Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Level Dergisi Gibi

Yıllardır bu oyunu oynuyoruz somut bir hatiramiz yok . Daha önce poster gibi hediye kuponu gibi ödüller dağıttığıniz dergi etkinliği gelse iyi olmaz mı. Anahtarlık gibi poster gibi somut hatıralar olsa evimizin bir kosesinde yada sürekli yanimizda bulunsa bizi memnun eder .Uzun zamandır bir dergi etkinliği yok .Umarım kısa zamanda gelir

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    evet bende istiyorum bilgisayarımın yanında falekor biblosu vb , 50 kupona felan yapılsın bir etkinlik yada pusa koyun 1000 cash bardak kupa vb şeyler , Ürün müdürümüz deacon bir el atsa bu işlere pus dışı gelirler açısından faydası olacaktır.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bossların biblolarının satılmasını ben de isterim. Masamda güzel durabilirdi Bu konu daha önce de gündeme gelmişti.

Senior Member
    O felankor biblosunu istiyorum. (Parayla satın alamayacağınız diyen Gm arkadaşlara da şunu diyeyim MasterCard ım mevcut bi şekilde hallederiz ) )

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by burkiolog View Post
    O felankor biblosunu istiyorum. (Parayla satın alamayacağınız diyen Gm arkadaşlara da şunu diyeyim MasterCard ım mevcut bi şekilde hallederiz ) )
    Ooo rüşvet ooo.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Nttgame marketi olsa harika olurdu, daha önceden bu konu hakkında bir konu açmıştım fakat pek tutulmadı o dönemler..

Marketin içinde mini boss biblosu, farklı moblara ait tshirt,sweet vb. tarzda eşyalar. Listeyi uzatabilirim fakat önemli olan bu konunun üzerine gidilmesi

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Birçok oyunun bu tarz içeriklerini sattığı online mağazaları mevcut. TR'de bu tarz işler yapan insanlar var lakin tek elden kaliteli ve ucuza tedarik etmek varken bireysel siparişle hazırlatmak hem telife giriyor hem de tuzluya kaçıyor. Dilerim yönetim yakın zamanda bu konuda bir adım atar.

1-2 İstekte bulunayım hatta;
    -Yayınlarda giyilen Sweatshirtler
    -Heroların 3D minyatürleri.
    -Bileklikler
    -Silahların kolyeleri
    -Oyundaki Ringlerin gümüş yüzükleri etc.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Telifler Mgame'de olduğu için NTTGame pek bir şey yapamaz sanırım bu konuda. Mgame kaldıysa 3 yıla çıkar

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Allah Rızası İçin Bi Oyun Hatırlamaya Çalışıyorum Bi Tane Oyun Vardı Böyle Tuğla Kırıyordun Ama Farklı Farklı Şekillerde Level cd 2005 yada 2006 altı hemde punisher resmi vardı kapağın da lütfen yardımcı olurmusunuz oyunun ismi sanki break lı bişeydi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Şimdilik koleksiyonda,

Knight Online Hoodie
    3x Knight Online kupa
    Knight Online Anahtarlık
    Knight Online Telefon standı
    Knight Online Bileklik
    2x Phantomers Mouse Pad
    1x Kingdom Online Mouse Pad
    3x Phantomers tükenmez kalem

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.