Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member

gelmeyecek denilen herşey

gelmeyecek dediğiniz ne varsa tek tek geliyor.Gelmeyen dark kinght ile yeni server kaldı tek merak ettiğim bunları getirme yetkisi ntt demi korelilerdemi

Senior Member Yescoo2's Avatar
    Race
    El-Morad
    çeşit olarak ilerde olympia ve manese degişiklik katmak amacı ile getirilebilir oyuncu kitlesi isterse.

ama Yeni SERVER'a karşıyız artık gelmesin böyle gayet iyi bir düzen var.
    Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Tek TÜRKİYE !

Senior Member
    Nickname
    Moincuo
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Ben gayet mutluyum utc geldiği için. Krowaz geldiğinde tepki göstermiştim. Ama şimdi utcnin geldiğini öğrenince çok sevindim. Diğer serverlerda olup bizde olmayınca yetim gibi kalıyoduk. Adamlar utc giriyor bişeyler bişeyler kırıyor biz gemden cıkan shelleri çöpe atıyoduk falan. Gayet iyi oldu. Yeni server konusunda da adamlar gayet net. Gelmeyecek deniyor ne bu çaba? Gelmesin kardeşim. Yeni server gelecek diğer serverlerdeki yamuk bowlular oraya geçicek 1 ay sonra yine yeni server konuları açılacak. Bi bitmediniz.........

Banned
    NIYE bızde yenı bı sunucuda yenı bı duzun almaya hakkımız yokmu yanı ne alaka ?

gelırse gecmessın bız nabalım senın +9 +10 sw ne gelıp mılyarlar basıp senın duzenıne mı yerleselım az tarafsız konusun lutfen.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    kardeşim yeni server isteyen adam farmerdır kimse kusura bakmasın yeni serverda da millet tl basıp czyi kapatcak kimse bana yeni sw gelsin pk char dizcem demesin yalandır.
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Banned
    Quote Originally Posted by Tryldz5353 View Post
    kardeşim yeni server isteyen adam farmerdır kimse kusura bakmasın yeni serverda da millet tl basıp czyi kapatcak kimse bana yeni sw gelsin pk char dizcem demesin yalandır.
    gel sana ts atım ekıbımı ve klanımı ve suanda nerde oynadımızı gostereyım egerkı haksız cıkarsan nabıcaksın hadı adam gıbı sole burda bana azıcık adamsan

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mut_QwW4YU8V View Post
    gel sana ts atım ekıbımı ve klanımı ve suanda nerde oynadımızı gostereyım egerkı haksız cıkarsan nabıcaksın hadı adam gıbı sole burda bana azıcık adamsan
    Oğuz Atay dan "Tutunamayanlar" romanını sana ve senin gibi yeni server açıldıktan 2 ay sonra yeni server isteyenlere öneriyorum

Member
    Nickname
    S3ADV4NCE
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tryldz5353 View Post
    Ne kadar emin konuşuyorsun ya, yeni server gelsin tabiki pk char dizicem, Şuan eski serverlara 0'dan başlayıp TL kullanmadan pk char dizmek mümkünmü sence. Son serverlar'ı yani yeni adıyla Olympia ve Manes'i baz alalım, insanlar aylarca gece gündüz chitin görevleriyle, çöp farmıyla gb kasıp item alabildiler. Şuan ise farm cz'ye kaydı eskisine göre çok daha zor, yeni başlayacak olan bizler görev itemleriylemi yapıcaz Aoc farmı - Krowaz farmı ? Delosta bile barındırmayacaklar bizi. Bence asıl TL'yi sen basmışsın yeni server açılınca çuvallarım diye korkuyorsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Dediklerimiz çıkıyor işte. Yeni server açılınca oyunun mevcut oyuncuları geçiyor. 1 yılı bile dolmayan serverlar bomboş kalıyor. Çünkü bu oyuna bu yönetimle yeni oyuncu altını çizerek söylüyorum asla katılmaz. Bu hep böyle devam edecektir. Çünkü ntt oyuncuları bu hale getirdi. 2 ay çalışıp karakter kasamayan yeni server gelsin item yapamıyoruz diyor. Yada TL kadrosu. Şunu unutmayın oyun son dönemlerini yaşıyor ve eldeki avuçtaki oyuncuları sömürüyor. Hiçbir ilerleme yok sürekli yeni server var.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    ekibin varsa buyur manese her türlü iş yaparsınız ha dersen ki biz yeni swde boss kovalıcaz vurgun yapcaz o farklı ekip olunca hemen pk atacaksınız anlamına gelmiyor
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!