Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Forgotten Temple Etkinliği

Nasıl Girilir?

Haritada gözüktüğü gibi Moradon bölgesinin arkasında kalan bölgede etkinliğe giriş için hazır bir şekilde bekleyebilirsiniz.

• Bölgede bulunan [Priest] Iris isimli NPC üzerinden giriş yapabilirsiniz.
    • Giriş yapmak için karakterinizin en az 60 Lv ve üzerinizde en az 100k noah bulunması gerekmektedir.
    • Etkinlik giriş saatinden 5 dk önce kayıtlar açılır ve Npc üzerinden kaydınızı yapabilirsiniz. Giriş saati geldiğinde ikinci bir tıklamaya gerek kalmadan kayıt yaptıran oyuncular arasından rastgele seçilenler etkinlik bölgesine ışınlanır. Başvuru yapan oyuncular arasından katılımcılar otomatik olarak seçilecektir.
    • Karakteriniz Moradon bölgesinde olmadığı zaman etkinlik bölgesine geçiş yapamayacaksınız. Eğer karakter Moradon bölgesinde değilse ve seçilmediyseniz giriş yapmanız mümkün olmayacaktır.
    • Etkinlik saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

• Forgotten Temple'da 30 dakika boyunca orta alanda bulunan kristalin çevresindeki yaratıkları kesmeniz gerekiyor. Eğer belirlenen süre içerisinde başarılı olunamazsa FT kaybedilmiş sayılacaktır.

• Bilgisayar başında olmayan(AFK) oyuncular etkinlik ödüllerini kazanamayacaklardır.

• Etkinliğe 80 kişi katılabilmektedir.

• Ödül kazanabilmek için her oyuncunun veya partinin içeride saldırı yapması ve hasar vermesi gerekmektedir. Bu sistem parti halinde veya tek başına olmak üzere ikiye ayrılır. Parti oyuncularının verdiği hasar partiye katkı puanı eklerken tek başına oynayan oyuncu sadece kendine puan kazanacaktır.

• Etkinlik esnasında 5 güçlü yaratık her 5 dakikada bir spawn olacak. Yaratıkların spawn olması ile beraber oyuncular Buff ve Potion kazanacak. (HP/MP Pot - AC-Attack Buff)

• 5. Dakika = Çevresindeki oyuncuların tüm statlarına 10 ekleyen buff.
    • 10. Dakika = Çevresindeki oyuncuların HP/MP seviyesini tamamen doldurması için iksir.
    • 15. Dakika = Çevresindeki oyuncuların defans seviyesini 100 arttıran buff.
    • 20. Dakika = Çevresindeki oyuncuların HP/MP seviyesini tamamen doldurması için iksir.
    • 25. Dakika = Çevresindeki oyuncuların saldırı gücünü %10 arttıran buff.
      Not: Oyuncu ölür veya etkinlikten ayrılırsa buff etkileri ortadan kalkar.

Katılımcı sayısına göre gelen hediyeler artar.
    • 1-16 Oyuncu x0,5
    • 17-32 Oyuncuya x1
    • 33-56 Oyuncuya x1,5
    • 57-80 Oyuncuya x2
    • Değerinde hediyeler kazanılır.

Etkinlik Sonu Ödülleri

• Katılan oyuncular ne kadar çok yaratık öldürür ve hasar verirse kazanılan hediyelerin değeri ve adedi o kadar artar.

• Yüksek Seviye Forgotten Temple Ödülleri (60+ Level)
    • Katılan oyuncular veya partiler çok az hasar verir veya ölürse hediye kazanamayacak.
    • Katılan oyuncular veya partiler normal düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Green Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.
    • Katılan oyuncular veya partiler üst düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Blue Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.

• Etkinlikteki tüm yaratıklar öldürüldüğünde katılan ve hayatta kalan oyuncular ek olarak tecrübe puanı kazanacak.

Forgotten Temple Coin ve Low-Level Forgotten Temple Coin

• 2x Forgotten Temple Coin : Forgotten Temple Green Treasure Chest
    • 3x Forgotten Temple Coin : Forgotten Temple Blue Treasure Chest

NTT Game | Knight Online Ekibi

Junior Member
    eline sağlık çok açıklayıcı ve resimlerle bir bütün olmuş

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Draxx1n View Post
    eline sağlık çok açıklayıcı ve resimlerle bir bütün olmuş
    Teşekkürler, beğenmene sevindim.

Senior Member
    Çok güzel bir paylaşım ama biraz daha ayrıntılı anlatabilseydiniz keşke size verilen bilgiler de sadece bulabilir bilmiyorum ama örneğin ne yaparsak (fazla atak yerine) mavi kutu bazi partiler gelen exp üzerinden yüzde 5 gibi felan yorumlar yapıyor bilmiyorum ne kadar doğru eğer bu konuda beni ve forum kullanıcılarını bilgilendirirseniz sevinirim

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Mikemmel bir paylaşım mikemmel, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok, konuşmuyorum, görüyorsunuz anlatmaya hiç gerek yok, görüyorsunuz. Vay şöyle olmuş, böyle olmuş konuşmam, kesin görüyorsunuz. Ve ilerleyip gidiyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Mikemmel bir paylaşım mikemmel, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok, konuşmuyorum, görüyorsunuz anlatmaya hiç gerek yok, görüyorsunuz. Vay şöyle olmuş, böyle olmuş konuşmam, kesin görüyorsunuz. Ve ilerleyip gidiyorum.
    Ah bu Turkcell Ülkeyi değiştirdi

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Çok güzel bir paylaşım ama biraz daha ayrıntılı anlatabilseydiniz keşke size verilen bilgiler de sadece bulabilir bilmiyorum ama örneğin ne yaparsak (fazla atak yerine) mavi kutu bazi partiler gelen exp üzerinden yüzde 5 gibi felan yorumlar yapıyor bilmiyorum ne kadar doğru eğer bu konuda beni ve forum kullanıcılarını bilgilendirirseniz sevinirim
    Konuda, tarafımıza gelen bilgiyi size aktardım. Ödüllerin gelişi bu şekilde gerçekleşiyor, o tür yorumların bir geçerliliği yok. Etkinlik notlarından da net bir şekilde anlaşılacağı üzere ne kadar çok yaratık öldürürsen o kadar kazanma şansın artar.

Etkinlik Sonu Ödülleri

• Katılan oyuncular ne kadar çok yaratık öldürür ve hasar verirse kazanılan hediyelerin değeri ve adedi o kadar artar.
      • Yüksek Seviye Forgotten Temple Ödülleri (60+ Level)
      • Katılan oyuncular veya partiler çok az hasar verir veya ölürse hediye kazanamayacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler normal düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Green Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler üst düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Blue Treasure Chest ve 1 adet Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Düşük Seviye Forgotten Temple Ödülleri (-60 Level)
      • Katılan oyuncular veya partiler normal düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Red Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanacak.
      • Katılan oyuncular veya partiler üst düzeyde saldırı yapar ve yaratık öldürürse Forgotten Temple Green Treasure Chest ve 1 Low-level Forgotten Temple Coin kazanacak.

• Etkinlikteki tüm yaratıklar öldürüldüğünde katılan ve hayatta kalan oyuncular ek olarak tecrübe puanı kazanacak.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Artık konuya magelerin alan skillerinin hasar vermediği (10 metordan 2'si işliyor), yaratıkların damagelerinin sıklaştığı ve arttığı (centaurlarda çok sakat bir durum) bilgiside eklenir herhalde.

Guzel bir rehber olmus. Tesekkurler. Uzun zamandir oynuyorum fakat bazi bilgileri burada okumasam bilemiyecektim.
    Elinize saglik.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CatchMeIfYouDare View Post
    Guzel bir rehber olmus. Tesekkurler. Uzun zamandir oynuyorum fakat bazi bilgileri burada okumasam bilemiyecektim.
    Elinize saglik.
    Beğenmene sevindim, teşekkürler.
    Sabitlenmiş rehberlerden birçok bilgiye ulaşabilirsin.

İyi forumlar.

Tags for this Thread