Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

G36 BlueWolf Kullanıyorum Ve Odalardan Atılmaya Başladım.

G36 BlueWolf Kullanıyorum Ve Odalardan Atılmaya Başladım;

Bu silah tutturdumu affetmeyen bir silah krize giriyor millet heralde ya da kendilerince hile mi sanıyorlar anlamadım. Burdan söylüyorum klavyem de farem de makro destekliyor ama benim ihtiyacım yok ve bir sürü kaleşten ve benzeri silahtan tek yiyorum bir kelime etmişliğim yok oyunda. Pek yazmaya değer insan da görmedim zaten herkez klavye delikanlısı ben 20 sene önce bile bu delikanlılığı tercih etmedim ve bu nesilde beni bu konuda yalancı çıkarmadı. İstisna arkadaşlar yok değil ama bu yaşımda genele göre hareket etmeyi tercih ediyorum.

İşin özüne dönersek ben istediğim silahı hiç düşünmeden parasını verip alıyorum ve bu odadan atılmalar falan iyice komik olmaya başladı. Gm'ler ya bu odadan atmalara başvuranları takip etsinler ne sebeple atıyorlar oyuncuları ya da doğru dürüst hileleri takip etsinler ve banlasınlar, bu odadan atma işine son versinler. Hileleri odadan atmaktan çekinen ve üşenen ergenlerin benim gibi müşteri sıfatındaki bir oyuncuyu atmak için üşenmemeleri şaşırtıcıdır, belki kendileri hile bile olabilir.
    Last edited by parkboy; 01-15-2018 at 07:35 PM.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Daha önce p90 içinde böyle bir durum söz konusuydu. Bence de oyundan hilecileri atmayıp kıskandıkları kişileri atıyorlar. Oylamayı başlatan kişiyi görememe sıkıntısı da büyük sorun. Oyun esnasında oyuncu oylama sistemi kaldırılmalı. Oyunda insan gibi insan arıyoruz bazen Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Oyundan oylama kaldırılmalı görüşüne karşıyım hilecileri odadan temizleyip temiz bir oyun oynamaya olanak sağlıyor fakat sebepsiz yere atılmak üzücü tabi. Oylayanın ismini görmek mantıklı fakat kargaşa ortamını daha çok tetikler. Bu oyunda konuşarak işi tatlıya bağlayabileceğin çok az olgun insan var. Ben gördüğüm hilecileri ifşalayan biri olarak sende hile olduğunu düşünmüyorum parkboy. Defalarca karşılaştım, bir yanlışını görmedim
    BORDOB3R3Lİ

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Tamam sizin dediğiniz gibi olsun, oylama sistemi durabilir Fakat şu bizlere oylama başlatan kişileri görmek hakkımız Saygılarımla...
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Senior Member
    Quote Originally Posted by parkboy View Post
    G36 BlueWolf Kullanıyorum Ve Odalardan Atılmaya Başladım;

Bu silah tutturdumu affetmeyen bir silah krize giriyor millet heralde ya da kendilerince hile mi sanıyorlar anlamadım. Burdan söylüyorum klavyem de farem de makro destekliyor ama benim ihtiyacım yok ve bir sürü kaleşten ve benzeri silahtan tek yiyorum bir kelime etmişliğim yok oyunda. Pek yazmaya değer insan da görmedim zaten herkez klavye delikanlısı ben 20 sene önce bile bu delikanlılığı tercih etmedim ve bu nesilde beni bu konuda yalancı çıkarmadı. İstisna arkadaşlar yok değil ama bu yaşımda genele göre hareket etmeyi tercih ediyorum.

İşin özüne dönersek ben istediğim silahı hiç düşünmeden parasını verip alıyorum ve bu odadan atılmalar falan iyice komik olmaya başladı. Gm'ler ya bu odadan atmalara başvuranları takip etsinler ne sebeple atıyorlar oyuncuları ya da doğru dürüst hileleri takip etsinler ve banlasınlar, bu odadan atma işine son versinler. Hileleri odadan atmaktan çekinen ve üşenen ergenlerin benim gibi müşteri sıfatındaki bir oyuncuyu atmak için üşenmemeleri şaşırtıcıdır, belki kendileri hile bile olabilir.
    Ben Reichtum ben cok kişiyle kavga ederim nadir küfür ederim pek görülmez ama arada istemesemde sinir ucuma dokunuyor ediyorum ama bu binde bir ben seni hiç bir zaman hile olduğunu düşünmedim arada geyik olsun diye laf attım sana çünkü gercekten chattelere cevap vermiyorsun Bu oyunda bir ben diyeceğim kadar sen ve Tesla hile kullanmadığını düşünüyorum.
    Millet de biliyor bence hile kullanmadığını seni daha hiç macro sıkarkende görmedim benim gözümde Teslada sende kaliteli oyuncusunuz.
    Bu oylama sistemine bir düsen getirilmeli dediğin gibi 500 lvl ler bile hile kullanıyor yazık diyorum ve küfür edenleri adam yerine koyuyorlar etmeyenleri kaydeye almıyorlar ben küfürsüzde onları yerin dibine batırıyorum
    Utanma bilmiyorlar o başka resil kepaze oluyorlar ama yinede utanmadan yazabiliyorlar
    Sen sıkma canını bunlar için değmez morelini bozmaya...
    G36 Bluewolf g36 marksman bir cok silahım var
    Silah yüzünden değil bunlar bir birlerini kolluyorlar Team Speak den görüşüyorlar özelden yazışıyorlar şunu at bunu at oyuncuların 10/8 hile kullanıyor hepsini kanıtlayamıyorum bir cok video gönderdim ama GM sistemi sayıf gözümde ben hileden hiç ban yemedim ama susuturulma verildi haksız yere cok susuturulma yedim ama bu düşüncelerimi değiştirmez...
    Ben para harcamayı bıraktım kısa bir süre harcadım ama hızlıca anladımki değmez para harcamaya bu oyuna üzgünüm...
    Saygılar Orkun

Senior Member
    Bu durum tabiki can sıkıcı Artık hileciler tarafından oylanmaya başladık
    GM ekibi Teşekkürler ilginize oyun sarmış yine full hile
    Video cekemiyim diye oyladılar hemen

Best Partner Ever
    kardeşim seni g36 bluewolf kullanıyosun diye değil sürekli olarak efeenes gibi müzede masanın arkasında çöküp üst balkondan gelene geçene ateş ettiğin için.