Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation çok merak ettiğim bir konu

merhaba arkadaşlar

oyun içinde sürekli sattığım itemler için tel soran vs bir sürü kişi var. bu insanlardan arıyanda oluyor ama beni çok şüphelendiren de.
    acaba bu kişilerin benim cep telefonu numaramı öğrenmeleri oyun içinde herhangi bir hırsızlığa yol açıcak duruma sokar mı ?

cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by d4Lvaa View Post
    merhaba arkadaşlar

oyun içinde sürekli sattığım itemler için tel soran vs bir sürü kişi var. bu insanlardan arıyanda oluyor ama beni çok şüphelendiren de.
    acaba bu kişilerin benim cep telefonu numaramı öğrenmeleri oyun içinde herhangi bir hırsızlığa yol açıcak duruma sokar mı ?

cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    Oynadığın karakterin hesabı, o telefon numarasına mı kayıtlı? Birde niçin itemler ile alakalı telefon numarası soruyorlar? Real'de TL karşılığında item satın almak için mi ?

Junior Member
    telefon numarası evet kayıtlı ama oyun içinde birbirini tanıyan binlerce insan var hepsininde telefon numarası birbirinde vardır illaki. Sadece bu durum rahatsız etti beni. Kimseye numaramı vermiyorum ama konu ilginç

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by d4Lvaa View Post
    telefon numarası evet kayıtlı ama oyun içinde birbirini tanıyan binlerce insan var hepsininde telefon numarası birbirinde vardır illaki. Sadece bu durum rahatsız etti beni. Kimseye numaramı vermiyorum ama konu ilginç
    O zaman ver gitsin kardeşim ne diyeyim. İlerde bir sorun yaşarsan pişman olma yeter.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Güvenliğiniz için özel bilgilerinizi paylaşmamanızı öneririm.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Senior Member Rhales's Avatar
    Oyun içerisinden size yazıp, telefon numarasını aldıktan sonra telefon ile sizinle konuşarak geri çeviremeyeceğiniz bir teklif yapıyorlar. Ardından "şu siteye, şu fiyata koy alayım" diyorlar. En son o site gibi size mesaj atıp eşyalarınızı alıyorlar.

Bu gibi bir çok dolandırıcılık yöntemi var. O nedenle oyuncularımıza kullanıcı sözleşmesine uygun hareket etmesini ve duyurularımızı takip etmesini öneriyoruz.