Results 1 to 8 of 8

tp on /off gelmeli

bu tarz birşey oyun içinde varmı bilmiyorum varsa biri söylesin yoksada acilen gelmeli zaten bütün etkinliklerde 1 araba azar işitiyoruz saçma sapan egolu magelerden yetmezmiş gibi jr devada kutu sırası bendeyken adam esc attı kutu boşa gitti kimseyle uğraşmamak küfürden banlanmamak için clana bile girmedim ama para kastığım her etkinlikte bunlarla uğraşmak zorunda kalıyorum adamlarda benim sayemde para kasıyorsunuz egosu oluşmuş resmen adam ts basıp yaratıkların içine çekiyor neymiş sw si yokmuş jr de sıra bende adam sw si yok diye yanına çekiyor buffu bitiyor priyi çekiyor bütün party yatıyor arada bir olan bir durum olsa çok umursamayıp geçeceğim ama sürekli oluyor 3 gündür bu yüzden hiç bir etkinliğe girmiyorum oyunu bırakma noktasına geldim bu konunun acilen çözülmesi ŞART!!!

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Kesinlikle katılıyorum,,11,,13 yasındaki veya o akıl yaşındaki magelerin bu oyunda olmadığını kimse inkar edemez,, yani gacenlerde bir bdwde gerçek hayattta bile insan değilde karus olarak yaşayan bir mage ile uğraşmak zorunda kaldım,, bdw bitene kadar insan olmayan o mage beni en az 25,,,30 kere tpleyip durdu,,, bu tavrından sonra onunla nasıl bir diyaloga girdiğimi anlatmaya gerek yok herkez anlar zaten...
    Last edited by MythAsSasSin; 01-17-2018 at 02:53 PM.

Bu tarz kişilerin sizi mağdur etmemesi için devanın ölmesine çok az kala PUS'u açarsanız CALL'den etkinlenmezsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ayibogannecmi View Post
    Bu tarz kişilerin sizi mağdur etmemesi için devanın ölmesine çok az kala PUS'u açarsanız CALL'den etkinlenmezsiniz.
    yok artık ilk defa duyuyorum böyle birşeyi gerçek mi bu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Ayibogannecmi View Post
    call ve esc işliyor sadece tekli TP çalışmıyor pus açılırsa.

Senior Member
    Mageler CZ de gorev alıp TP edilmelerini engelliyor . Deva kesildiği an esc atıyorlar tüm party towna gidiyor ama o TP edilemediği için devanin yanında kalarak tüm drobu sadece kendisi alıyor . Bu mage escape attı deva drop alamadım diyor ama dikkat etmemis . O jr de çıkan tüm deva drobunu esc atan mage aldı .

Quote Originally Posted by ViciVoKKe44 View Post
    Mageler CZ de gorev alıp TP edilmelerini engelliyor . Deva kesildiği an esc atıyorlar tüm party towna gidiyor ama o TP edilemediği için devanin yanında kalarak tüm drobu sadece kendisi alıyor . Bu mage escape attı deva drop alamadım diyor ama dikkat etmemis . O jr de çıkan tüm deva drobunu esc atan mage aldı .
    bizde alak hangi görevse de bizide cekmesin towna

Senior Member
    Mantıklı