Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Maden

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Krallık için herhangi bir np sınırı falan getirilmedi. 80 seviye sınırı getirildi ve bu düzenleme oyuncuların çok uzun süredir istediği bir düzenlemeydi. Bu düzenleme yapımcı tarafından önce KoreKO daha sonra USKO üzerinde aktif edildi. Lütfen bakım notlarını okuyun, tam bilginiz olsun. Ayrıca tepkinizi bakım notları üzerinden gösterin, eleştirinizi yapın, önerinizi sunun. Alakasız konularda takibi zor oluyor.

Moderatorler bu işi gönüllü olarak yapıyor. Yani maddi bir çıkarımız yok, gönüllü olarak oyuncu arkadaşlarımıza yardımcı oluyoruz. Fikirlerinizi GM ekibine iletiyoruz, sizi doğru konulara yönlendiriyoruz. Forumun kuralları var ve çoklu konuları bir konu altında toplamak zorundayız. Konuyu kapatıp daha önce açmış olduğunuz konuya yönlendirmemi küçük düşürmek olarak algılamanızı çok alakasız buldum.

Çarkıfelek etkinliğinden sürekli aynı eşyaların kazanılması eleştirilmişti ve ekip bu konu hakkında görüş almak istedi. Daha sonra tekrar aynı etkinlik yapılırsa daha farklı ödüller ekleyebilmek için bunu yaptı.

Ayrıca maden ile ilgili geçmişte birçok farklı konuda yetkili ağızlardan açıklamalar yapıldı. Arama bölümünü kullanarak ulaşabilirsiniz.

Senior Member
    pekı mod bey .. ıca etsem madenle ılgılı sıkaycıyız acık bır sekılde bellı !! bunu ıletırmısınız ve sonucun da bılgı verırmısınız ... bır cok kısının talebı oldugunu sızde arama motorundan bakabılırsınız ... gayet acık ve net bır suru kısı bunla ılgılı konu acmıs ve yorum yapmıstır .. bır ıyılestırme beklıyoruz .... ??

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tüm konular GM ekibi tarafından takip ediliyor. Sizinle bu ay içerisinde verilmiş en yakın cevabı paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Maden droplarıyla ilgili şu an herhangi bir düzenleme planlanmamaktadır.

İyi oyunlar.
    Böyle bir planlama ya da değişiklik olması konusunda bilgilendirme forum üzerinden yapılır. Bundan daha fazlasını söylemek ne yazık ki mümkün değil.

Maden dropları bu hali ile bile hileciler için cezbedici. Destan'da diyelim hile ile maden yaptınız bütün gün, kastığınız 3 aşağı 5 yukarı şunlar olucak;

1000 dc flash
    100~cake
    25~abyss
    25~TS

Cake'ler 250k dan 25m
    Flash'lar 13k'dan 13m
    Abyss'ler 60k'dan 1.5m
    TS'ler 125k'dan 3.1m

Toplamda 42.6m para ediyor, sadece 1 char için. 3 char olsa 1 gb üstü para.

Araya 1 tane fragment attığınız an hilecinin kasacağı para sadece 1 charla günlük 1.5 - 2 gb.

Eğer maden droplarında iyileştirme yapılacaksa, hilecileri engelleyecek bir yöntem getirilmeli, daha sonra iyileştirilme yapılmalı.

Senior Member
    verdiğin örnek güzel de oyunda su an ıstemedıgın kadar kopser var ve kospla zaten kasıyorlar senın dediğin tutarları.dediğin bu şeye katılmıyorum.ama maden dropları duzeltılır ve engelleyecek bir sister gelirse kosperları ıyı olur bu görüşünede katılıyorum.dc prenın ozellıgı gold matock ve drop arttırması.çogu oyuncu bu yuzden alıyor dc yi ama özellıgı kalmadı.oyunda adaletsızlık oluyor o zaman.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by skagosypeople View Post
    maden dropları bu hali ile bile hileciler için cezbedici. Destan'da diyelim hile ile maden yaptınız bütün gün, kastığınız 3 aşağı 5 yukarı şunlar olucak;

1000 dc flash
    100~cake
    25~abyss
    25~ts

cake'ler 250k dan 25m
    flash'lar 13k'dan 13m
    abyss'ler 60k'dan 1.5m
    ts'ler 125k'dan 3.1m

toplamda 42.6m para ediyor, sadece 1 char için. 3 char olsa 1 gb üstü para.

Araya 1 tane fragment attığınız an hilecinin kasacağı para sadece 1 charla günlük 1.5 - 2 gb.

Eğer maden droplarında iyileştirme yapılacaksa, hilecileri engelleyecek bir yöntem getirilmeli, daha sonra iyileştirilme yapılmalı.
    kardeş sen pitbull musun :d , bu verdiğin oranlardan sonra gittim , 1 günümü madene verdim. Verdiğin oranlarla alakasi yok. şu oyunda birkaç zevk aldigimiz konu vardi. Sağ olsunlar onuda bitirdiler.

Dc pot geldi , priestlerin ürettiği hp pot işe yaramaz oldu.
    Madeni bitirdiniz , sebebi c0xperler dediniz ama coxpu bitirirken de teşvik ettiniz.
    Coxpa illegal dediniz , genie + macro + oto kutu (köpek)geldi . C0xptan farksiz oldu
    premium çeşitleri türedi , buglar devam etmekte
    oyundaki buglari söyledikce , topu sürekli sunucuya atiyorsunuz . Moderatörlerin not defterinden kopyala yapistirdan baska yaptigi birşey yok .

Senior Member
    En azından mavi kutu ve fragment taşlarını eklesenız yeterli slot olmadıgında yada boş zamanlarımızda maden yaparız boylece herkes rahat bir nefes alır slot kavgası yasanmaz

Senior Member
    Sen 1000 glutious cake i bi gunde kas madenden ben sana dc pre alicam .. Senin kafan guzel galiba .. Hangi keyif veriic madeyi kullaniyorsun ben sana 1 gunde 10 saat yabtigim madeni anlatayim 2 magic bag ki bunlarada dolduruyorum gold oreleri... Assagida yabtigim maden droplari

2 monster stone 10 saate
    13 glutious rise cake
    8 transformation scroll
    7 abyss gem

hesap 10 m bile yapmiyor ...
    Aldigin keyif verici maddeden uzak durmani tasiye ederim hayal dunyani genislestmis .. Oyunu bilmiyorsun cok acik bariz belli ... Maden droplari yerlerde .. Eger senin bahsettigin gibi 43 m kasilsa bir gunde .. Maden yaban insanlarin sayisi artar madenler kan agliyor .. Insanlar artik kendine sadece flash kasmak icin burda ... Bilip bilmeden cehalet ile yorum yapmayiniz .. Kesinmis gibi fikriniz kiymetli .. Ama cehalet kabul edilemez

Senior Member
    Herkese iyi akşamlar sayın moderatörler maden droplarının düzeltilmesi ile ilgili firmaya bildirirmisiniz oyuncular maden droplarının düzeltilmesini istiyor diye

Senior Member
    Nickname
    SemtSiZ
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çöp slotalarına bir daha müdahalede bulunulmasın mümkünse. Şu oyunu artık sadece zevk için oynayanlar oynasın. Para için oynanmasın. Para kazanmak isteyenler başka yerde çalışssın ki bizde huzur bulalım