Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Angry Bir yetkili bana bunu aciklayabilirmi ?

BONE OF DEVIL ADLI ITEM ACIKLAMASINDA .. KARAKTERINIZDEN DAHA GUCLU YARATIKLAR KESTIGINIZDE ELDE EDEBILIRSINIZ YAZIYOR DORUMUDUR ??? AYRICA BEN B TARZ ITEMLERI ALABILMEK ICIN DUSUK LVL LI CARLA ZOR YATATIKLAR KOVALIYORUM UZUN SUREDIR BASKA HESAPLARIMLA BERABER .... FAKAT 69 LVL MAGE KARAKTER KEKOON WARIORDA B ITEMI PARTISIZ TEK BASINA ALABILIYOR
    KOMIKMISINIZ .. YOKSA YONETTIGINIZ OYNUN FARKINDAMI DEGILSINIZ ... ? TAM OLARAK NE İŞLERLE UGRASIYOSUNUZ ? ... EKIPTE BOŞ YER VARMI .? SALLA BASINI HESABI BENIMDE COK HOSUMA GIDER ... BYRUN ARKADASLAR VIDEO LINKTE !!!

Senior Member
    cvp verebılcek yok herzamankı gıbı ) yazık.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konuyu ekibe ileteceğim, bilgilendirmeniz için teşekkürler.
    Bu ve bunun gibi hata olduğunu düşündüğünüz durumları Hata Listesi bölümü üzerinden tarafımıza bildirebilirsiniz.

Senior Member
    Yav guzel kardesim yasam telasi .. çalisiooruz 1400 liraya elinizi vicdaniniza koyun az .. Isyan etmiorum rca ediorum . 10 saat calisiorz 1400 liraya yasam telasi ev gecimi igrasioruz bi stresi su oyunda atioruz .... Lutfen allah aşkinaaaa rica ediorum .. Yalvariorum artik bu oyunu cok sevioruz .... Bana katilan arkadaslarimda vardir .. Sizde insansiniz .. Biliorum hatalar olucak ama .. Ne farm kaldi ne para yababilcemiz bise .. Geni alip paraya birakcamiz slot birakmadiniz zaten rekabet hat safada .. Dahada dibe indiriosunuz ... Bize isyan etmek kalio yada sormak baska sirket mi alsin bu oyunu die .. Nie insanlari bu konuma getirosunuz .. Cok mu zor ... Lutfen ya artik pvp oynicaz .. Lutfen ne cop slotu kaldi ne bisey . Ardream car actim simdi dc aldim .. Slotlar full kavga var .. Tamam iyi rekabet ama hic bi firsat kalmadi ... En sn benzin doldurup kendimizi yaktircaniz kameralar onunde .. Lutfen rica edioruz yapimciyla knusuosunuz yada ne yabiosunuz ... Araci olan sizlersiniz !!!! Yalan mi !!! Yardim edin artik .... Lutfen .. Artik ben bu oyunu oynamadan yabamiorum sogutmayin artik lutfennnnnnn ya .. Allaha az aşkiniz varsa lutfen ? .. Yilbasi maden yabiorum ya bizim kimimiz kimsemiz yok bu oyundan baska ... Yabmayin artyik lutfen !daha nasil yalvartirsiniz bilmiorum... Arsa istedginiz bise yabayim lutgfen artik ..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyundaki hatalar konusunda çalışan bir ekip var. Bildirdiğiniz sorunu en kısa sürede yapımcıya ileteceklerdir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Call centre gibi ilgili birime ulasmak icin can vermeniz gerek onden colunuzu cocunzu gonderin olsun bakin yolu takip edin yabilan yanlislari yabmayin .. Bi ihtimal finale ulasirsiniz :d yanlis anlama beni .. Rhatasiz ediosam eger ama ... Ya daha kolay imkanlar saglayin .. Turkiyedeyiz amerika degil kardesim ... Bi bilgilendirme mesaji cok mu zor degisikliklerle ilgili ... Bisey sorucam lutfen cevap veririmisin ?? Para alcaniz zaman nasil duyurular ard arda yabiosunz .. Insanlarin hata yabmamasi icinde boyle yabamiosunuz ? Yanlismiyim ? ... Paranin dini imina yok diye bosuna demiyolar ... Keske aybni ozen paranin isin icine girmedgindede olsa .. Ynei kanun gelio ama insanlarin canini vermesi lazim ogrenmesi icin ç fakat para verilcek carkifelek oldgunda . Hemen soruluor defalarca nasil olsun istersiniz ?? Size danisioruz hesabi ? ... Peki nasil bi hak hukuk adelettir .. Cvp verebilirmisin ? (buyk ihtimal ermiceksin ama ) nese hayirli geceler

Senior Member
    ha ayrıca dıer actıgım ezık karakterlerede premıum alıyorum kı bu ıtem dussun .. zararımı kım karsılıyacak ? .... buda var ıstıyorum accountlarımın ısmını veebılırım 20 den fazla var sadece bunla ugrasıorum ?? haklarımı ıstıyorum !! bırde ıstanbul adresınızı alabılırmıyım ?

Member Lord___WarrioR's Avatar
    Nickname
    Lord___WarrioR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    damacana satmaya devam etmelisin ayrıca yazdıgın yorumlardan hiç birşey anlayamadım

Senior Member
    ben damacana satarım anlımın terıyle merak etme ..
    Last edited by MythAsSasSin; 01-06-2018 at 10:02 AM.

Senior Member
    beynim error verdi dropla hiç bir şekilde oynanmamalı zate zor bela düşüyor bu sefer hiç düşmez konuyu açan arkads madem kekonlar atıyor kekon kes yüksek seviyeli charınla o itemin destandaki degeri 12-15 gb arası deişiyor bi +0 dkc yapmak 2bin tlyi buluyor