Results 1 to 8 of 8

Kimse Kusura Bakmasın Bariz Bir Haksızlık var

Merhabalar, Konu başlığı biraz ilginç olabilir ama buraya yazacaklarım son derece kafamı karıştırmış olan bir mevzu ile ilgilidir. Ben rosetta serverında oynamaktayım. Rosetta serverında az biraz pazarda zaman geçiren birileri var ise , açılan +7 uniq buyları pazarının sürekli biri tarafından tutulduğunu çok iyi biliyordur. Baş harfi T... olan ve nickinden doğu karadenizli olduğu anlaşılan birisinin bu trol çitin setli magesinin sadece pazarları tutmak için aktif olarak maradonda sürekli beklediğini iyi bilirler. Ben son derece bariz kanıtlar ile 2 defa cr ye report ettim. Konu araştırılcak diye cr konusu kapatıldı fakat söz konusu şahsiyet hala maradonda açılan uniq +7 buylarını tutmakta. İnanmayan varsa gelsin 2 3 tane +7 uniq buylu bir pazar kursun sonra yağsın pm ler pazarın tutuluyor diye. Benim anlamadığım nasıl bir kanıt sunmam gerekiyor ki bu adamın yaptığı bu haksızlık bir son bulsun? Rosetta da oynayan herkes çok iyi biliyor ki bunu yapan kişi 5 pc ile pazar yapan sürekli +7 uniq buyu kuran kurian çarlarının sahbidir. Ne hikmet ise 2 tane +7 uniq buyu kurunca pazarın tutulur ama kendisi 2 pc ile 24 uniq buyu kurar her zaman açılır pazarı. İnsanları kandırmayın , ben birisi 3 birisi 5 dakika olmak üzere 2 tane video çektim ve cr ye reportladım. Daha nasıl bir kanıt istiyorsunuz ? Bir tane yetkili gelip şuraya şöyle böyle bir kanıt oluştur (10 dakika 20 dakika ne kadar uzun olacaksa artık) söz banlayacam desin vallahi oluşturmazsam adam değilim. Nasılsa şu anda bile pazar tutuyor.
    Not: Ne olur kimse buraya kanıtlarınız ile cr ye bildirin diye birşey yazmasın.
    Last edited by AgeOfEmpiresss; 01-05-2018 at 02:22 AM.

günceldir bir yetkili konuya bekleniyor. En azından bir açıklama. Yetersiz kanıt filan diyin bende dalga geçtiğinizi anlayayım.

Member
    Nickname
    S3ADV4NCE
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Cr'yle banla engellenebilir bir durum değil bu kalıcı çözüm gerekli. Çok can sıkıcı, resmen zorbalık yahu. En Öncelikli olarak olağan üstü bir güncellemeyle giderilmesi gereken bir sorunla aylardır oyun oynamaya çalışıyoruz.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Aynı durum kutu-gem pazarları için de geçerli, ne zaman uzun süre afk kalsam PM geliyor pazarın tutuluyor diye

Pazar tutulması geçmişten beri var olan bir sorun , benim takıldığım mesele 2 defa cr ye bildirdim, gayet açık deliller ile, araştırılacak denildi fakat aynı kişi hala pazarları tutmakta. Rosettada 1 uniq +7 buy pazarı kurarsanız sorun yok ama sayı 2 oldumu hemen pazarınız tutuluyor, bunu gelip kendinizi deneyebilirsiniz. Koskocaman serverda sadece bir kişi uniq buyu açabiliyor düşünebiliyormusunuz mafya resmen ve oyun yöneticeleri buna birşey yapmıyorlar. Cr ye bildirmek elbette kalıcı çözüm olmasa da bir yayında rhales bu şekilde faaliyette bulunan kişilerin tüm hesaplarının kapatıldığını söylemişti, buna nasıl inanayım şimdi? Tüm servera rahatsızlık veren bir kişinin en azından ufak bi maddi zarara uğramsı adaletli olcaktır en azından.
    Last edited by AgeOfEmpiresss; 01-05-2018 at 06:37 PM.

Member
    Nickname
    S3ADV4NCE
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Tespit edilip pazar tutan değil buydaki charı banlanacak aslında nasıl rahatlarım varya içimin yağları erir.

Junior Member
    Nickname
    FightComeBack
    Clan
    Proletarya
    Race
    Karus
    Haklısın o kurianlar milletin pazarlarını tutuyorlar umarım banlanırlar.

Konu günceldir,06.012018 saat 01:50 826,631 kordinatında kurulmuş olan buy pazaru tutulmakta. Tutan kişi aynı kişi.