Results 1 to 4 of 4
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Mail adresime şifre 0 lama maili gelmiyor !!!

Seçimler için şifrem değiştirildi o şifreyi kaybettim şimdi e posta gönder diyorum göndermiyo . hesabıma facebook üzerinden girebiliyorum ama adamlar bana hesap açılış tarihini soruyo satın alma geçmişini soruyo anlatıyorum şu telefon numarası üstünden mobil ödemeyle 3 kere alışveriş yaptım diye yok . ne mail geliyo ne yardımcı olunuyor ne yapmam lazım lütfen biri yardım etsin 11 gündür giremiyorum hesaba ...

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Lütfen yardimci olsun bilen biri

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    aynı sorun bende var , suan aktif girdiğim karakterimin mail adresine item kitleme uzantısı ve şifre değişim uzantısı gelmiyor , ticket attım 7 adet 2016 2017 yıllarına ait ESN paylaştım , vatandaşlık numaramı bile verdim , iş adresim ev adresim dahil . OTP tek telefonda oda bende sıkıntı yok , gelen cevap mail değişikliği için verdiğiniz bilgilerde sistemimizde ESN kodlarınız uyuşmamaktadır, doğum tarihi ve kayıt tarihi bilgilerinizi tam verin . eski oyuncuların çoğunda doğum tarihi bilgisi zaten yok , şuan karakterime yüzük basmak demek 1.600 tl harcamak demek pantuslar sadece 1 tanesi 800 seal istiyor . kısacası kitlenip kaldım . bi umut sistem düzelir belki yani maile gelen uzantı ile alakalı hotmaildeki problem . Gmailde varmı bilmiyorum , ayrıca bir GM aynı problem konusunda banada yardımcı olursa sevinirim nasıl bir yol izlemeliyiz bilet numaram #EKO-966-24268 mail sorunları hakkında sıkıntı büyük anca birinin başına gelirse sorunun önemini anlar ,
    [PHP][/PHP]

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Hangi seçimlerde şifreniz değiştirildi? Durumu anlatabilir misiniz? Destek ekibine mail adresinizi değiştirmesi için bilet gönderdiniz ancak istenilen bilgileri tam veremediğiniz için tarafınıza geri dönüş sağlanamadı mı? Biraz daha bilgi verirseniz yardımcı olamaya çalışırım.

@GothiCaSasiN Destek ekibinin sizden istediği bilgileri eksiksiz vermeniz durumunda tarafınıza yardımcı olunacaktır. Aksi halde maalesef ki yardımcı olamıyorlar, prosedür bu şekilde.
    Last edited by LiteraryLuckys; 01-11-2018 at 06:28 PM.