Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 105
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Hocam çalıştığı için günde 3-4 saat oyuna giren birisi neden yarım saat troll kessin? Kimse bedava bir şey istemiyor zaten, zaman ve pot gidiyor içeride, bunun dışında giden o %1 exp gerçekten acımasız. Madem illa bir şey gidecek daha makul bir şey olabilir diyoruz. Olayları ve çözümleri sadece kendi imkanlarınızla düşünüyor, kendi açınızla bakabiliyorsanız reçeteniz; kitap okumak, insan ilişkilerinizi geliştirmek, kültürel seviyenizi artırmak ve kişiliğinizi geliştirmektir.
    önerilerini dikkate alırım
    exp yerine np noah gitse ona da ağlayacaksınız
    3 saatte 1k np kasıos zaten diyerek
    noah kasmak 83 lvl de zor diyeceksiniz
    eminim mage dir senin char
    forum onların ağlama duvarına döndü

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by AAACO View Post
    önerilerini dikkate alırım
    exp yerine np noah gitse ona da ağlayacaksınız
    3 saatte 1k np kasıos zaten diyerek
    noah kasmak 83 lvl de zor diyeceksiniz
    eminim mage dir senin char
    forum onların ağlama duvarına döndü
    Teşekkürler. Karakterim konunun ilk mesajında görünen 79 level warrior. Baktım diğerlerinin ne var ne yok kapattım dedim kendi pm'yi ve leveli de kapatayım Yani ben zaten pazarla uğraştığım için karakterim uzun süre oturarak exp kasıyor, e BDW ve Chaos'la bile giden exp'yi tamamlarım ama sorun benim kişisel sorunum değil oyunun genel bir sorunu. Bu durumun JR etkinliğini kalitesizleştirmesi ve ortaya çıkardığı sonucu göstermesi için dile getirdim. Çözüm makul ve mantıklı bir şey olduğu sürece exp, noah, np fark etmez.
    Last edited by FFferik16; 01-17-2018 at 11:40 AM.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    kesinlikle saçma bir olay jr'da kazanınca exp gitmesi. Bugsa en öncelikle düzeltilmeli. Bug değilse saçma bir olay kalkması lazım. Jr gibi oyunun en aktif katılınan bir aktivitesi çok saçma bir olayla devam etmesin.
    aslında bu bir bug değil.

amaç 1 - azalan expi telafi etmek için premium+genie satmak
    amaç 2 - oyuncuları exp slotlarına teşvik ederek alttan gelen oyuncular için parti imkanı oluşmasını ummak. (fakat güçlü clanlar gene kendi clanalrıyla kastığı için bu pek gerçekleşemiyor)

kaybedince exp verse, kazanınca alsa hadi amorti ediyor derizde oda yok. +81 de bdw filanda yok, anca chaostan exp geliyor. yani etkinlikten kaybedilen expi farklı/aynı etkinlikten tamamen karşılayabilmek lazım.

jr ile çok fazla iyileştirmesi önerisi yapıldı oyuncular tarafından, başka oyunlardan örneklerde verdik. gerisi yapımcı ve yayımcının kabiliyetine kalmış durumda.

çıplak charlar haricinde itemi olumda bu etkinliğe giren insanların tek amacının achievement olduğunu düşünüyorum. 100 defi alan bir daha bu etkinliğe adımını atmaz.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Her başarının bir zorluğu vardır. JR de tabi ki mana harcayacaksın. Kazandığında tabi ki exp kaybı olacak. Olacak ki gold bar,silver bar,silvery gem vb. gemleri kazanasın. Ve en önemlisi 150 achieve görevini tamamlayacaksın ki 100 def açılsın.

Senior Member
    drakiden 8-9m exp forgetten templeden 10m exp bdwyide kat 7de odan 1 defa kazandığını varsayalım 8+10+7= 25m exp zaten presiz olandan 21m preliden 15m falan gidiyor bunları yaparsan kârdasın

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar,

Juraid Mountain etkinliğinin kazanılması halinde gerçekleşen bu %'lik düşüş zaten etkinlik öncesinde sizlere bildiriliyor ve onaylamanız isteniyor. Yani etkinliğe girdiğinizde bunu göze almış oluyorsunuz. Yani bu bir hata değil, oyun içi sistemdir.

Size "Bu sistem kesin değişecek veya kaldırılacak" tarzı bir şey söyleyemeyiz, ama ekip içerisinde genel bir değerlendirme yapacağız.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Juraid Mountain etkinliğinin kazanılması halinde gerçekleşen bu %'lik düşüş zaten etkinlik öncesinde sizlere bildiriliyor ve onaylamanız isteniyor. Yani etkinliğe girdiğinizde bunu göze almış oluyorsunuz. Yani bu bir hata değil, oyun içi sistemdir.

Size "Bu sistem kesin değişecek veya kaldırılacak" tarzı bir şey söyleyemeyiz, ama ekip içerisinde genel bir değerlendirme yapacağız.
    Bunu bildikleri için boş karakterlerle giriyorlar exp olayı kalksa da herkes kendi hesabı ile girse kat kat daha zevkli bir jr olur.Değişmesini gerçekten çok isterim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AAACO View Post
    yahu 83 lvl 15 sn de 9600 exp alıo
    iki jr arası hiç bişey yapmasa pazarda otursa
    kaybettiğinden çok exp gelio
    14.5 m exp dert olmuş
    zaten adamların amacı o oyuncu sürekli oyunda dursun çok oynayan var gibi gözüksün iyice bağlanalım ama nereye kadar gitmez bu oyun böyle gitmez

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Selamlar,

Kazanınca exp gittiğini bana değil de diğer arkadaşlara cevap olarak yazdığınızı farz ediyorum. Çünkü sorun onu bilmek-bilmemek değil, gem kazancı karşılığı ödenen bu bedelin JR etkinliğine ne şekilde yansıdığıdır. Hele de oyun içi noah kasmanın zorlaştığı bu dönemde. Böyle bir etkinliğin hak ettiği yamuk bowlu kişiler ile hiçbir şey kesemeden townda bakışmak olmamalı.

Değerlendirmeye aldığınız için teşekkürler, eğer gerçekten ilgilenirseniz zaten bunun değişmesinin çok yerinde bir karar olacağını göreceksiniz.

Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Her başarının bir zorluğu vardır. JR de tabi ki mana harcayacaksın. Kazandığında tabi ki exp kaybı olacak. Olacak ki gold bar,silver bar,silvery gem vb. gemleri kazanasın. Ve en önemlisi 150 achieve görevini tamamlayacaksın ki 100 def açılsın.

KSC'de görüldüğü üzere townda birbirimizle bakışıyoruz, zorlukla böyle mi mücadele edeceğiz? Haksız değilsin ama insanlar genellikle çözüm olarak girmemeyi veya exp kaybının önemli olmayacağı başka bir karakterleri ile girmeyi tercih ediyor. Bu da herkesi zararı uğratıyor

ben Exp gidiyor diye girmiyorum şahsen bir de gem fiyatları düşünce aktivitelere katılası gelmiyor insanların zaten 3 5 kişiyiz şurada etkinlikten soğuduk birinde exp gider chaosta kosper duvardan vurur bdw de 1 kere ölünce maradona atar artık suyu çıktı etkinliklerin böle giderse oyunu da bırakıcaz.