Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Oyuna yeniden başlamak istiyorum ama...

Arkadaşlar ben 1 sene öncesinde pvp serverlerde oynuyordum sonra dedim uskoya başlayalım başladım destanda soyuldum sonra dedim benim hatam o kadar pvp felan yükledik ondan oldu sonra bilgisayara format attım otp telefonuma kayıtlı olmasına rağmen tekrardan o gün içinde soyuldum şimdi arkadaşlar hesabp paylaşımı felan sakın demeyin daha ilk günümde soyuldum hem de öyle takımımım felan da yok yani tek başıma adreamda oynucaktım soyulma anıda şöyle oldu çok iyi hatırlıyorum oyundaydım bir an dc oldu çarıma tekrardan girdim otp yazdım tam girerken bi daha dc oldum yani otp confirm derken sonra çıktım tekrardan girecektim bu seferde start gelmedi yani internet var ama start failed hatası veriyordu sonra aradan 15 20 dakika geçti oyunu silip tekrar yükledim start geldi girdim çar bomboş yani şimdi benim ne yapmam lazım emin olun format attıktan sonra hiç bir siteye girmedim sadece oyunu indirdim kastım bu kadar yani oyuna tekrardan dönmem için ne yapmam lazım forumdaki arkadaşlardan ve yetkililerden yardım bekliyorum...

Arkadaşlar bu arada item resterasyonu felan istemiyorum sadece bilgisayar için ne yapmam gerekiyor bi daha soyulmamak için

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeşim OTP'yi telefonuna kuracaksın, dandik dundik sitelere (pvp serverlar ile alakalı), Team Speak sunucularına girmeyeceksin, Sahte (Fake) sosyal medya sayfalarından uzak durucaksın, öyle sağda solda gördüğün her linke tıklamayacaksın, şahsına ve hesabına ait özel bilgileri kimseyle paylaşmayacaksın, oyun içerisinde kimseye güvenip teamviewer bağlantısı vermeyeceksin. Hepsi bu kadar.

Knight Online hayatım boyunca büyük konuşmak gibi olmasın ama kesinlikle herhangi bir karakterim soyulmadı yada çalınmadı.
    Last edited by KimJongUn; 01-07-2018 at 07:00 PM.

Kardeşim bak yalan söylemiyorum ne ts indirdim ne de bişey bilgisayara gündüz format attım gece oyundayken soyuldum inan bak bende şuana kadar hiç soyulmamıştım yani hesap paylaşımı felanda yapmadım yapmam da zaten hem oynayan arkadaşımda yok tek başıma adreamda takılıcaktım yani sizin dediklerinizin hiç birini yapmadım yani ben formatın bilgisardaki virüsü silmediğini düşünüyorum ya da sizin varsa farklı bi fikriniz yazmanızı isterim otp de telefona kuruluydu bu arada

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hes_JSfdFGPK View Post
    Kardeşim bak yalan söylemiyorum ne ts indirdim ne de bişey bilgisayara gündüz format attım gece oyundayken soyuldum inan bak bende şuana kadar hiç soyulmamıştım yani hesap paylaşımı felanda yapmadım yapmam da zaten hem oynayan arkadaşımda yok tek başıma adreamda takılıcaktım yani sizin dediklerinizin hiç birini yapmadım yani ben formatın bilgisardaki virüsü silmediğini düşünüyorum ya da sizin varsa farklı bi fikriniz yazmanızı isterim otp de telefona kuruluydu bu arada
    harddisk'i tamamen temizle içinde hiç birşey kalmayacak bir şekilde, C ve D ayırt etmeksizin. Driver kurulumu sırasında USB bellek felan kullanıyorsan onuda formatla. Ne varsa formatla.

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    bırakmışken başlama ?
    KO bir oyun olabilir mi dersin ?

Kardeşim bu tip durumları engellemek için:1 şifreni ayda bir değiştir
    .2 otp telefonda kurulu olsun
    3. sü bilgisayarını uzak bağlantılara kapa
    4. bilgisayara bi antivirüs programı yükle
    5. olarak itemlerini kitle
    6.saçma sapan sitelere girme
    7. id pass kimseyle paylaşma
    8.otpyi sitede ve any otpde aktifleştir
    9.teamspeak gibi knight için lazım olan programları kendi sitesinden indir.(1.sıradaki virüslü sponsorlu olduğu için üstte)
    10. otp yi blocklasalar dahi sakın siteye girip otp yi "OFF" YAPMA
    Tecrübeyle sabit çok karakterim soyuldu
    Ayrıca knight online yöneticilerine serzenişimdir. Neden oyundaki item kitlemeyi geliştirmiyorlar casus yazılımcılar yerinde durmuyorlar knight online
    Yöneticileri yatıyor...

Dostum o dediklerini yaptım hardisk temizleme felan olayına gelirsek de onu ben bilmiyorum sağlam bi bilgisayarcıya gidip durumu anlatıcam inş gönül rahatlıgıyla oynayabilirim bu arada etrafdan duyduklarımla format atarken mi ne üstüne yazmış olabilirsin diyorlar ondan virüsler geçmemiş diyorlar bide ben laptop ile oynuyorum yani mausa atmış olabilirmi virüsü hani o da usb ile çalışıyor ya ama arkadaşlarım maus usb de bellek yok oraya atması imkansız diyorlar bu arada önerileriniz için teşekkür ederim.Başlamak istiyorum ya 7 8 aydır oynamıyordum özledim

Bide yetkililerden bişey istiyorum hani otp numarasını yazıyoruz ya oraya yazdıgımız numaraların gözükmemesini istiyorum aynı şifre yazarsın ya onun gibi gözükmesini istiyorum bu mümkün mü?

Senior Member DOriliO's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hes_JSfdFGPK View Post
    Dostum o dediklerini yaptım hardisk temizleme felan olayına gelirsek de onu ben bilmiyorum sağlam bi bilgisayarcıya gidip durumu anlatıcam inş gönül rahatlıgıyla oynayabilirim bu arada etrafdan duyduklarımla format atarken mi ne üstüne yazmış olabilirsin diyorlar ondan virüsler geçmemiş diyorlar bide ben laptop ile oynuyorum yani mausa atmış olabilirmi virüsü hani o da usb ile çalışıyor ya ama arkadaşlarım maus usb de bellek yok oraya atması imkansız diyorlar bu arada önerileriniz için teşekkür ederim.Başlamak istiyorum ya 7 8 aydır oynamıyordum özledim
    Donanımlara virüs atılmaz.Sadece hafıza ve depolama kısımlarına virüs bulaşır.KimJongUn'un dediği gibi bilgisayarınızın ''C'' sürücüsünü ve ''D'' sürücüsünü formatlama yaparken biçimlendirin.Sizin hatanız muhtemel format atarken sadece C sürücüsünü formatladınız D sürücüsü oldğu gibi kaldı.Fakat size şöyle anatayım virüsler arasında kendini kopyalayarak bütün sisteme yayılanları mevcut.O sebeble bütünüyle hafıza temizliği sizin için şart.Otp için önerim Otp sitesi buradaki linkten otp yi android cihazınıza indirin.Ha tabi önce android cihazınızda bir antivirüs yükleyip taratmanızda fayda var nolur nolmaz değil mi.Bunlar dışında güvenli sitelerde gezinirseniz problem yaşamazsınız.
    #80Sekiyor-Asas oldum artık seksede olur sekmesede