Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Bakabilir misiniz?

@Eryudes, @Perastis
    Merhaba daha önce bu konuyu açtığımda Log kayıtları istenmişti ve incelenmişti o ara bahsettiğim oyun farklı bir güvenlik uygulaması kullanıyor olmasına rağmen Xigncode tarafından Beyaz listede olduğu sorunun sizden kaynaklanmadığını söylemiştiniz.
    Diğer firmada kendilerinden kaynaklanmadığı söyledi malesef.

İlerleyen zamanlarda Blade and soul adlı oyunda Xigncode güvenlik uygulamasını kullanmaya başladı fakat sorun hala çözülmemişti.

Bununla ilgili kendim deneme yanılmalar yaparken Blade and soul adlı oyunun hem 32 bit hem de 64 bit Clenti olduğunu fark ettim.

Ko açıkken BNS adlı oyunu 32 bitte açtığımda hemen KO kapanıyor ve Gözlüklü çıkıyor.
    (Ve neden KO kapanıyorda BNS kapanmıyor o arada? )

Fakat KO açıkken BNS adlı oyunu 64 bit Client ile açtığımda hiç bir sorun çıkmadan günlerce oynayabiliyorum.

Burada sorun çözüldüyse neden konu açtın diyecekler için sorun şu ki malesef BNS 64 bit Client 32 bit kadar seri değil hem oyunun açılışı hem haritalar arası geçiş .
    (64 bit Client te ben daha yeni ışınlandığım da Partide ki kişilerden bazıları beklemeden haritaya başlamış oluyor ve çoğu görevim yarıda kalabiliyor.)

Bu yüzden acaba KO açıkken BNS adlı oyunun 32 Bit Client ile açtığımızda KO nun kapanma sorununu çözebilmemiz mümkün mü?

Not: SSD kullanıyorum o yüzden bunu önermenize gerke yok. 32 bit Clientler daha seri muazzam derecede.
    Last edited by Tekdost; 01-11-2018 at 03:21 PM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Sizlere daha önce verdiğimiz cevap, Xigncode ekibinden inceleme sonrası alınmıştır. Bu gibi durumlar için ne yazık ki ekstra bir çözüm şimdilik bulunmuyor. Güvenlik programların yapısı gereği birbirleri ile çakışması ve bunlardan birinin kapanması normal olarak görülmektedir. Bu yüzden oynamak istediğiniz oyunlar için öncelik belirleyerek giriş yapabilirsiniz.
    Ayrıca, Xigncode ekibi ile bu konu hakkında görüşmelerimiz devam etmektedir.