View Poll Results: Sorun olmayan sunucularda, pazar itemi açılsın mı?

Voters
58. You may not vote on this poll
  • Evet

38 65.52%
  • Hayır

20 34.48%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Aynen DESTAN ve Manes hariç diğer serverlada İSTİYORUZ

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Bence bu konuda haklısınız, pazartesi mesai saatleri içinde Gm Lead ile bu konuyu görüşeceğim. Eğer mümkünse sorun olmayan diğer sunucularda devam etmeli diye düşünüyorum. Teknik sorun giderildikten sonra da mevcut 2 sunucuya eklenir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member Erotik_Sinek's Avatar
    Nickname
    ErotikSinek
    Clan
    EROTİK_SİNEK
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bence bu konuda haklısınız, pazartesi mesai saatleri içinde Gm Lead ile bu konuyu görüşeceğim. Eğer mümkünse sorun olmayan diğer sunucularda devam etmeli diye düşünüyorum. Teknik sorun giderildikten sonra da mevcut 2 sunucuya eklenir.
    İlginiz İçin Çok Teşekkürler

Selam,

Harikasın teşekkürler.

pazar sc yüzünden, destan serverında çoğu zaman satış yapamıyordum. Bi yandan iyi oluyordu aradığım itemi kolay bi şekilde en ucuzunu alarak çıkıyordum maradondan.

ama diğer taraftan tahmin edileceği üzere sıradan çinko kurian çetesi bu sc yi pazar tutmak için kullanıyor. Genelliklede puss itemleri. Çoğu zaman pazar kurduktan sonra 3-4 farklı charlardan 'o fiyata satamazsın fiyati öldürme' gibi pmlerde geliyordu.

fakat şimdi, yani pazar sc kalktıkdan sonra pazara ne koysam 10/15 dakika sonra satılıyor. Böylesi güzel bence. Pazar otomata baglanmamış oldu. Ucuza item istiyorsan dolan kardeşim, oturduğun yerden 7/24 item arama.

Quote Originally Posted by mturan092 View Post
    pazar sc yüzünden, destan serverında çoğu zaman satış yapamıyordum. Bi yandan iyi oluyordu aradığım itemi kolay bi şekilde en ucuzunu alarak çıkıyordum maradondan.

ama diğer taraftan tahmin edileceği üzere sıradan çinko kurian çetesi bu sc yi pazar tutmak için kullanıyor. Genelliklede puss itemleri. Çoğu zaman pazar kurduktan sonra 3-4 farklı charlardan 'o fiyata satamazsın fiyati öldürme' gibi pmlerde geliyordu.

fakat şimdi, yani pazar sc kalktıkdan sonra pazara ne koysam 10/15 dakika sonra satılıyor. Böylesi güzel bence. Pazar otomata baglanmamış oldu. Ucuza item istiyorsan dolan kardeşim, oturduğun yerden 7/24 item arama.
    Sen 1-2m fazla item satacan diye bütün tezgahları tek tek dolaşamam kardeş kusura bakmada

Junior Member
    Pazar mantığını tamamen bitiren bir item umarım gelmez.Herkez 1.000-10.000 tl ile item alıp satmak zorunda değil.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    kalkması çok iyi oldu item fiyatları ölüyor bu eşya oyunda olduğu sürece pazar demek birilerini kazıklamak bir eşyadan edebildiğin kadar fazla kar etmek demektir bu eşya bunu bozuyor ayrıca oyunda pazar gezmekte gayet zevkli

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    kalkması çok iyi oldu item fiyatları ölüyor bu eşya oyunda olduğu sürece pazar demek birilerini kazıklamak bir eşyadan edebildiğin kadar fazla kar etmek demektir bu eşya bunu bozuyor ayrıca oyunda pazar gezmekte gayet zevkli
    işte bütün mesele bu ^^
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Selam,

bi gelişme var mı ?
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?