Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    bankamızda kalanları kırabiliyormuyuz ?

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    bu Mgamein problemi ne ya :S alkolü çok mu tüketiyolar anlamadım ki

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    "Menicias Official List" itemini ilk çıktığından beri düzenli kullanırım ve şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Birkaç gün önce süresi bitmişti hesabımda cash de vardı ama haftasonu çeker kırdırırm dedim. Derken oynadığım server ile alakası olmayan bir sebep yüzünden pustan kaldırıldı. Umarım sorunun giderilmesi uzun sürmez ve en kısa zamanda tekrardan pusa getirilir.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    İyice zıvanadan çıktınız siz kafanıza göre oyunun herşeyini değiştiriyorsunuz. Sebepsiz yere...

Junior Member
    Bugun 100 defa hata verdi.

bence pazar sc si yarına kadar düzeltilir çünkü maddi kayıp var ortada ha eşya kırdırma haftaya belki düzelir veya bakım yapıldı yerine sorun düzeltildi diye sayfa dolu görünsün diye güncelleme altına server restart yazmak farklı ayrıyettten bug düzelttik gibi yazılar eklenince göz doldurur

Junior Member
    Merhaba bu itemin tamamen pustan kaldırılma durumu varmı.Pazarı tamamiyle öldürüyor.Etkinliklerde verilen ödül olarak çok iyi bir itemdi pusa eklendikten sonra pazar mantığı kalmadı illa 1.000-10.0000 tl ile item alıptamı pazar yapmak zorundayız.

Banned
    Verilen kararı çok beğendim. Keşke diğer buglar veya çözümler içinde bu kadar katı olunabilse. Mesela okçu skilleri düzelmiyorsa yapımcıya okçu skillerini düzeltine kadar rogue karakteri açılmasını engelleyin diye bildirebilseniz, hatta verdiğiniz tüm öneriler yapılana kadar veya buglar düzeltilene kadar oyun kapansın ve açılmasın. Biliyorum mgame bazı şeyleri kabul etmiyor veya yapma konusundan işleri yavaştan alıyor ancak bu oyunu oynayan biziz yayınlayanda nttgame kimse durumu bizlerden daha iyi bilemez. Siz müşterisiniz onlar satıcı, müşteri her zaman haklıdır diye bir söz vardır. Eğer bazı şeler yapılmamakta ısrar ediliyorsa daha katı olunmalı bu konularda mgame e karşı

Manes zamanı aldığım ve her kullanışımda DC attığı, sonrasında ise iadesi yapılacak yazıldı, adımızı kaydettik ama hiç bir şekilde iadesi olmayan eşya değil mi bu ?

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Peki bunun telafisi yapılacakmı ? Her ay aldığım bir üründü son 1 ay adam akıllı kullanamadım. 13 Günü kaldı çantamda boşa yer kaplıyor şuan silmeyede kıyamadım Bence ocak ayında bu eşyaya sahip olan her oyuncuya. ya cash geri yüklemesi yapılmalı yada L den birer tane gönderilmeli.