Page 8 of 11 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 105
    Senior Member MyMarblad's Avatar
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Exp Gideceğine Noah Giderse Sorun Çözülür.
    Çok mantıklı bir fikir. Mutlaka değerlendirilmeli. JR de başıma gelen bir olay.
    83 Berserker char, Üzerinde görev chitinleri, Elinde görev itemi.
    Görev itemi dediğim Quest MS değil arkadaşlar, Destroyer. Belluadan alınan sanırım

Yani bir de sağa sola küfür yağdırıyorlar. Yok SW at yok Wolf kaçırma, yok senin çekeceğin mobun..
    Çünkü arkadaşın kaybedecek birşeyi yok. Yahu bari eline bir 7 raptor al be kardeşim. E param yok !
    E sen 1 aydır bu charla ( ki küçümsemek için söylemiyorum ama diğer arkadaşlar kadar sende emek sarfetsen zaten olacak ) JR lerde milletin hakkını gasp ediyorsun. Nitekim buna çözüm şarttır. Para ve Gem için girilen bir Etkinlikte kayıbın da para olması biraz çelişkili fakat mutlaka bir çözüm bulunmalı
    Fikirlere Critic Spike İşlemez !

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    Günde 2 Jr'ye girip kazansan zararın toplamda 30m exp bile etmiyor. Bu kayba karşılık değerli gemler kazanıyorsun sizce buna karşılık feda edilecek bir şey değil mi ? 24 saatte 10 dakikanızı ayırıp 1 tur draki girmekten aciz misiniz ? Ya da Ft'ye girmekten ? Ya da Chaos'a girmekten ? Eğer 80 level ise karakteriniz Bdw'ye girmekten ? Hiç olmadı afk olacağınız zaman antrenman moduna bırakıp kaybınızı önemli derecede telafi edebilirsiniz. Hepiniz Jr'den arta kalan ortalama süre yani 23 saat boyunca sürekli pk atıyor olamaz her halde. Bu kadar büyütülecek bir durum değil , abartmayınız İyi günler
    Yazdığın her şeye daha önceki mesajlarda cevap vermiştim, keşke cevap yazmadan önce bir okusaydın ama neyse.

Dert JR'de az kazanmak değil, ki zaten kazanılan gemler değerini karşılamıyor orası da ayrı. Dert giden exp yüzünden JR'lerin kalitesizleşmesi, senin "acizlik" olarak dile getirdiğin şeyleri çok da makul sebeplerle yerine getiremeyen oyuncuların kendi karakterleri yerine başka karakterler ile bu etkinliğe girmesi.

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Adam destanda oynuyor değerli itemler çıkan- pahalı gemler çıkan JR demekten çekinmiyor Gel Diese o gemler ne kadar ediyor, içinden çıkanlar ne kadar ediyor bak. Giden exple kıyasla. Eminim gelenle-gidenin arasındaki dengesizliği farkedeceksin.

D.N.= Dieste ft-jr 1 kere girilir. İkinciye girmeye adam bulamazsınız. Silver gem 4m'e düştü

bencede gitmemeli

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ne alaka np kaybetmek? her çar cz'ye çıkmak zorunda mı? benim jriçin magem var. yoksa jr kazanmak imkansız zaten. 10k npsi var en fazla. ben bununla niye np kaybedeyim?

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MyMarblad View Post
    Çok mantıklı bir fikir. Mutlaka değerlendirilmeli. JR de başıma gelen bir olay.
    83 Berserker char, Üzerinde görev chitinleri, Elinde görev itemi.
    Görev itemi dediğim Quest MS değil arkadaşlar, Destroyer. Belluadan alınan sanırım

Yani bir de sağa sola küfür yağdırıyorlar. Yok SW at yok Wolf kaçırma, yok senin çekeceğin mobun..
    Çünkü arkadaşın kaybedecek birşeyi yok. Yahu bari eline bir 7 raptor al be kardeşim. E param yok !
    E sen 1 aydır bu charla ( ki küçümsemek için söylemiyorum ama diğer arkadaşlar kadar sende emek sarfetsen zaten olacak ) JR lerde milletin hakkını gasp ediyorsun. Nitekim buna çözüm şarttır. Para ve Gem için girilen bir Etkinlikte kayıbın da para olması biraz çelişkili fakat mutlaka bir çözüm bulunmalı
    Gelmediği Sürece Forever Yamuk Bow.

Junior Member TR_LuckyLuke's Avatar
    Nickname
    LuckyLuke
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mesele 15 m exp nin düşmesi değil.bf de 1 saat farm yapsan zaten kasarsın.Tabi herkezin vakti kıymetli çalışan insanlar birde exp kasmak veya farmla uğraşamadığından sürekli lwl düşmek zorunda kalıyor.

Buda ister istemez yan charlarla girmeye itiyor insanları karşındaki pt 10 sa senin pt nin gücü 4 oluyor nasıl kazanabiliriz böyle durumlarda ?

Lütfen exp düşmesi konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TR_LuckyLuke View Post
    Mesele 15 m exp nin düşmesi değil.bf de 1 saat farm yapsan zaten kasarsın.Tabi herkezin vakti kıymetli çalışan insanlar birde exp kasmak veya farmla uğraşamadığından sürekli lwl düşmek zorunda kalıyor.

Buda ister istemez yan charlarla girmeye itiyor insanları karşındaki pt 10 sa senin pt nin gücü 4 oluyor nasıl kazanabiliriz böyle durumlarda ?

Lütfen exp düşmesi konusunda yardımlarınızı bekliyoruz.
    Aynen Öyle 5M Noah Gitsin Exp Gitmesin.

Junior Member
    Ezik itemli düşük itemli çok itemli düşük lwli diye bi ayrım yok kardeşim o insanlar afk kalmayıp ellerinden geleni yapıyorlarsa senin itemli olman onlardan ayrıcalıklı olduğun anlamına gelmez .

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kazanan tarafın oyun içinde xp kaybettiği hiç aklıma gelmezdi. 2009dan sonra oyuna döndüm arkadaşlarım söylediğinde inanamadım.
    Ben 2009dan sonra oyuna dönüp üstüme item koydum pot-mana zaman harcıyorum ve benden xp gidiyor.

Kaybeden den xp giderse durum farklı olur. Kazandığım halde benden xp gitmesi çok saçma geldi bana. 30gün boyunca tüm jr lere giren bir kişi ayda 1milyar xp kaybediyor. kaybetme sebebide iyi oynayıp kazanması.