Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member
    Nickname
    SKqirqin78
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad

Diezde Oynadığım karakter hak.

Diezde Oynadığım karakter hak.
    Merhaba,

Yakın zaman içerisinde Diez server'ında oynamış olduğum SKqirqin78 isimli rogue karakterim National Point Transfer (Ülke puanı transferi) yüzünden süresiz uzaklaştırma almış bulunmakta.Çok uzun zaman ticket atmama rağmen hep hazır cevaplarla karşılaştım.Ben devamlı premium cash alarak oyuna destek verdiğimi belirtmek isterim kontrol ederek bunu görebilirsiniz.Uzun zamandır oyunu oynuyorum fakat bir anlık gaflet mi bir anlık boşluk mu nasıl anlatsam bilmiyorum.Oyun içerisindeki boşlukları kullanan oyuncular o kadar bunalttı ki legal oynadığım oyunda bir an böyle bir şey yaptım.Üzgünüm çok hemde.Belirtmek isterimki NPT yapan kişiler tabi ki cezalandırılsın ancak belirtildiği gibi olması gerekir.Oyunun kurallarında belirtildiğine göre böyle bir suça karışan oyuncunun ülke puanı sıfırlandığı yazıyor ama ben sürecin en son safhasındaki süresiz uzaklaştırma cezasını aldım.Sizden ricam lütfen karakterimin üzerindeki süresiz uzaklaştırma cezasını kaldırmanız.Ülke puanı sıfırlansın ama lütfen hesabımın cezasını kaldırın.Bende oyuna geri gelmek istiyorum legal oyun oynayarak premium cash alarak oyuna desteğimi vereceğimi belirtmek istiyorum çok üzgünüm artık ne yapacağımı bilemediğim için size burdan yazdım lütfen bana yardım edin lütfen.İstenildiği taktirde satınalma geçmişi ve tüm bilgilerini verebilirim.Lütfen yardımınızı rica ediyorum.

Saygılarımla...Teşekkürler...

Not olarak belirtmek isterimki Syn.SuperSaiyajin tarafından belirtilen oyun kuralları yeni belirlenmiştir forumda yazıldığı üzere ben yeni kuralların açıklandığı tarihten önce banlandığım için eski kurallara göre gözden geçirirseniz sevinirim.

Eski kural: İlk yapıldğı zaman ülke puanı sıfırlanır

Tekrar teşekkürler biliyorum ve umuyorum ki yardımcı olarak tekrar kalitenizi göstereceksiniz.

Senior Member DamacanaPompasi's Avatar
    Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Şu yorumu okudukdan sonra o kadar güldüm ki

Premium alıyormuş, chas alıyormuş oyuna destek vermiyormuş. Peh peh peh

Senin Yığınla koxp kullanıp, npt yaptığına dair KSC ni almıştım. Dağların tepelerinde ne işin vardı ? Şimdi ban yiyince suçlu GM'lermi oldu?Oyun kurallarını hiç mi okumadın.Bilgisayarı formatlamasaydım şimdiye bütün KSC lerini şurda paylaşırdım da bakma işte.Ama paylaşan paylaşmış.Banlatan kişininde eline sağlık.

Şimdi gelmişsin burda eski kural, yeni kural mı diyorsun? Şunu söyliyim o zaman.

Eskidende koxp ve npt ban sebebiydi.

Yeni olan şey nedir biliyormusun? Eski kuralların işleme tabii tutulmasıdır.

Bol şans sana
    Birini adam etmek istiyorsan, önce kendinden başla!

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bunun ne kadar can sıkıcı bir durum olduğunu tahmin edebiliyorum ama forumda ne yazık ki hesap desteği verilmemektedir. Attığınız ticket için olumsuz cevap geldiyse yeni ticket atmak yerine mevcut olan tickettan "add comment" sekmesini kullanarak sorununuzu güncelleyebilir ve daha hızlı cevap alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)

Prosedür değişmeseydi NPT'ye devam edecektin yani.

Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Şu resimi gördükden sonra fazla bir söze gerek yok

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DamacanaPompasi View Post
    Şu resimi gördükden sonra fazla bir söze gerek yok
    O resimden sonra konuyu açan forumdan çıktı
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Burunof View Post

Prosedür değişmeseydi NPT'ye devam edecektin yani.
    tablonun görüşüne bakıldığında baya bir eski fotoğraf bende k2 den kalma veya eski firmadan kalma npt resimleri var
    bunlar dikkate alınırmı?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tabii ki alınır.

Nickname
    SONefeS
    Class
    Rogue
    Server
    US->Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zazizazi View Post
    tablonun görüşüne bakıldığında baya bir eski fotoğraf bende k2 den kalma veya eski firmadan kalma npt resimleri var
    bunlar dikkate alınırmı?
    Bu K2 zamanına ait bir foto değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DamacanaPompasi View Post
    Bu K2 zamanına ait bir foto değil.
    yanlış anladın banlanan kişi veya resim ilgilendirmiyor yazıyı eksik yazmışım yanlış anlaşılmış

demek istediğim nttgame kendisinden önceki illegal resimlere veya videolara ban atıyorsa bende resim eklicem dedim

Tags for this Thread