Results 1 to 8 of 8
    Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus

Question Her Okçu Makro veya Kxp Kullanmak Zorunda Mı?

Selamlar,

Genel olarak okçu kasmaya uğraşıyorum. Genie pahalı olduğu için gündüz pc başında olduğum zamanlarda elle kasıyorum program vs. kullanmıyorum. Ne yazık ki genie açık olmadığını gören herkes " aha kxper, makroyu kapat, videonu alcam banlatcam seni eheh " ve daha çok farklı şekilde tepkiler veriyorlar. Eminim bu sorunu yaşayan daha birçok kişi var.

Aga bu char su yakmıyor genie yakıyor.

Cidden genie olmadan bir okçu level kasamaz mı?

Banned
    3lü 5li vurup exp kasarken hiçbir zaman bu ithamları duymadım. Farm yaparken, pkda vs oluyor ancak expte sadece olduğun yerden sürekli z skill yapıyosan biraz garip duruyor oda normal afk değilsen neden 3lü 5li vurmuyon. Vurmak zorunda değilsin ama dışardan şüpheli görünüyor

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MorganLeFY View Post
    3lü 5li vurup exp kasarken hiçbir zaman bu ithamları duymadım. Farm yaparken, pkda vs oluyor ancak expte sadece olduğun yerden sürekli z skill yapıyosan biraz garip duruyor oda normal afk değilsen neden 3lü 5li vurmuyon. Vurmak zorunda değilsin ama dışardan şüpheli görünüyor
    Bu dediğim seri slotlarda (ape,grell vs) geçerli tabi 3lü 5li kombosu gerektiren slotlarda sorun yok zaten yahu

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MorganLeFY View Post
    Hacı adam Ape-Grell gibi slotlarda nasıl 5-3 lü kullansın yanına gidemeden ölür mob

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Elle Kasan Bir Priest'e Macro Denildiğini Pek Görmedim Ama Macronun Duayeni Rogue Olduğu İçin Olabilir.
    Last edited by Speedycort; 04-17-2018 at 07:08 PM.

Senior Member Linaria's Avatar
    Nickname
    SyringaVULGARIS
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Bu artık kalıplaşmış bir şey Ön yargı ile yaklaşıyor çoğunluk. Ben bile eskiden kalma alışkanlığımdan dolayı ''Orc Bowman'' Ts'si kullananlara koxper gözüyle bakıyorum

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Quote Originally Posted by Linaria View Post
    Bu artık kalıplaşmış bir şey Ön yargı ile yaklaşıyor çoğunluk. Ben bile eskiden kalma alışkanlığımdan dolayı ''Orc Bowman'' Ts'si kullananlara koxper gözüyle bakıyorum
    3-5 combo yapan okçu gidip orc bowman ts'si basmaz eğer lagalse. Diğer karakterlerin aksine orc bowman ts'si okçunun elini yavaşlatır , comboyu hızlı yapamazsın.

Bu tarz ithamlar sürekli tarafıma da yapılır genelde birileri ile KS leştiğim zaman makron iyiymiş video aldım ban yiyeceksin gibisinden karalama kampanyası yürütüyorlar. Alıştık artık bu tarz ithamlara ben normal karşılıyorum sizde öyle yapın.

İnsan karşısındakini kendi gibi bilirmiş demek ki kendileri kullanıyor ki başkalarına da çamur atmaktan çekinmiyorlar....

Tags for this Thread