Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Unhappy AnyOtp şifremi unuttum çara giremiyorum lütfen yardım

sayın NTTgame yetkilileri 02/08/2013 tarihinde başladığm otp sisteminden çok iyi bir şekilde yararlanmaktaydım fakat sistem geri yükleme yaptım bilgisayarımda ve şifrem gitti telefonuma gelen ıd pw yi girdim ilk üyeliği aktif etmek için KO ile başlayan ıd yi ama kabul etmedi siteden remove yapmak istedim telefonuma NTTGame den mesaj gelmedi telefon numarasını değiştirerek çözüm üretmeye çalıştım fakat yeni telefon numarasına gelen kodu girdiğimde şifrenin geçersiz olduğu hatasını aldım dün 20 defa denedim msj hakkım bitmiş bugünde 20defa denedim characterime giriş yapamıyorum yetkililer lütfen benimle ilgilenirse sevinirim iyi çalışmalar...

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    1) AnyOTP Programını sildim veya PC format atıp tekrar yükledim. Veya karakterime başka bir bilgisayardan giriş yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?
    Cevap: otp.nttgame.com sitesine giriş yapıp "My ICS" sekmesinden "Resend OTP ID & Auth Code" deyip aşağıda mavi renkte bulunan "Resend Authhentication Code" yazan kısma tıklayıp OK diyoruz.
    ICSmizin kayıtlı olduğu telefon numarasına mesaj gelecektir. Mesajda yazan kısımları AnyOTP programını açıp oraya yazıyoruz. OTP Programını açabilmek için yeniden şifre oluşturuyoruz. Ve artık karakterimize girebiliriz.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

aynı durum bende de var hocam ama benım kını hacklemeye calısan hacker tel nosunu degıstırmıs bende pc formatladım elımde ne kullanıcı adı var ne sıfre senın dedıgını yapınca da adama sıfre gıdıyor onun telefonuna napmam lazım

Junior Member
    bendeki sorun şu arkadaşlar http://imageshack.com/a/img593/3926/c2oe.png
    Last edited by Rumet CY; 01-09-2014 at 11:31 PM.

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    hepsi okadar degill telefonuma kod gelmiyor arkadasm sorun o zaten

Member CuKuRoW's Avatar
    Nickname
    CuKuRoW
    Class
    Warrior
    Clan
    Carrera
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    arkadaslar bu olay 2 sekilde duzelir bu ya site duzgun bi sekilde calisacak yada ics yi komple kaldiracaklar carlardan bunun baska bir yolu yokk bukadar insan madur durumda