View Poll Results: Chaos Etkinliğinden memnun musunuz?

Voters
38. You may not vote on this poll
  • Evet, memnunum.

5 13.16%
  • Hayır, memnun değilim.

33 86.84%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    illegalleri saymazsak ben memnunum. illegaller yuzunden maden sonrasi chaosun da etkilenmesini istemiyorum ben.

Senior Member Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    illegalleri saymazsak ben memnunum. illegaller yuzunden maden sonrasi chaosun da etkilenmesini istemiyorum ben.
    Zaten illegal oyunculardan sıkılıp bu konuyu açtım. Biz de illegalitenin minimuma indirileceği bir Chaos etkinliği olmasını istiyoruz.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Bu kişilerin azalması gerekirken mantar gibi çoğalıyorlar ve artarak devam ediyor. Neredeyse Chaos etkinliğine girmemek üzereyim, sabır falan kalmadı.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member Parentalx's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Arkadaş olay çok basit ama NTTGame kesinlikle bu konuda eksi not aldı herkesten.Chaosun saatleri belli olan bir etkinlik ve o saatlerde NTTGame den 1 tane GM bile online olmuyor.Vakit ayırıp Discorddan adamları chaosun içindeyken bulup nicklerini yazıyorum 2-3 saat sonra modlardan biri geliyor asdasd oyuncusu şuan OFFLİNE.Ya güzel kardeşim dalga mı geçiyorsunuz artık bizimle ben vallahi anlamıyorum.Ciddi olamazlar ya herhalde adam offline mış.Cevaplardan birindede Offline olsalar bile logları inceleniyor deniyor.Ve %200 hile olduğuna emin olduğum adama bana logları temiz dediler.

Özetlemek gerekirse Chaosa günde 1 veya 2 kere giren birisi olarak kapanması taraftarı değilim fakat kesinlikle gm lerin 12:10 , 20:10 ve gece 01:10 da online olup odaları kontrol etmelerini talep ediyorum.Bir ara yapıyorlardı kontrol şimdi iyice bıraktılar.Discorddan yazıyoruz onada 2 saat sonra cevap geliyor.Arkadaş ben o adamın chaosda benim hakkımı yerken banlanmasını istiyorum !!! Ya level sınırı gelsin ya birşey gelsin olsun artık gerçekten bende sıkıldım bu işten.

Senior Member
    chaos etkinliğinden memnunum kaldırılması veya değiştirilmesi taraftarı değilim. Fakat hile bi hayli fazla koxper dolu. Level sınırı getirilmeli ve denetimelr sıklaştırılmalı.
    Mesela Level Sınırı 58+ getirilir
    58-75 arası max ödül yeşil kutu
    75-83 mavi kutu verebilir.
    adamların koxpla 1 level karakter açıp chaostan mavi alıp kutuyu satıp veya aktarıp haksız kazanç elde etmeleri üzüntü verici.Report ediyoz 1 hafta ban yiyor.Başka char açıyo 1 lvl onla devam ediyo. Bu sefer o charı ban yiyo 1 haftalık. Önceki accountun 1 haftalık ban süresi bitmiş onla devam ediyo. Öyle öyle devam ediyorlar kalıcı çözüm şart.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Badass395 View Post
    chaos etkinliğinden memnunum kaldırılması veya değiştirilmesi taraftarı değilim. Fakat hile bi hayli fazla koxper dolu. Level sınırı getirilmeli ve denetimelr sıklaştırılmalı.
    Mesela Level Sınırı 58+ getirilir
    58-75 arası max ödül yeşil kutu
    75-83 mavi kutu verebilir.
    adamların koxpla 1 level karakter açıp chaostan mavi alıp kutuyu satıp veya aktarıp haksız kazanç elde etmeleri üzüntü verici.Report ediyoz 1 hafta ban yiyor.Başka char açıyo 1 lvl onla devam ediyo. Bu sefer o charı ban yiyo 1 haftalık. Önceki accountun 1 haftalık ban süresi bitmiş onla devam ediyo. Öyle öyle devam ediyorlar kalıcı çözüm şart.
    Kimse hileden 1 haftalık ban yemez, yediği ban da olası bir af etkinliği olsa bile kabul görmeden açılmaz. Ayrıca CR kısmı çok aktif, Ntt bence bu ara hilenin üzerine çok düşüyor. Evet %100 engellenmiş diyememeyiz ama artık hilecileri tek tük görüyoruz, eskiyle kıyaslanamaz. G1 zamanında eğer hilen yoksa oyunda partiye bile giremezdin, hep kötü tarafından bakmayın. Ben her gün 3 kere chaosa giren biri olarak Rosetta da bilen bilir nick ANUBiS %95 ihtimalle 1. olurum, %4 ihtimalle ilk 3 deyimdir %1 ihtimalle ilk 3 e giremem. Ve hile kullanan birine denk gelme olasılığım her gün giren biri olarak 9/1 diyebilirim. Yani 3 günde 9 etkinlikten sadece birinde 3.Parti yazılım kullanana denk geliyorum, emin ol onlara da derslerini veriyorum

Bana kalırsa tabii ki 1 level karakterler girmesin ama war premiumun yoksa yan karakterlerle giren insanlar için her charı kasmak zordur, benim gibi severek giren bir sürü insan var.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Thumbs up

Quote Originally Posted by Korvac View Post
    Bu kişilerin azalması gerekirken mantar gibi çoğalıyorlar ve artarak devam ediyor. Neredeyse Chaos etkinliğine girmemek üzereyim, sabır falan kalmadı.
    Ben Yıllarca Bu Hasta İnsanlarla Uğraşıyorum Bir Çok Oyun'da Forum'da Yöneticilikte Yaptım, Neden Hasta Çünkü Normal İnsanın Hile Kullanacağını Düşünmüyorum Bunlarda Hiç Birşey Yok Dünyanın Küfürünüde Hakaretinide Etsen Nasıl Yendim Seni Mavi Kutuyu Aldım Kendini Kral Zannediyor Ama Kral Değil Çakaldır Bilmiyorlar Çakalların Ömrüde Kurtlar Ayağa Kalkana Kadardır.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Ben memnunum kaos oynuyamayanlar kaostan şikayetçi oluyor ya gülünesi bir durum cidden.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Chaostaki illegalitenin önüne geçilirse ve aniden küt diye DC olma sorunu halledilirse JR'dan sonra favori etkinliğimdir.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Ben memnunum kaos oynuyamayanlar kaostan şikayetçi oluyor ya gülünesi bir durum cidden.
    Aynen kardeşim Chaos oynayamayanlar olarak toplandık ne yapabiliriz dedik ve böyle bir konu açtık. Eminim ki konu açarken yazdıklarımı bile okumadın.

J.J. Rousseau