Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Hep aynı konular ya sıktı artık bence yönetim bu dediklerini her ay 20 kere forum üzerinden duyuyor ve hepsinin farkında bence artık bu tür konular sona ermeli forumda.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    1- Katılıyorum, fakat KOREKO ile USKO'yu bu şekilde karşılaştırmak doğru değil.
    2- Çalışan insanlara EXP kasmaları konusunda nasıl bir çözüm sunuyorsunuz, oyunda mevcut oyuncu kitlesini göz önüne alarak cevap verebilirseniz sevinirim.
    3- Bu şekilde düzenlemeler üzerinde düşünülebilir.
    4- Neden? Bu tarz yeni silahların, zırhların, eşyaların, haritaların olması kaçınılmaz bir gerçek. Ekibinizi kurup en güçlü siz de olabilirsiniz, etkinlik haritaları kimsenin ipoteği altında değil.
    5- Katılıyorum.
    6- Zaten gündemde olan bir konu.
    7- Çözümler ne kadar gecikse de bu konuda bir düşüncelerimizde bir farklılık olduğunu düşünmüyorum, ekibin de amacı bu.
    2. cevabınıza Korekoda exp oranları bir miktar artmış durumda ve bazı görevler daha fazla exp vermekte gibi. Yani siz adamları görev yaptırarak lvl kastırırsanız yine aynı şekilde 2-3 haftada çok rahat 83 olurlar ki bu günde 5-6 saat exp kasma ile olur. Oyunu aktif oynayan adam ile oyunu kosp (GENİE) ile oynayan adam arasında fark olması mantıklı değil mi ? Ve Genie kalkarsa direk olarak 1. maddede olan şey olacaktır. Çünkü GB kasılımı zor olacağından oyunda adamlar item basarken diyecek itemi geçtim buss bile değerli ve buda oyunda olan item durumunu azaltacak ve oyun 2-3 sene aktif bir şekilde oynanacaktır.Hiç bir şey olmayacak değildir. Sadece biraz fazla cesaret gerektiren konu var. Size(NTTGAME) de hak veriyorum , hazır bir sistem var ve bu sistemin getirisi yüksek ama genie vs. gibi şeyleri kaldırmanız mali açıdan kötüde sonuçlanabilir ama aynı şekilde farmer 4-5 ay cash harcıyor. (farmer dediğim TLci tayfa.) Bunun yanı sıra oyunun süreside azalıyor ama TLci farmerlar olmaz ise oyunun süreside uzar.

Zaten söylediklerimizi biliyorsunuz az çok ama dediğim gibi CESARET edilemiyor. Deneyin bir server ve getirisi size zarar verecek durumda olursa, yeni serverda eski bildiğiniz sistemde oynatırsınız insanları

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Hep aynı konular ya sıktı artık bence yönetim bu dediklerini her ay 20 kere forum üzerinden duyuyor ve hepsinin farkında bence artık bu tür konular sona ermeli forumda.
    Dediğinize katılıyorum.Çar silme olsa çok güzel olucak ama oyun yetkilileri tutturmuş kötüye kullananlar olucaklar diye ayni ring gibi olsun pusta satılsın ama ring kadar pahalı olmasın çarı silerken belli güvenlik şeyler istesin. Bu çar silme dediğimi forumdaki herkes istiyor ama yetkililer getirmekten yana değil çünkü ring var para var.

Tags for this Thread