Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Lightbulb Quest itemleri banka ya konula bilsin

GUEST itemleri bankaya konulmalı bence zaten pazar yapılmıyor trade edilmiyor

neden bankaya konulmuyor ?.

Senior Member ardinal's Avatar
    Sana magic bag satabilmek içiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :O:O

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ardinal View Post

hahahah çok iyi bir açıklama olmuş

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ardinal View Post

çok yerinde

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bu tarz konular bilerek oyuncunun işini zorlaştırıp onlara kurnazca pus itemi satmak için yapılıyor. Monster stone gibi itemlerin üst üste birikmemesi, bankaya konulamaması vs... İki kuruş daha fazla sw pot satıcam diye ms ve drakideki npclerde sw bulunmaması falan. Daha ne diyelim ki? Bunlar apaçık ortada olan şeyler.
    Last edited by Philly; 01-23-2018 at 02:45 PM.

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bu tarz konular bilerek oyuncunun işini zorlaştırıp onlara kurnazca pus itemi satmak için yapılıyor. Monster stone gibi itemlerin üst üste birikmemesi, bankaya konulamaması vs... İki kuruş daha fazla sw pot satıcam diye ms ve drakideki npclerde sw bulunmaması falan. Daha ne diyelim ki? Bunlar apaçık ortada olan şeyler.
    katılıyorum ve bu yüzden actım konuyu...bankaya koyamıyorsak banka neden var ...tmm bankaya konulmasın vip keye konulsun ozaman...üstümde olan itemi aynı ıp de olan yan karakterimede aktara bilmeliyim bu benim en dogal hakkım olmalı.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Katılıyorum defalarca konu açtım I ya bastığımızda açılan envanterin slotları arttırılsın diye mesela şuanda 28 slot yer var. Bu 1. sayfada kalsın birde 2. sayfa butonu eklensin ona tıkladığımız zamanda 2. Üstümüz açılsın orda da 28 tane boş yer olsun. Ama bunu yapmak çok zor herhalde gem kutu kırdırıcam üstüm dolu her seferinde bankaya bütün üstümü boşaltıp tekrar geri mi toplayacam. Priestim birsürü kalkan takı kombinasyonu var çarda. Haliyle çok yer kaplıyorlar.

haydin GM ler modatörler nerelerdesiniz cevap bekliyoruz neden guest itemlerimizi bankaya koyamıyoruz ?.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 18memleket View Post
    haydin GM ler modatörler nerelerdesiniz cevap bekliyoruz neden guest itemlerimizi bankaya koyamıyoruz ?.
    Gereken cevap verilmiş.

Quote Originally Posted by Philly View Post

Quote Originally Posted by temre_sen_93 View Post
    Gereken cevap verilmiş.
    GM lerin yorumları farklı olabilir belki ve ben GM lerden duymak istiyorum bu oyunun bir oyuncusu isem soru sormak hakkım ise cevabını oyun yöneticilerinden almak da o kadar hakkım oldugunu düşünüyorum...EVET OYUN YÖNETİCİLERİ FORM YÖNETİCİLERİ SORUYORUM GENE BEN NEDEN GUEST EŞYALARIMI BANKAYA KOYAMIYORUM ?.