Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

ROSETTA serverında GM'lerin ilgisizliği

Merhabalar sayın GM'ler

Başlıkta da görüldüğü gibi oyunda bu sıralar GM'lerin ilgisizliği bulunuyor.Belki belli başlı projeler oluyordur.Ilgenilmesi gereken şeyler oluyordur orası muhakkak öyledir.Ancak bu yine haklı çıkarmıyor.Şu oyunda Koxp kullanmamak için elimden gelen bütün gayreti sarf ediyorum.Ardream da özellikle koxper karakterler ile dolu.Bu insanlar resmen dalga geçiyorlar diğer koxper olmayan oyuncalarla çünkü ben aliyorum pus eşyalarımı gerekli harcamalarımı yapiyorum.Belki oda yapiyordur ama adam koxp açarak kendi drope ratesini arttiriyor,daha seri kesiyor,ağacın içinden ya da dağa ve ya tepeye çıkabiliyor,3'lü 5'li oklarla karşı ırkı seri bir şekilde kesebiliyor.Burdan vicdanınıza sesleniyorum.Rosetta'nın human kralına bir çok kez pm attım sizle birebir iletişim halinde olduğunu bildiğim için ama ona da cevap vermemiş olmalısınız ki Ardream'a herhangi bir çözüm bulanamadı.Rosetta'nın Ardreamıyla ilgelenin lütfen.En kısa zaman da bu yapılmazsa en sonunda ben de koxp kullanıcam.Kullanmamak enayilik olur çünkü banlanmıyorsun.Sizden tekrar ve tekrar rica ediyorum.Daha demin yazdıklarımında vicdan ve akıl muhasebesini yaparsanız sevinirim.Rosetta'nın Ardreamıyla ilgilenmenizi arz eder.Saygılarımı sunar.Bütün GM ekibine kolaylıklar dilerim...

Banned
    Nickname
    waRNoMercy
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WAR
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Cevap vermeye bile tenezzül edilmemiş sanırım. Yazık ki bu kadar yazıya hiç olmazsa 1 cümle cevap vermek gerekirdi.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Oyun için rutin kontroller sağlanmaktadır. Her platformda olduğu gibi gözden kaçan hususlar bulunmaktadır, gözden kaçan hususlarda da siz duyarlı oyuncularımız aracılığıyla tarafımıza gelen bildirimleri değerlendirmekteyiz.

Kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports üzerinden bildirim yapabilir, discord üzerinden de 10. seviyeye ulaştığınızda hile-bildirim kanalından bildirim yapabilirsiniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    hasancım ardream her sw de aynı
    macro koxp pedal ne ararsan var
    daha önce de söylemiştim
    bitirsinler ardreamde hile hurdayı
    donumu satıp charımı dizcem