Results 1 to 8 of 8
    Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

[Duyuru] PUS Cart(Sepet) Kullanımı hakkında;

Herkese Merhaba,

İndirim sürecinde PUS Cart(Sepet) özelliğine eşya eklemiş olan oyuncularımız, ürünlerin fiyatlarını Cart(Sepet) bölümünde indirimli halleriyle görmekte ama alışveriş sırasında ürünü normal fiyatıyla satın almaktadır. Bu sorun bilgimiz dahilinde ve özelliğinin düzeltilmesi için gerekli çalışmalara başladık.

İndirim sırasında bu özelliğe eşya yüklediyseniz eğer, bu özelliği kullanmadan önce sepet listesinizi temizlemeniz gerekmektedir. Bu fonksiyonda bulunan eşyaları temizlendikten sonra, aynı eşyaları tekrar ekleyebilir ve alışverişlerinizi sorunsuz yapabilirsiniz.

Uyarıyı dikkate almadan eski sepet eklemesiyle alışveriş yapan ve sorun yaşayan oyuncularımıza iade işlemi yapılmayacaktır.

Bilgilerinize,
    NTTGame ll Knight Online Ekibi

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Herkese Merhaba,

İndirim sürecinde PUS Cart(Sepet) özelliğine eşya eklemiş olan oyuncularımız, ürünlerin fiyatlarını Cart(Sepet) bölümünde indirimli halleriyle görmekte ama alışveriş sırasında ürünü normal fiyatıyla satın almaktadır. Bu sorun bilgimiz dahilinde ve özelliğinin düzeltilmesi için gerekli çalışmalara başladık.

İndirim sırasında bu özelliğe eşya yüklediyseniz eğer, bu özelliği kullanmadan önce sepet listesinizi temizlemeniz gerekmektedir. Bu fonksiyonda bulunan eşyaları temizlendikten sonra, aynı eşyaları tekrar ekleyebilir ve alışverişlerinizi sorunsuz yapabilirsiniz.

Uyarıyı dikkate almadan eski sepet eklemesiyle alışveriş yapan ve sorun yaşayan oyuncularımıza iade işlemi yapılmayacaktır.

Bilgilerinize,
    NTTGame ll Knight Online Ekibi
    Pus indirimi zannettim Yapma böyle şeyler CLUTAAH.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SANJEEEE View Post
    Pus indirimi zannettim Yapma böyle şeyler CLUTAAH.
    Başlıkta aslında sorunla ilgili baya bilgi verilmişti. Herhalde gözünüzden kaçtı.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Başlıkta aslında sorunla ilgili baya bilgi verilmişti. Herhalde gözünüzden kaçtı.
    "PUS" görünce hemen heyecanlanıyor insan

Konu dışı olacak ama pus indirimi gelmeyeli yaklaşık 1 yıl olacak.En son yeni sunucu ile geldi diye hatırlıyorum.Yeni sunucu beklemekten vaz geçip oyuna dönüş yapacağım bu günlerde pus indirimi konusunda hala olumlu bir cevap yokmudur bu çekiklerden.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    PUS gördüm yeminle çok sevindiydim ya hayallerimle oynadın

Senior Member
    Ohooooooo yeni mi farkettiniz. İndirim biteli aylar oldu. Bu konu hakkında şikayet edenler olduysa, onların ben külek kafasına vurayım bir odun. Yok eğer, şikayet almadan siz farkettiyseniz sizi bravo, çok önemli bir sorunu ortaya çıkarınız, peehhh!

pus diyince indirim sandım