Results 1 to 6 of 6
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Etkinlikte Verilen Ödüller (Krowaz Parçaları Küp- Mavi kutu vs. vs)

GM ler çok güzel etkinlik yapıyorlar. Bu etkinlikler sayesinde özellik ile yeni serverlara krowaz küpleri gibi değerlendirilen eşyalar düşüyor. Ancak bu eşyalar zaten oyun da tekel elinde olan eşyalar. Bir türlü piyasası düşmeyen hatta sürekli artan itemler. Şahsi fikrim açılan kutular dan çıkan bu itemlerin trade edilememesi yani mecburen alan arkadaş krowazı kıracak en azından serverlara +1 krowazların girmesi sağlanır sadece krowaz için örnek verdim özellikle kutulardan çıkan itemlerin tamamına bu uygulama yapılırsa buycuların tekeli biraz kırılmış olur.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    İyi de o zaman 10 pcli buycu dediklerin kıbrısta vergi kaçıran reseller sitelere gb satamaz, sen oyuncu olarak buna engel olamazsın bence.

Banned
    Quote Originally Posted by BetaBlocker View Post
    İyi de o zaman 10 pcli buycu dediklerin kıbrısta vergi kaçıran reseller sitelere gb satamaz, sen oyuncu olarak buna engel olamazsın bence.
    10pcli buycu,sellci,genieci,etkinlikcilere müsade ettikleri için oyun şirketine teşekkür ederiz çok duyarlılar yoksa aç kalırlar falan korumak lazım dimi...
    Last edited by IRsc; 01-19-2018 at 01:36 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    10pcli buycu,sellci,genieci,etkinlikcilere müsade ettikleri için oyun şirketine teşekkür ederiz çok duyarlılar yoksa aç kalırlar falan korumak lazım dimi...
    doğru adamın 20 kolu var her pc ile sandıkları arıyor dimi 10kutu aynı anda kırabiliyor
    Allahım akıl fikir ver bu kıskançlara

Banned
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    doğru adamın 20 kolu var her pc ile sandıkları arıyor dimi 10kutu aynı anda kırabiliyor
    Allahım akıl fikir ver bu kıskançlara
    10pcli buycu,sellci,genieci,etkinlikcilere

Genel etkinlikler için yazdım sadece bunun için değil misal 75 level kasıp utc bütün karakterleri sokabilir sokmaya çalışabilir yine aynı şekilde bdw,jr,ft gibi etkinlikler bunları yapılabilir illa 10 yapması gerek yok o sadece bir örnek bu 3-4 tane gayet yapılabilir ne olur düzgün atak yapamaz ama party işin içinde olduğu için iş diğer oyunculara kalır.

Arkadaşlar konu yine 10 pc ye gelmiş . Benim kastım bu değildi.