View Poll Results: Magelerin ENEMY leri kapatılmalı mı?

Voters
77. You may not vote on this poll
  • EVET

50 64.94%
  • HAYIR

27 35.06%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37

Question Magelerin enemyleri kapatılmalı MI? (ANKET)

Eslantta bir çok kişinin bildiği üzere sürekli mageler bos dönmektedir. Zehirlerinden dolayı en son vurduğu boss tekrardan doğunca ENEMY olarak damage vermektedir. Bu olayı kosp kullanan(RADAR) kişiler su istimal etmektedir. Farklı pc ve ip adresi ile (örneğin laptop ve cep telefonu interneti) kullanarak o pc den radar programını açıp evdeki interneti kullanan pc ile boss u kesmektedir.Savunma yaparken ise ENEMY lerin hepsini topluyorum oluyor. GM arkadaşların bunları tespit etmesi gerçekten uzun sürmektedir. Ayrıca tek başına kesemediği eslantta boss yokken ENEMY olayı ayrıca avantaj sağlamaktadır. Eslantta boss olayının arayıp bulmak ve ne zaman çıkacağını bilmeyerek şans olayını tamamen bütün karakterlere eşit olması için ve asıl önemli olan KOSPER(RADAR) kullananların önüne geçmesi için ENEMY konusunu anket yapmak istedim. Siz değerli arkadaşların ve gm lerin yorum ve düşüncelerini hem yorum hem de ankette oy kullanarak dile getirmesini istiyorum.

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by Alimanescan0 View Post
    Eslantta bir çok kişinin bildiği üzere sürekli mageler bos dönmektedir. Zehirlerinden dolayı en son vurduğu boss tekrardan doğunca ENEMY olarak damage vermektedir. Bu olayı kosp kullanan(RADAR) kişiler su istimal etmektedir. Farklı pc ve ip adresi ile (örneğin laptop ve cep telefonu interneti) kullanarak o pc den radar programını açıp evdeki interneti kullanan pc ile boss u kesmektedir.Savunma yaparken ise ENEMY lerin hepsini topluyorum oluyor. GM arkadaşların bunları tespit etmesi gerçekten uzun sürmektedir. Ayrıca tek başına kesemediği eslantta boss yokken ENEMY olayı ayrıca avantaj sağlamaktadır. Eslantta boss olayının arayıp bulmak ve ne zaman çıkacağını bilmeyerek şans olayını tamamen bütün karakterlere eşit olması için ve asıl önemli olan KOSPER(RADAR) kullananların önüne geçmesi için ENEMY konusunu anket yapmak istedim. Siz değerli arkadaşların ve gm lerin yorum ve düşüncelerini hem yorum hem de ankette oy kullanarak dile getirmesini istiyorum.
    Enemy tutmakla Boos tarama çok farklı şeyler hocam

Enemy tutuyorum felan olayları hikaye kısacası. Boos tarama fixlenirse enemy kapatmak daha mantıklı olur

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    @ozdenmustafa76: Magician karakterinin enemy özelliği sayesinde eslant booslarının yeniden doğuş zamanını bilmeleri bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığın önüne geçilemez mi?
    @GM Ekibi: Enemy, zehir becerisi ile öldürülen yaratıkların tekrar doğduklarında öldüren kişilere haber niteliğinde bilgi vermesini sağlayan bir durum, bunun iyi bir durum olduğunu düşünmüyoruz ancak Suikastçi karakterleri hariç her sınıf farklı zehir becerileri ile bu durumdan faydalanabiliyor
    Bossların taranmasının bir anlam ifade etmediği sürece girdiğimizde enemy hakkında da düzenleme yapmayı düşünebiliriz, şimdilik bu konuda bir düzenleme isteğimiz olmayacak.

Eslant bosslarına güncelleme getirilip dropları artırılmalı lakin canları ve resisleri hatrı sayılır miktarda yükseltilmeli. 2 Mage tüm eslantı temizleyememeli. Hem radarcılar hem enemyciler devre dışı kalmış olur böylece.

Quote Originally Posted by Ayibogannecmi View Post
    Eslant bosslarına güncelleme getirilip dropları artırılmalı lakin canları ve resisleri hatrı sayılır miktarda yükseltilmeli. 2 Mage tüm eslantı temizleyememeli. Hem radarcılar hem enemyciler devre dışı kalmış olur böylece.
    asasların % atma skilleri kaldırılsını, warriorların demageleri yarıya insin, priestlerin maliceleri de kapatılsın o zaman. Mageyi zaten öldürdüler işi iyice abarttınız.

Eslantta çok boss döndüm. Bütün gün enemy tutardık. Fakat o boss u tek kestiğimiz halde tekrardan doğduğunda mageler gelip bizde enemy tutuyoruz derdi. Tamamen yalan çünkü radar ile geliyorlardı.Benim amacım ilk olarak RADAR sorunu için böyle bir çözüm oluşturmaktır. Çünkü enemy olmayınca eğer ki sürekli eslantta dolanmaz ve sadece boss çıktığında hareketlenirse o kişileri daha çabuk banlatabileceğiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NitrogliseriN_R View Post
    asasların % atma skilleri kaldırılsını, warriorların demageleri yarıya insin, priestlerin maliceleri de kapatılsın o zaman. Mageyi zaten öldürdüler işi iyice abarttınız.
    adamın derdinin koxp olduğunun farkındasın dimi

priestlerde de enemy dediğin özellik var , hangi skill hatırlamıyorum ama boss taşında çıkıyor o enemy

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Lightbulb

Bu Oyunu Bitirecek Olan Charlar Mage Ve Kuriandır Zaten Ticaret İçin İdeal.

Quote Originally Posted by NitrogliseriN_R View Post
    Ölen mage;

-JR'de en fazla hasarı vuruyor.
    -FT'de en çok kutuyu alıyor.
    -Savaşta ve CZ'de en çok NP'yi kasıyor.
    -Eslantta en çok bossu kesiyor.

Harbiden ölmüş bu jobb oynanmaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race