Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

: Mad:ZİNDAN!!!!!!!!!!: Mad:

sorunumu çözdünüz mü ki konuyu kapatıyorsunuz hackshıeld denilen bi program yüzünden oyuna ara veriyoruz çar hapse attığı için hatanın düzeldiğini söylüyorsunuz gm lere msj atıyoz ticket atamıyorum siz bakın die adam takmıyo buraya konu açıyorum zahmet edip okunmadan sorun çözüldü diyip konu kapatılıyo nasıl bi anlayışa nasıl bi zihniyete sahipsiniz anlamadım: Mad: siz bu çarı hapisten çıkartana kadar oyuna girmiyorum. zaten siz bu zihniyetle gittiğiniz sürece bu oyunu oynayacak playerde zor bulursunuz bu konuyuda kapatabilirsin moderatör işin konu kapatmak olmuş hade kolay gele: Mad:

Junior Member
    şuraya bak bi sürü konu var çarları çıkarttık diyosunuz da bu kadar konuyu süs diye açılmış galiba konuların hepside kapatılmış acaba kaç kişinin sorunu çözülmüş yada iletişime geçilmiş çok merak ettim ve bu formun amacı sorunları çözmek değilse acaba ne????????????

Junior Member
    moderatörler yada gmlerin ne resmi nede formtr yi takip ettikleri yok galiba adamların cevap yazdıkları bile yok merak ediyorum bu şekilde bu oyunu oynayan player kalacakmı çok yakında yaptığınızın ne sonuçlar doğuracağını hep beraber görecez

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Disiplin Zindanı Sorunu Çözülmüştür Lütfen bu konudan devam ediniz.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!