Arkadaşlar ben 1 sene öncesinde pvp serverlerde oynuyordum sonra dedim uskoya başlayalım başladım destanda soyuldum sonra dedim benim hatam o kadar pvp felan yükledik ondan oldu sonra bilgisayara format attım otp telefonuma kayıtlı olmasına rağmen tekrardan o gün içinde soyuldum şimdi arkadaşlar hesabp paylaşımı felan sakın demeyin daha ilk günümde soyuldum hem de öyle takımımım felan da yok yani tek başıma adreamda oynucaktım soyulma anıda şöyle oldu çok iyi hatırlıyorum oyundaydım bir an dc oldu çarıma tekrardan girdim otp yazdım tam girerken bi daha dc oldum yani otp confirm derken sonra çıktım tekrardan girecektim bu seferde start gelmedi yani internet var ama start failed hatası veriyordu sonra aradan 15 20 dakika geçti oyunu silip tekrar yükledim start geldi girdim çar bomboş yani şimdi benim ne yapmam lazım emin olun format attıktan sonra hiç bir siteye girmedim sadece oyunu indirdim kastım bu kadar yani oyuna tekrardan dönmem için ne yapmam lazım forumdaki arkadaşlardan ve yetkililerden yardım bekliyorum...