Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 44 of 44
    Junior Member
    Herkese merhabalar,
    Yaklaşık olarak 6 aydır düzenli olarak draki ye girerim sıralamaya hiç giremedim ama yinede biritmek için birkaç ipucu vermek istiyorum

Warrior:
    İçeriden yada dışarıdan muhakkak yanınıza glacier resistans taşlarından alın son bosslar da size laazım olacaktır,girmeden evvel hazırlıklarınızı kontrol edin pot mana rpr itemler tamam mı,warrior taşlarınız tam mı mana tam mı (ben genelde vip key kullanırım ve tüm mana ve potlarımı orada depolarım)
    not:magic bag depolama yapmaz...
    İçeride muhakkak (sıralamaya girmeye niyetli iseniz) draki potu alın,her katta rpr mutlaka yapın,buff ve atack alın en sağlamı 200k vererek hepsinden bir kerede almak,son suderies de tüm bunları tazeleyin,Phoenix den itibaren DS takın ben ds ve murky takıyorum kesmesi uzun sürüyor ama ölmüyorum commander badge kasmak ve ex kasmak için iyi bir yol (sw sc kullanmanız sizin avantajınıza olacaktır.
    Sıralamaya girme çabası:
    Öncelikle dürüst oynamak açısından mutlaka pus itemi kullanmalısınız evet biraz masraflı ama neticede sıralamaya gireceksiniz,atack sc,str sc,sw sc,buff sc patos,bunlar mutlaka olmalı,her katta oyalanmadan kutu vs. takip etmeden geçmelisiniz tamamen kat geçme odaklı olun kutulara takılırsanız sıralama yapamazsınız,3.boss da mutlaka glacier resistans taşı basın,boss etrafında durmadan dönün durmayın R vurmanıza gerek yoktur,combo yapmaya çalışmayın bu size zaman kaybettirir.Son boss El Rasaga karşısına koşarak atak yapmanız onu şaşırtacaktır.

Priest;
    İnt priestler burada pek zorlanmamaktadırlar,ac leri fazladır ve damagelerden pek etkilenmezler,her girişinizde mutlaka oreas peri bulundurun her char için geçerlidir,mobları z+skille kesin,yine yukarıda belirttiğim gibi combo gereksiz bir işlemdir,içeride atack almanız ve sw almanız sizi baya bir hızlandıracaktır ve daha rahat ilerlemenizi sağlayacaktır (içeride alınan atack daha fazladır),sıralama için:yine mob beklemeden kutu açmadan ilerlemeniz gerekmektedir,boss katlarında (phoenix den itibaren ) DS takmak sizi yatmaktan kurtarır her char a malice parazit atarak başlayabilirsiniz,durmadan mob etrafında dönerek kesmeniz az damage almanızı sağlayacaktır.

Assas-Okçu:
    Assas ve okçuların burada biraz daha avantajlı olduğunu düşünüyorum şöyle ki; assaslarda resistans skili olduğundan bunu bastığınız taktirde bosslarda pek fazla kilitlenmezsiniz,özellikle atlarda (tüm joblar için) kilitlenmemek için durmadan dönerek kesiniz,not: bu job hakkında fazla bilgim olmadığı için pek yorum getiremiyorum,

her katta inanın son boss a El Rasagayı keserek gelmekteyim; itemlerim tüm joblarda old takı olup: warrior da +6 murky +6 ds +8 raptor görev shelleri ve old takı,priestte +7 smite hammer +6 ds mp rec item görev shell ve old takı...

herkese başarılar dilerim.

Junior Member

draki

güncel draki etkinliği sıralaması ne işe yarıyor ödül hiç veriryor mu ? 1. lik ödülü neden gelmez bilgisi olan var mı ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by kaz_CTqjME4g View Post
    güncel draki etkinliği sıralaması ne işe yarıyor ödül hiç veriryor mu ? 1. lik ödülü neden gelmez bilgisi olan var mı ?
    Sıralamanın tek avantajı rastgele ödül vermesi (100defans) onun dışında pek etkisi yok. 1. olmanın veya 100. olmanın bir anlamı yok yapılan düzenlemelerden sonra

Junior Member
    100 def gelip gelmediğini nasıl anlarız

Tags for this Thread