Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TC|Crusader|TR View Post
    Merhaba..

Bu ayki seçimlerde krallık +80 olmuş oy vermede bir bug olmaz değilmi ?
    Olacağını düşünmüyorum. Ama UTC mevzusunda bahsettiğim durum gene geçerli.

Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    ödüllerde draki box filan yazıyor olympia ve maneste alınabilecek mi bu ödüller draki sistemi gelmedi diye biliyorum bu iki servere
    Herhangi bir aksilik olmazsa eğer yakın bir süreçte Draki sistemi olmayan sunuculara eklenecektir. Bu sebeple etkinlik sırasında toplamınızın herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır.

İyi oyunlar.
    Last edited by CluTaah; 01-11-2018 at 10:43 AM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    UTC girilmemesinin sorunu giderilmiş ama hangi gün saat olduğu yazılmamış. Alkış.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by chabu View Post
    1+1 Etkinliğinin sadece premium sahibi kullanıcılar için olması biraz saçma değil mi? Yani bir etkinlik var ama sadece premium almışsanız yararlanabilirsiniz, premium kullanmayan kullanıcıların hiçbir kıymeti yokmuş gibi... Bundan böyle premium açıklamalarına bunu da yazın bari, pazarlamada kullanın, bazı etkinlikleri sırf sizin için yapacağız deyin(!) Oyunda trade'ini açmak için bile KC yüklüyorsun ama etkinlik günü geldiğinde oyun sana "premium alsaydın" diyor, gerçekten enteresan... Şimdi düşünüyorum da zamanında Level Jump etkinliğini premiumsuz hesaplara nasıl faydalandırdınız, hayret!
    O kadar parayi boşuna mi veriyoruz. Elbette ayricaliklarimiz olacak premiumsuz oyunculardan. Bu tarz etkinliklerin daha da artması dileğiyle. Bence çok doğru isler yapılıyor. Nttgame yi bu guncellemeden ötürü kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Elinize saglik.

Senior Member angelrock's Avatar
    Krallık seçimleri ile ilgili yapılan düzenleme hoşuma gitti.

- Kraliyet sistemini belli bir zümrenin ve ona bağlı lobicilik yapan toplulukların oyuncağı olacağı düşüncesinden çıkarttı.
    - Kukla kral sistemine darbe vurdu.(Kralın arkasındaki kralın seçilmesini sağlayan gizli güçlerin planlarını bozdu).
    - Seçilecek olan kralın daha özgüven sahibi olabilmesine katkıda bulunacaktır. Nasıl olsa kukla kral çıkartma sistemi beni kral yapar düşüncesinden sıyrılıp gerçekten liderlik ve sağ duyu sahibi kişilerin seçilme olasılığını arttırabilir.
    Last edited by angelrock; 01-11-2018 at 09:35 AM.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Krallık seçimleri ile ilgili yapılan düzenleme hoşuma gitti.

- Kraliyet sistemini belli bir zümrenin ve ona bağlı lobicilik yapan toplulukların oyuncağı olacağı düşüncesinden çıkarttı.
    - Kukla kral sistemine darbe vurdu.(Kralın arkasındaki kralın seçilmesini sağlayan gizli güçlerin planlarını bozdu).
    - Seçilecek olan kralın daha özgüven sahibi olabilmesine katkıda bulunacaktır. Nasıl olsa kukla kral çıkartma sistemi beni kral yapar düşüncesinden sıyrılıp gerçekten liderlik ve sağ duyu sahibi kişilerin seçilme olasılığını arttırabilir.
    Gizli tarikatın arkasındaki gizli güçleri çözmüşsün gibi havalardasın.
    Başka serverlerde oy kulanan 50+ karakterler kısa süre sonra 1+1 ve görevler sayesinde 79 olur. Az bir uğraş ile 80e tamamlar yine.

Senior Member
    Geçen hafta ki UTC telafisi olacak mı?

Member Volvork's Avatar
    Nickname
    JOH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    B13
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Güzel etkinlikler
    Last edited by Volvork; 01-11-2018 at 09:51 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Olacağını düşünmüyorum. Ama UTC mevzusunda bahsettiğim durum gene geçerli.

Herhangi bir aksilik olmazsa eğer yakın bir süreçte Draki sistemi olmayan sunuculara eklenecektir. Bu sebeple etkinlik sırasında toplamınızın herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır.

İyi oyunlar.
    UTC nin saati günü hakkında bilgi varmı malum geçen hafta cuma 22.00 da degilde , cumartesi 19:00da geçti UTC yazısı.

güzel iyileştirmeler

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    - 1+1 Seviye Etkinliği aktif edildi.(Premium Üyelik gerekmektedir)
    (1+1 seviye etkinliğinden yararlanabileceğiniz maksimum seviye 79'dur.)

Bu Hiç Olmamış.