1 saatlik premium istemeyi düşünmüştüm fakat aklıma hesaptan magic bag silebildiginiz geldi, tıpkı bunun gibi bankamda bulunan DC Premium 'un kırdırılmasını istiyorum, mümkün mü acaba?
    Last edited by Talberon; 01-27-2018 at 07:45 PM. Reason: edit

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Size tavsiyem etkinlik saati olduğu için oyuncuların çoğunluğu 1. sunucuya yönelmiştir, 2. sunucuya tıklayarak sıra bekleyin ve bittiğinde premium paketinizi aktif edin.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Size tavsiyem etkinlik saati olduğu için oyuncuların çoğunluğu 1. sunucuya yönelmiştir, 2. sunucuya tıklayarak sıra bekleyin ve bittiğinde premium paketinizi aktif edin.
    Bizim clan da dahil olmak üzere bazı clanlar artık JR'ye Destan 2 sunucusunda giriyor diye D1 'e tıkladım 70 sıra verdi 61 oldu hala beklemekteyim, tavsiyen için teşekkur ediyorum sanırım birkaç saat sıra bekletecek umarım dc vermez.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Destan sunucusunda ikinci kanalda etkinliklerin aktif olduğunu unutmuşum, kusura bakmayın. Umarım en kısa sürede oyuna girer eğlencenize kaldığınız yerden devam edersiniz. İyi forumlar.

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Hala ne D1 ne de D2 girebilmiş degilim cumartesi gecem rezil oldu tüm premium kırmak için oyuna giriş yapamıyorum tüm yetkililer haftasonu tatilinde mi? Yardıma ihtiyacım var..

Senior Member
    Nickname
    SemtSiZ
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aynı sıkıntı bende de var Sabah 9 sularında tıkladım saat 2 oldu Hala 26 sayıyor beklemedeyim yaklasık olarak 50 den 26 ya düşmesi 5 saat sürdü sanırım gece 2-3 gibi giriş yapabilcem

Senior Member
    Nickname
    BLackRain
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by Ayyaz575 View Post
    Aynı sıkıntı bende de var Sabah 9 sularında tıkladım saat 2 oldu Hala 26 sayıyor beklemedeyim yaklasık olarak 50 den 26 ya düşmesi 5 saat sürdü sanırım gece 2-3 gibi giriş yapabilcem
    Gündüz beklersen bilgisayarı ısıttıgına degmez 10-15 dk sonra hala sıra bekletiyorsa artık iş işten geçmiştir sıran gelse de karakter ekranında dc verir. Ben 23:00da tıkladım 03:30 oldu hala sıram gelmemişti yatıp uyudum 7:30da uyanıp girdim D1 'e tek attı. 7:30 adamdır

Senior Member
    bu premıum kırdırmak için sadece npc nın oldugu bir yer olsa oraya girip kırdırabilsek

Tags for this Thread