Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Maden olayının bitik olması

1-2 gündür madendeyim 2 tane ms ve 4-5 tane ts den başka para edecek herhangi bir drop yok. Madenin bu denli boş olmasının sebebi nedir itemi olmayan parası olmayan insanların birşeyler yapabileceği yerlerden biridir maden bence en azından fragment drobunun konulması şart.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Sen birde illegallere sor bunu cevabını alırsın böyle olması daha iyi oldu.

Senior Member
    Nickname
    BenBiLMeM
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Life-MoooN
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    adamalar koxxpda devrım yaptılar sen ne dıyorsun be ustat

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BlueMoooN View Post
    adamalar koxxpda devrım yaptılar sen ne dıyorsun be ustat
    aynen . çinliler akın etti moradona
    bence ellemesinler madeni

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bence savaş'lar da basan taraf karşı tarafın madenin de güzel drop'lar elde etmeli, bu söylediğim 1-2 tane pvp sunucusun da vardır, hem savaş pk'sını canlandırıyordu hem de zevkli bir farm kılıyordu adamlar geliyor kaçıyorsun sonra tekrar gelip maden yapıyorsun felan 1 saat içinde

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Bence savaş'lar da basan taraf karşı tarafın madenin de güzel drop'lar elde etmeli, bu söylediğim 1-2 tane pvp sunucusun da vardır, hem savaş pk'sını canlandırıyordu hem de zevkli bir farm kılıyordu adamlar geliyor kaçıyorsun sonra tekrar gelip maden yapıyorsun felan 1 saat içinde
    güzel olurdu sanırım +1

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sananemk5731 View Post
    1-2 gündür madendeyim 2 tane ms ve 4-5 tane ts den başka para edecek herhangi bir drop yok. Madenin bu denli boş olmasının sebebi nedir itemi olmayan parası olmayan insanların birşeyler yapabileceği yerlerden biridir maden bence en azından fragment drobunun konulması şart.
    fragment drobu var zaten fragment of sloth atıyor fakat 2 günde 1 belki atar ayrıca bunun böyle kalması herkes için daha sağlıklı emin ol

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    fragment drobu var zaten fragment of sloth atıyor fakat 2 günde 1 belki atar ayrıca bunun böyle kalması herkes için daha sağlıklı emin ol
    Bir ay yaklaşık her gün takıldım 2-3saat golden mattockla 1 tane sloth aldım.

Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    koxperler var diye legaller oynamasın bişeyden yararlanamasın zaten pus olmuş bilmem kaç Dolar bazında. ne bus çıkartabiliyorz ne de başka bir şey zenginlerin oyunu knight online 1 mattock ile slloth napalım biz maden diye koydular tırt yani düzenleme şart koxperi benim deil onların engellemesi banlaması lazım caydırıcı ceza olmadıkça koxp her zaman olacak.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bir ay yaklaşık her gün takıldım 2-3saat golden mattockla 1 tane sloth aldım.
    momentumu yakalayamamışsın 1 çantada 2 sloth 2 ms aldığım oldu 1 hafta ms bile atmadığıda oldu.
    tamamen momentum